Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on March 08, 2011, 12:28:41 PM
Én minden nap itt vagyok, csak azért nem írok, mert olyan csönd van, mint egy temetőben...

*bólogat, ismeri az érzést :(*
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Mert na'vi szellemként megtehetem, és mert naygon hiányoztok jövök és ijesztgetek mindenkit ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Adam Bryant

Quote from: Pay'itan on March 08, 2011, 12:28:41 PM
Én minden nap itt vagyok, csak azért nem írok, mert olyan csönd van, mint egy temetőben...
Jaja minden nap feljövök ide én is csak nincs itt mozgás :D
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

P.A.'li makto

Quote from: [Navi]JakeSully on March 09, 2011, 08:03:40 AM
Quote from: Pay'itan on March 08, 2011, 12:28:41 PM
Én minden nap itt vagyok, csak azért nem írok, mert olyan csönd van, mint egy temetőben...
Jaja minden nap feljövök ide én is csak nincs itt mozgás :D
Mindenkinek szól: a "Beköszönő" nem egy mozgalmas topic. De rengetek egyéb topic van, ahol érdekes kérdéseket szoktunk megbeszélni. Hozzá lehet szólni építő jelleggel, vagy lehet kérdéseket feltenni, lehet tanulni, és szórakoztató dolgokat, információkat megosztani másokkal. Ez a fórum alapvetően NEM chat-fórum! Nem arra jött létre. Ha utáltok is majd érte, még egyszer mondom: a semmiről nagyon nehéz tartalmas beszélgetést folytatni. Akinek VAN MONDANIVALÓJA, mondja! És akkor lesz mozgás... Szerintem...  ::)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

PAmmal teljes mértékben egyetértek. Témák adottak, és van miről beszélni.

Azért, ha megnézzük van itt rengeteg topic ahova lehet ám írni.

Krapremp-ti

Sziasztok!

Örülök, hogy ide találtam, imádom a filmet, a világot, ahol játszódik, valamint magát a rendezőt James Cameront is.
A folytatás még igen messze van, de érdeklődve várom a fejleményeket.
Olvasgatva a fórumot egy jó ideje, tapasztalom, hogy egy igen vidám és kedves társaság gyűlt itt össze  :D

A nevem pedig egy létező Avatar 2-es na'vi karakter lesz. Hogy miért? A folytatás topikból kiderül  ;)

Kargarosz

Üdvözöllek testvér újfent! Érezd magad jól a közösségünkbe. :D
Nagyon örülök, hogy lesz egy igazán gyors hírhozónk a film előkészületeiről. :D

na’rìngä hawnuyu

Kaltxí ma Krapremp-ti!! örülök hogy többen lettünk...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Adam Bryant

Oel Ngati Kameie matsmukan!
Érezd jól magat
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Pay'itan

Üdv itt!
És érezd jól magad! :)

Hawnuyu atxen

Úgy néz ki, hogy nekem már csak a "csatlakozom az előttem szólókhoz" szöveg maradt :P

Szóval csatlakozom az előttem szólókhoz ;D Üdv közöttünk!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

üdv mindenkinek  :D
akartam valami tartalmasabbat is írni de most nem megy, szóval csak tiszteletem a nagyoknak :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Na téged is jó látni testvér régóta elvoltál tévedve, de látom azért csak sikerült visszatérni. ;D ;D

Ayane-chan

Sziasztok.
Először is köszi hogy csatlakozhattam.
Rólam csak annyit kell tudni, hogy megőrülök az avatarért, és a 2011-es nyári holdfénycon-on Neytiri-nek szeretnék beöltözni. Az avatart kb 50-szer láttam, szóval eléggé nagy fanja vagyok. Gyűjtök mindent az avatarról. És van egy weboldalam: www.avatarfilmfan.mlap.hu
és egy cosplay blogom: www.blog.cosplay.hu/avatarfilmfan
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

na’rìngä hawnuyu

Kaltxí, am csak nekem nem jön be egyik linked sem???
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Ayane-chan

nem tudom, nekem bejönnek
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

na’rìngä hawnuyu

Hülye rendszer gazda vagyok, és sajna csak a cosplay.hu blogok oldalon találtalak meg  :o
Bocsika a skxang ságom miatt  ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

Az ajánlott útvonalon én is végig tudtam menni, de a "mlap"-os oldal nekem se jön be, se innen, se onnan...
(más kérdés, hogy ezt megbeszélni azért van megfelelő topic elég :))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Quote from: avatarfilmfan cosplay on May 06, 2011, 06:27:32 PM
semmi baj ;) :D
Kedves, küldtem 2 Pm et olvasd el majd na meg facebookon is meg kerestelek :D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,