Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mademoiselle Ninat

Én is nagyon várom a kezdőcsomagot, mert mint írtam, nem tudok angolul és nem tudom hol elkezdeni.A francia megy, azokat a topikokat is nézegettem már, de azért mégiscsak jobb az embernek a saját nyelvén tanulni egy másikat.
Kb.mikorra lesz kész az a csomag?Mert már nagyon szeretném elkezdeni :)
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Aymokri Waytelemä

Már én is várom, elvileg ma estére ígérték, reménykedjünk hogy el is készül és meg is osztja velünk :)
                                                         

Hawnuyu atxen

#102
Készül.... tìngay és Kifkeyä dolgozik rajta, de hogy hol tartanak, azt nem tudom.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Aymokri Waytelemä

Jó reggelt! vagy már inkább jó napot, na mind1 :D Érdeklődnék hogy a kezdő csomag hogy áll illetve mikorra várjam :) Nem sürgetni akarlak titeket isten ments :D ma úgyse nagyon fognék bele, szülinapom van, meg zenélni is megyek szóval ma nemigen lesz időm rá, de azért várom :D Bocs ha sürgetésnek hangzott, nem annak szántam.
                                                         

Hawnuyu atxen

Akkor hát boldog születésnapot az egész magyar tábor nevében!!!
(+jó zenélést, +szerintem nem hangzott sürgetésnek...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

#105
Kaltxì, ma tsmuktu!
Üdv mindenkinek, örülök hogy itt lehetek, és főleg hogy találtam olyanokat akiket komolyan érdekel a Na'vi nyelv...Úgy érzem sokat fogok ide látogatni, főleg hogy a környékemen (balassagyarmat) nem nagyon ismerek rajtam kívül érdeklődőt....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

#106
Quote from: Txen Tsamsiyu on February 20, 2010, 06:29:57 PM
Kaltxì, ma smuktu!
Üdv mindenkinek, örülök hogy itt lehetek, és főleg hogy találtam olyanokat akiket komolyan érdekel a Na'vi nyelv...Úgy érzem sokat fogok ide látogatni, főleg hogy a környékemen (balassagyarmat) nem nagyon ismerek rajtam kívül érdeklődőt....

Kaltxì, ma tsmukan!

Üdvözöllek közöttünk!
Nem soká kész lesz a kezdők számára készített nyelvtani útmutató, addig viszont nyugodtan böngészd a topicjainkat, minden hasznos információt megtalálsz. :)
Mit is mondhatnék még...  jó tanulást! :)

Eywa ngahu!

Hawnuyu atxen

Kaltxì, ma tsmukan!

Csatlakozok az előttem szólóhoz :D
Jó tanulást és hajrá a gyakori látogatáshoz ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

#108
Irayo!
aszt hiszem, és jól látom van mit Tanulnom... ;D
Csak az zavar hogy eme két szótár kissé eltér
Azt hiszem a legjobb lessz füzetbe leírni, és onnan tanulni a nyelvet...
Eywa ngahu!


Linkek a lenti ok miatt kiszedve: H.a.
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Hümmm...

Azt a másik fórumot véletlenül (google, stb) találtad, vagy onnan sikerült átcsábítani téged ??? ;) :D
Amennyire tudom/tudjuk, az ezen a fórumon fent levő emberek szótárai/munkái jobbak/pontosabbak (ide folyamatosan jönnek az új dolgok...), úgyhogy általánosságban inkább ezeket érdemes használni.
Ha pedig igazán jó szótárat szeretnél:
itt keresd meg a Taronyu-féle szótárat.


Egyébként pedig régebben már volt róla egy link és tsrräfkxätu megkérte Oerdescu-t, hogy törölje ki a linket, mert a gépének baja volt vele, úgyhogy ezt most így utólagos engedelmeddel én is megteszem ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

#110
Azt javaslom, az első linket hanyagold, az nem biztos hogy jó, nem mi csináltuk!
A másikat viszont igen, és tudjuk hogy igyekeztünk precízen és pontosan megcsinálni. Természetesen folyamatos frissítés alatt áll.


:D Ma Hawnuyu megint gyors volt ;) de én is csak megerősíteni tudom amit mondott!

Hawnuyu atxen

:D Gyorsnak kell lenni, különben meg lehet vizsgálni közelről a Toruk emésztőrendszerét...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Jó, rendben igazatok van, de azért nem szeretném Madár kajaként végezni... ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

??? Én azt csak arra mondtam, hogy ma tìngay mungeyu azt mondta, hogy gyors voltam...
Félreértés ne essék, én sem szeretném megnézni egy toruk emésztőrendszerét... van azon kívül sok más érdekes dolog még Pandorán...

És a kérdésemre visszatérve:
A másik fórumot csak most találtad, vagy onnan jöttél át ???
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

A ""Tanulj Na'vi-t ra gondolsz? öm aszem valahogy az eredeti oldalról(http://www.learnnavi.org/ ) jutottam odáig lehet google segített, de találtam mát is http://masempul.org/ 
röviden szótárat kerestem és találtam is..... :D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Értem ;)

A 3-mal előbbi post-omban levő (itt szó alatti) linket ajánlom :D
Nagyon jó és gyakran frissülő az a szótár.


masempul-ék meg még mindig nem tudnak rólunk, vagy csak nem tudnak eléggé magyarul ??? ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Á! (a LearnNavi...) igen pár napja letöltöttem onnát jó pár dolgot, aszem neki is fogok álni  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Akkor hajrá ;)
Én meg megyek... nekem még kell tanulnom is... (sajnos ezúttal nem na'vit...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Am "Hagyományos dolgokat" nekem sem ártana tanulnom, elvégre idén Júliusban végzek a rendszergazda/hálózat építő és üzemeltető sulimmal  ::)
Eywa ngahu!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Kìyevame ulte Eywa angahu!

(köszönjünk el mindenkitől ;)) áááááááááá... remélem ma még leszek... :'(
(talán nem olyan sok az a francia...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!