Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Fmetoktu pxevopey

Rendben  :D Közben én leléptem!

Kiyevame!
Txon lefpom livu ngar!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Tirea Tawä

#301
Quote from: Hawnuyu atxen on August 10, 2010, 01:33:17 PM
Németül annyit tudok, hogy... várj annyit se! (bár lehet, hogy ezt egyszer (2X?) már kifejtettem.. ;D)

Kaltxì, ma smuktu!

Sran, ezt már kifejtetted, méghozzá nekem. De nem baj!  :D
Így legalább nem felejtjük el!  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Tényleg, bocsi (tudtam, hogy valakinek már felhívtam erre a figyelmét ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

bekőszőnők az éjjel kőzepén  8)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Jó ég... éjjeli na'vik támadása... most vigyázz, az álmaid közepén, ma Kargarosz!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Én már mindenre felkészültem előre gondolkodok. :D

Zongyu Atxen

Quote from: Kargarosz on August 15, 2010, 06:55:29 AM
Én már mindenre felkészültem előre gondolkodok. :D
Bázisod egybe esik az Autonóm Gyöngyösi Na'Vi Klánszövetség területével... Vigyázz. ;)

Hawnuyu atxen

QuoteAutonóm Gyöngyösi Na'Vi Klánszövetség

AGY NK? ;D

Quote from: Kargarosz on August 15, 2010, 06:55:29 AM
Én már mindenre felkészültem előre gondolkodok. :D

Nem te vagy az egyetlen, és ha mi előre tudjuk, hogy előre tudtad, hogy előre tudni fogjuk, hogy előre tudtad, hogy támadunk, amikor alszol, akkor olyan tervet eszelünk ki, amivel megkerülhetjük a biztonsági rendszered!

... kellene egy na'vi-égember (avagy égember-na'vi) háborús topic az ilyenek elrendezésére... ez a téma mindenhol följön...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Teve avaztáván navagyovon sovokrava tavartovod mavagavad. ;)

Hawnuyu atxen

Miviévért? Mevegevegyévébkévéntivis... avazévért javasovoltavam avaztava tovopivicovot, hovogy avaz ivilyeven beveszévélgevetévésevekevet ovott revendevezzüvük leve...

Na jó, asszem ebből tényleg lesz egy topic-nyitás... aztán majd legfeljebb pár nap alatt beleununk, de inkább az, mint az OFF-olás...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Mármint melyik topicot? No igen közbe észrevettem a turpisságot. ;D

beNyó

Quote from: Kargarosz on August 15, 2010, 03:24:57 PM
Teve avaztáván navagyovon sovokrava tavartovod mavagavad. ;)

Hát ti sem vagytok épp elméjűek! Tulajdonképpen ezért is vagyok itt, ezzel azt hiszem meg is lenne a bemutatkozásom, aki kíváncsi más valamire az tekintse meg a profilomat és olvassa is el ha már arra jár!  :D
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

Hawnuyu atxen

;D Kaltxì, ma tsmukan!
Üdvözöllek a nem-ép-elméjűek klubjában! ;D

QuoteTeve avaztáván navagyovon sovokrava tavartovod mavagavad. Wink

Tsa'u lolu talun sawtute leskxawng lu! Ulte fol ayoeti leyku lekye'ung kop fte ayoe ke livu nì'ul txantslusam to fo!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Üdvözöllek testvérem! Hát nehézkesen, de ide találtál ;D ;D
Épp elméjűek? Mi normális lények vagyunk. :D

Tìtxur Lefpomtokx

Kaltxì, ma tsmukan!

Én nem megyek bele ebbe az épelméjűség vitába, én csak üdvözöllek közöttünk ;D

Kargarosz

Szerintem azt hiszi mi bolondozunk, de titokba ő is tudja ki a bolond. ;D ;D

Tirea Tawä

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Üdv köztünk, ma 'eylan!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on August 17, 2010, 09:43:34 AM
Szerintem azt hiszi mi bolondozunk, de titokba ő is tudja ki a bolond. ;D ;D

Srane, pol omum futa sawtute leskxawng lu :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na látod, ha nem írja ki külön mit jelent nem is értem meg bolond Na'vi nyelv....de most jó kedvembe vaok szóval béke van.

beNyó

Quote from: Tirea Tawä on August 17, 2010, 09:44:14 AM
Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Üdv köztünk, ma 'eylan!

Köszi mindenkitől .. ami azt illeti nem értek Na'viul. Lehet meg kéne tanulni ..  :)
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"