Avatar Fanfiction-ok

Started by P.A.'li makto, June 07, 2011, 10:03:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Pay'itan

De, van hozzá köze, sőt Pandorán játszódik, csak sokkal Jake sztorija után. :)

Shauni

Engem érdekel.  :D Ugye megosztod velünk?  :D

Pay'itan


Kargarosz

Én tudom már, hogy megtaláltad csak nem mered bemásolni ide ne hazudj! ;D ;D ;D

Pay'itan

Nem, egy laptopon van, ami jelenleg bent van anyukám irodájában..Holnap eljön az idő. :D

Kargarosz

Akkor holnap megkapjuk Payitan rendező forgatókönyvét amit majd Cameron  megirigyelhetne:D

Pay'itan

Ömm, azt azért kétlem, hogy Cameron megirigyelné, sőt szerintem elég béna lett, de mindegy...
http://www.mediafire.com/?ygx3mz66ly7mv6b
Nyesze nektek fanfic..  :P
Ja és felelősséget nem vállalok érte, főleg azért, hogy a főszereplő neve B-vel kezdődik és hogy a többiek nevének sincs sok értelme...   :-X

Ayane-chan

Quote from: Pay'itan on November 05, 2011, 08:03:56 AM
Ömm, azt azért kétlem, hogy Cameron megirigyelné, sőt szerintem elég béna lett, de mindegy...
http://www.mediafire.com/?ygx3mz66ly7mv6b
Nyesze nektek fanfic..  :P
Ja és felelősséget nem vállalok érte, főleg azért, hogy a főszereplő neve B-vel kezdődik és hogy a többiek nevének sincs sok értelme...   :-X
Na én most szépen letöltöm, és elolvasom ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Quote from: Pay'itan on November 05, 2011, 08:03:56 AM
Ömm, azt azért kétlem, hogy Cameron megirigyelné, sőt szerintem elég béna lett, de mindegy...
http://www.mediafire.com/?ygx3mz66ly7mv6b
Nyesze nektek fanfic..  :P
Ja és felelősséget nem vállalok érte, főleg azért, hogy a főszereplő neve B-vel kezdődik és hogy a többiek nevének sincs sok értelme...   :-X

Elolvastam az első két részt (a szemem nem bír egyszerre többet  ::) ), és eddig tetszik.  :D Kíváncsi vagyok a többi részére is, amint időm (és a szemem) engedi, tovább olvasom.  :D
Negatívumként csak néhány szépséghibát tudok megemlíteni... :'D

P.A.'li makto

Ma Pay'itan, kíváncsivá tettél! Remélem, hamarosan lesz folytatás, mert tudni szeretném a titkot!  :)

facebook: soaia leNa`vi

Pay'itan

Quote from: P.A.'li makto on November 05, 2011, 12:59:08 PM
Ma Pay'itan, kíváncsivá tettél! Remélem, hamarosan lesz folytatás, mert tudni szeretném a titkot!  :)
Bevallom, hogy én is.  ;D
De ígérem, ha letelik a következő hét folytatni fogom.
És köszönöm mindenkinek aki elolvassa.  :P

Kargarosz

Még nem olvastam végig, de amin igazán megakadt a szemem, hogy az RDA nem tér vissza. Viccnek jó. ;D ;D ;D

Pay'itan

Hát igen, itt most nem ti lesztek a középpont...:D

Kargarosz

De RDA-át kihagyni? Hát ilyet....Az írásod miatt még én is kedvet kaptam egy kitalált történetre. Sőt akár lehetne egy verseny is ebből, hogy kié a legjobb az adott írások közül.

Pay'itan

Quote from: Kargarosz on November 06, 2011, 05:02:28 AM
De RDA-át kihagyni? Hát ilyet....Az írásod miatt még én is kedvet kaptam egy kitalált történetre. Sőt akár lehetne egy verseny is ebből, hogy kié a legjobb az adott írások közül.

Kargarosz

Lehet, ha majd több időm lesz én is írok eget. Viszont aki kedvet kapott, és van ideje nyugodtan pötyöghet elfogjuk olvasni. :)

Shauni

Elolvastam. Érdekes. Egyre jobban érdekel, mi lehet a vízen.  :-\  Remélem, hamar megérkezik a folytatás  :D

Shauni

Quote from: Kargarosz on November 06, 2011, 05:46:30 AM
Lehet, ha majd több időm lesz én is írok eget. Viszont aki kedvet kapott, és van ideje nyugodtan pötyöghet elfogjuk olvasni. :)
Kitalálom: az RDA lesz a főszerepben  ;D
Hajrá, én várni fogom  :D

P.A.'li makto

#178
Nekem is van egy...   :-X Eléggé személyes hangvételű, mert hogy rólam szól...  :-[ Nem hiszem, hogy közzé tenném, csak akartam, hogy tudjátok...  :-X

facebook: soaia leNa`vi

Shauni

Quote from: P.A.'li makto on November 06, 2011, 11:13:35 AM
Nekem is van egy...   :-X Eléggé személyes hangvételű, mert hogy rólam szól...  :-[ Nem hiszem, hogy közzé tenném, csak akartam, hogy tudjátok...  :-X
Ha nem, akkor nem... De jó hallani, hogy ilyen sokan írkálnak  :D
(Btw, nekem is vannak írásaim, de egyik sem Avataros...  :-X :( )