Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Ma oeyä smuke smukansì!

Talán nem ide illő gondolat, de itt mégis jobb, mint egyáltalán nem:

A következő két hétben nem (de legalábbis eléggé valószínű, hogy nem) leszek elérhető. (oh, én szegény külföldülök tanulni)
Ez leginkább abból a szempontból lehet fontos, hogy ne nekem, hanem tìngaynek írjatok bármiféle ötlettel/gondolattal/problémával kapcsolatban.

Azért hiányozni fogtok :'(
Addig is: jó szórakozást, jó tanulást és minden jót mindenben, amit csinálni fogtok!


Kìyevame ulte Eywa ayngahu!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Hiányozni fogsz, ma oeyä tsmukan!

Jó tanulást, remélem összefutsz valakivel aki tud na'viul. :)

Eywa ngahu!

Hawnuyu atxen

Quote from: tìngay mungeyu on June 19, 2010, 05:04:00 PM
Hiányozni fogsz, ma oeyä tsmukan!

Jó tanulást, remélem összefutsz valakivel aki tud na'viul. :)

Eywa ngahu!

Irayo... én is ;) Elég kemény lenne, tekintve, hogy a szókincsem még mindig minimális, de jó lenne :D
De legalább viseljenek az illetők Learnnavi-s pólót, arról könnyen felismerhetőek ;D



Azért majd megpróbálok felpislantani (elvileg lesz rá lehetőség), de nem ígérek semmit...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Isten Áldjon! Találkozunk még Testvér! ;D

Zongyu Atxen

Várunk vissza testvér!

Hawnuyu atxen

Hahh, nem szabadultok meg tolem ilyen konnyen! :D Deaazert most kevesebbet leszek, az biztos...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Üdv néked ;D (( Fene, pedig már azt hittem lessz 1 pár nap nyugalmam a kavicsal ;D ))
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Ne remenykedj ;) De mondtam, most viszonylag tovabb nalad lehet majd :(... majd kesobb elveszem, sac (remelem) minden nap tudok majd lenni par percet... csak lennenek ekezetek...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Miert? igy is tok jol erheto, amit irsz!  :)

facebook: soaia leNa`vi

tìngay mungeyu

Ma Hawn, találkoztál már angol na'vival? Vagy még bújkálnak előled? nem próbáltál valakire na'viul köszönni? :D

Kargarosz

Hozzá se mernek szólni egyből meglátják, és megijednek. ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on June 23, 2010, 01:27:36 AM
Hozzá se mernek szólni egyből meglátják, és megijednek. ;D

Irayo  :-\
(ez most dicseret, vagy nem?)


Quote from: tìngay mungeyu on June 22, 2010, 03:17:44 PM
Ma Hawn, találkoztál már angol na'vival? Vagy még bújkálnak előled? nem próbáltál valakire na'viul köszönni? :D

Meg nem jott ossze, de azt megigerhetem, hogyha talalkozok valakivel, akkor rogton koszonok neki ;)
Viszont csak ugy odamenni valakikhez... emlekszel meg, hogy mit mondtam magamrol az utcso msn-ezes kozepette? ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Vedd aminek akarod csak poénkodok semmi több. :D
Sok ember nagyon feszült itt a fórumon nyugi van. ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on June 23, 2010, 09:46:10 AM
Vedd aminek akarod csak poénkodok semmi több. :D
Sok ember nagyon feszült itt a fórumon nyugi van. ;D


Altalaban nyugodt vagyok, de most jo tavol is... Egyebkent meg veglis igaz... a picike sawtute valoszinuleg elajulna, ha meglatnak egy 3m-es testverunket ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Helló Mindenki!

Szeretném megkérdezni, hogy lehet olyat, hogy az igazi nevemet valahogy lefordítani na'vi nyelvre/névre?

még új vagyok:)

Hawnuyu atxen

Kaltxì, ma oeyä 'eylan!

Attól függ, hogy mit szeretnél, illetve mi tetszik ;) én (és még sokan) a nevünk jelentését fordítottuk le, de sokan olyan nevet választottak, ami kapcsolódik valamihez, amit szeretnek csinálni.
Tehát le lehet fordítani a neved, sőt, ha elárulod szívesen segítek is ;D

Üdv közöttünk és jó ittlétet és tanulást!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

#276
Helló, kösz  a segítséget tetszik ez az oldal:) na szóval a nevem Bálint Gábor. Kíváncsi vagyok milyen na'vi nevet lehet összerakni belőle:D

Hawnuyu atxen

#277
Nos, a Bálint név jelentése "erős, egészséges", a  Gábor-é pedig "Isteni férfi, Isten embere".
Nos, tekintve, hogy a na'viknál Isten=Eywa (valamint a lenti ok miatt), ha nem bánod én inkább a Bálintot javaslom:
erős-txur, egészséges-lefpomtokx
Erről nekem az egészséges erő (Tìtxur Lefpomtokx) jut eszembe, de persze még vagy (fektetett nyolcas) lehetőséget ki lehet hozni.
A Gábor pedig talán Eywayä Tute lenne. (azért javaslom inkább a Bálintot, mert az Eywa szó meglehetősen népszerű a névválasztás terén, semmi másért... ahogy azt tsrräf is mondta ;D ;) (nyelvtan részleg kérdések topic első lapja))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

"Tìtxur Lefpomtokx" ez teszik ;D Egyszerű, de nagyszerű  :) Nagyon szépen köszönöm!

Hawnuyu atxen

;D Örülök, hogy tetszik :D

Viszont időt kérek, ezt átrakom gyorsan a Beköszönőbe ;)
(bár OFF-témáknál nem lehet OFF-olni, de ez inkább oda való)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!