Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Eywa-l w<am>ìntxu fya'o-ti ngaru ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Quote from: Hawnuyu atxen on February 23, 2010, 10:23:45 AM
Eywa-l w<am>ìntxu fya'o-ti ngaru ;)

Irayo, ulte Eywa gnahu, ma tsmuktu!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Oe-l srung-it t<am>ìng nga-ru ftu txe'lan oe-yä, ma tsmukan!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Bocs, hogy írok ide, csak kipróbálom, hogy rendesen látszik-e az új nevem. :D

Hawnuyu atxen

Amennyire én látom, nem...
Mit kellene látnunk? ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Na'rìng tìranyu

Quote from: mragoston on February 24, 2010, 03:17:02 AM
Bocs, hogy írok ide, csak kipróbálom, hogy rendesen látszik-e az új nevem. :D

Kaltxì, ha a bögészöd "vissza" feliratú gombjával jössz vissza az oldalra akkor a neved sem változik meg. Zárd be az ablakot a névváltás után majd gyere vissza.
Szivesen
                                                                                                                 [img]http://kep.ivpic

Hawnuyu atxen

Mostmár látszik ;)
Egyébként nem kell bezárni, elég egyet frissíteni is... én folyamatosan a frissítés gombot koptatom...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Nem, igazából csak annyi volt a gond, hogy nem írtambe a jelszavamat alul és úgy nyomtam rá achange profile-re. :)

Hawnuyu atxen

Ahammm... ez lett volna a másik tipp :P ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Áh, nemműködik rendesen a space-em..mindig beakad, ezért látszik úgy, mintha nem tudnék írni... :-\

Hawnuyu atxen

Nyugi,láttunkmárennélsokkalbosszantóbbhibákatis:D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Legalább, már tudom,hogy lehet berakni idézetet. ;D

Hawnuyu atxen

Meg a magyarázatot is ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

idavid

#154
AVATAR FANOKNAK!!!!
elkészült az első Na'vi - magyar online szótár!!!

Pay'itan


Na'rìng Za

Quote from: Oerdescu on January 20, 2010, 04:02:50 AM
Kedves honfitársak

A fórum rendszerüzemeltetőinek köszönhetően létrejött a magyar nyelvű szekció is.  :)
Bár jelen pillanatban összesen 3 magyar regisztrált tagról van tudomásunk, reményeink szerint most már a keresőkön keresztül többen is szeretnének és fognak is csatlakozni maroknyi csapatunkhoz.

Szóval kalandra fel és elő a kérdésekkel!

Irayo ulta Eywa ngahu!  :D

Dani (moderátor  :o :))


Sziasztok, végül én is belepottyantam az Avatar világába és felfedeztem ezt az oldalt is. Elnézést kérek előre is minden hibámért, kezdő vagyok még itt :) Megpróbálom megtanulni ezt a Na'vi nyelvet, rengeteg segítséget kaptam tőletek már így is, miközben olvastam a számos különböző topicot. Jelenleg még a post írás is nehézkesen megy, remélem, hamar tudok rajta változtatni :) A kiejtéssel lesz a legtöbb problémám, már látom előre :) Köszönöm a segítséget, amit kaptam tőletek a rengeteg leírás alapján, amint begyakorlom a dolgokat, ezer örömmel állok rendelkezésetekre.

tìngay mungeyu

#157
Üdvözöllek a fórumunkon, ma Ecthelion!

Böngéssz a topicok között és kérdezz bármikor! Segítünk amiben csk tudunk! :)
A tanuláshoz leginkább ezt topicot tudom ajánlani: Kis na'vi nyelvtan. Ha a kiejtés okoz nehézséget akkor pedig ezt: Kiejtés. Megbízható és folyamatosan frissülő szótárt angolul itt találsz, magyarul pedig itt is.


Hawnuyu atxen

Ma Na'rìng Za!!!

Üdvözöllek köreinkben!

Ma Apxa Srung!
Semmi baj... majd délután megnézzük, hogy mi van... amikor már végre nem kell törődnöm mással...
Úgyis kell majd írnom Seabass-nak...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Chiffre

Jónapot!  ;D
Megértek pár nyelvet, ha nem tudtok egy jelenséget hova tenni, szívesen segítek. Azért jöttem, hogy megfigyeljem egy teljesen új mesterséges nyelv születését és fejlődését. Remélem, a kezdeti lendület és lelkesedés kitart pár évig, és az alárendelő mellékmondatoknak is megkerülnek a maguk szép szabályai. Munkanapokon tudok benézni.
Minden jót!
Chiffre