Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tìtxur Lefpomtokx

Hát igen.. Mostanság nem nagyon volt időm fórumozgatni. De azért igyekszem ;D

ZuzA

Olyan nem nagyon van szerintem amibe valamit a filmről írhatnék ,véleményt vagy akármit....szerintem. ::)

Hawnuyu atxen

Quote from: ZuzA on December 31, 2010, 03:40:18 AM
Olyan nem nagyon van szerintem amibe valamit a filmről írhatnék ,véleményt vagy akármit....szerintem. ::)

Ilyen esetekben nyugodtan indíts új topicok, ma 'eylan :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on December 30, 2010, 07:22:36 PM
Hát igen.. Mostanság nem nagyon volt időm fórumozgatni. De azért igyekszem ;D

Tudtam, hogy visszatérsz te azért mindig visszanézel, és ez jó.



Quote from: ZuzA on December 31, 2010, 03:40:18 AM
Olyan nem nagyon van szerintem amibe valamit a filmről írhatnék ,véleményt vagy akármit....szerintem. ::)


Az Avatar topicon belül altopicba Avatar folytatásba írhatsz véleményt nyugodtan.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on December 31, 2010, 06:09:12 AM
Quote from: ZuzA on December 31, 2010, 03:40:18 AM
Olyan nem nagyon van szerintem amibe valamit a filmről írhatnék ,véleményt vagy akármit....szerintem. ::)


Az Avatar topicon belül altopicba Avatar folytatásba írhatsz véleményt nyugodtan.

Mért a folytatásosba? Annak pont azért "folytatások" a neve, mert a folytatásokról (2. és 3. rész) van szó benne (meg az off-olások ::))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Szerintem nem oszt nem szoroz sokat....így is szétoffolunk sok topicot egy vélemény bővel elfér.

ZuzA

ja azért nem akartam oda,mert nem véletlenül folytatás a topic neve. ;) :)

Sh4rK

Boldog Új Évet mindenkinek!! ;)

Kargarosz

Quote from: Sh4rK on January 01, 2011, 08:30:04 AM
Boldog Új Évet mindenkinek!! ;)

Kajakra mondom nem vagy itt sokat köztünk, de te vagy az egyik ember akit a legjobban bírok. Bármi postot írsz soha se jó topicba ;D ;D ;D
De ezt nem bántásképp írom ;D Így te vagy az egyik tag akit a legjobban bírok most vagy direkt szórakozol vagy csak tényleg benézed a dolgokat. :D

Kargarosz

Quote from: ZuzA on January 01, 2011, 07:50:36 AM
ja azért nem akartam oda,mert nem véletlenül folytatás a topic neve. ;) :)


Hawnnak igaza van akkor nyugodtan nyiss egy olyan topicot, ha akarsz. 8)

na’rìngä hawnuyu

Kedves -->[Navi]JakeSully<-- Megtudhatunk rólad esetleg valamit?? vagy titok hogy ki vagy?!  ;D ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Adam Bryant

Szűcs Dávid vagyok15 éves Miskolci lakos.Engem is elragad az Avatar mint titeket.
Jelenleg 9-edikes vagyok Szakközépben közlekedés szakon.Kedven zenéim a Rock és a Rap
és persze James Horn zenéi  :D
Szabadidőmben a filmet nézem ;D  A Játékkal játszok biciklizem stb.
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

na’rìngä hawnuyu

Quote from: [Navi]JakeSully on March 02, 2011, 07:59:07 AM
Szűcs Dávid vagyok15 éves Miskolci lakos.Engem is elragad az Avatar mint titeket.
Jelenleg 9-edikes vagyok Szakközépben közlekedés szakon.Kedven zenéim a Rock és a Rap
és persze James Horn zenéi  :D
Szabadidőmben a filmet nézem ;D  A Játékkal játszok biciklizem stb.

Nagyon helyes  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Na jó,de azért állandóan nem nézed a filmet szabadidődben vagy igen? :D

Adam Bryant

Anyiszor azért nem de egy héten kb 2X látom  :)
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

na’rìngä hawnuyu

Csak beköszönni jöttem, fogalmam sincs mikor leszek megint... :-\  :-*
Sajna megint nincs gépem
.....Legyetek jót, ""sajnálom, most lelépek, bocsika"
Kiyevame :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Rendben testvér majd visszatérsz mikor lesz rá alkalmad. :D

Adam Bryant

Várlak visza matsmukan!  :)
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Kargarosz

Tény nem ide kéne írnom, de végtére is nagy baj nem lesz belőle. :D
Kicsit sajnálom, hogy az utóbbi időkbe leálltunk, és gondolom sok tagunknak van más elfoglaltsága is :D
Viszont örülök, hogy a kemény mag azért még itt van.

Pay'itan

Én minden nap itt vagyok, csak azért nem írok, mert olyan csönd van, mint egy temetőben...