Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Szia, "avatarfilmfan"!
Örülök, hogy idetaláltál! Kezdettől volt egy olyan érzésem, hogy itt a helyed köztünk!
Pam (P.A.'li makto)  :) Andi  :)

U.i.: Ha akarod, segítünk neked na'vi nevet találni...  :)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: avatarfilmfan cosplay on May 06, 2011, 02:40:43 PM
Sziasztok.
Először is köszi hogy csatlakozhattam.
Rólam csak annyit kell tudni, hogy megőrülök az avatarért, és a 2011-es nyári holdfénycon-on Neytiri-nek szeretnék beöltözni. Az avatart kb 50-szer láttam, szóval eléggé nagy fanja vagyok. Gyűjtök mindent az avatarról. És van egy weboldalam: www.avatarfilmfan.mlap.hu
és egy cosplay blogom: www.blog.cosplay.hu/avatarfilmfan

Üdvözlöm hölgyem már ideje volt, hogy itt legyen közöttünk.  :)
A 2 oldalból nekem se jön be egyik se nem tudom mi lehet a probléma. Pedig régebben láttam az oldalt, de szívesen megnézném újra, és főleg a blogot is.

Ayane-chan

Quote from: P.A.'li makto on May 07, 2011, 02:13:57 AM
Szia, "avatarfilmfan"!
Örülök, hogy idetaláltál! Kezdettől volt egy olyan érzésem, hogy itt a helyed köztünk!
Pam (P.A.'li makto)  :) Andi  :)

U.i.: Ha akarod, segítünk neked na'vi nevet találni...  :)

köszike  :D
én is örülök hogy idetaláltam, mert itt legalább olyanok közt vagyok, akik szintén avatar rajongók  :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on May 07, 2011, 02:26:42 AM
Üdvözlöm hölgyem már ideje volt, hogy itt legyen közöttünk.  :)
A 2 oldalból nekem se jön be egyik se nem tudom mi lehet a probléma. Pedig régebben láttam az oldalt, de szívesen megnézném újra, és főleg a blogot is.

köszi  :D
már szerintem is ideje volt csatlakoznom  :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Kaltxì!

Már többször is neki futottam a na'vi nyelv tanulásának, de túl sokra nem haladtam. Bármit is tanul az ember, azt egyedül nehezebb, mint közösségben, ezért is örültem, amikor a napokban rábukkantam erre fórumra.  :)
Nagy Avatar rajongó vagyok (de itt ki nem?  ;D ), a filmet már számtalanszor láttam, és még mindig nem untam meg. Nagyon tetszik a Pandora világa és a na'vi nyelv is.
Hűha, hirtelen nem is tudom, hogy mit írjak még, de ennyi talán elég is. Próbálok minél aktívabb lenni, és minél többet tanulni. Remélem, sikerül beilleszkednem.  :)

Daryus

Quote from: Shauni on May 22, 2011, 10:25:13 AM
Kaltxì!

Már többször is neki futottam a na'vi nyelv tanulásának, de túl sokra nem haladtam. Bármit is tanul az ember, azt egyedül nehezebb, mint közösségben, ezért is örültem, amikor a napokban rábukkantam erre fórumra.  :)
Nagy Avatar rajongó vagyok (de itt ki nem?  ;D ), a filmet már számtalanszor láttam, és még mindig nem untam meg. Nagyon tetszik a Pandora világa és a na'vi nyelv is.
Hűha, hirtelen nem is tudom, hogy mit írjak még, de ennyi talán elég is. Próbálok minél aktívabb lenni, és minél többet tanulni. Remélem, sikerül beilleszkednem.  :)

üdv köztünk :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on May 22, 2011, 10:25:13 AM
Kaltxì!

Már többször is neki futottam a na'vi nyelv tanulásának, de túl sokra nem haladtam. Bármit is tanul az ember, azt egyedül nehezebb, mint közösségben, ezért is örültem, amikor a napokban rábukkantam erre fórumra.  :)
Nagy Avatar rajongó vagyok (de itt ki nem?  ;D ), a filmet már számtalanszor láttam, és még mindig nem untam meg. Nagyon tetszik a Pandora világa és a na'vi nyelv is.
Hűha, hirtelen nem is tudom, hogy mit írjak még, de ennyi talán elég is. Próbálok minél aktívabb lenni, és minél többet tanulni. Remélem, sikerül beilleszkednem.  :)

Kaltxì, ma 'eylan!

Üdvözöllek köreinkben :D
Ne aggódj, a beilleszkedés az a rész, amivel biztosan nem lesz gondod... még Kargarosznak is (RDA-snak vallja magát...) sikerült ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

Quote from: Hawnuyu atxen on May 22, 2011, 10:37:06 AM
Quote from: Shauni on May 22, 2011, 10:25:13 AM
Kaltxì!

Már többször is neki futottam a na'vi nyelv tanulásának, de túl sokra nem haladtam. Bármit is tanul az ember, azt egyedül nehezebb, mint közösségben, ezért is örültem, amikor a napokban rábukkantam erre fórumra.  :)
Nagy Avatar rajongó vagyok (de itt ki nem?  ;D ), a filmet már számtalanszor láttam, és még mindig nem untam meg. Nagyon tetszik a Pandora világa és a na'vi nyelv is.
Hűha, hirtelen nem is tudom, hogy mit írjak még, de ennyi talán elég is. Próbálok minél aktívabb lenni, és minél többet tanulni. Remélem, sikerül beilleszkednem.  :)

Kaltxì, ma 'eylan!

Üdvözöllek köreinkben :D
Ne aggódj, a beilleszkedés az a rész, amivel biztosan nem lesz gondod... még Kargarosznak is (RDA-snak vallja magát...) sikerült ;D

khm-khm
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

Quote from: Hawnuyu atxen on May 22, 2011, 11:05:11 AM
Quote from: Daryus on May 22, 2011, 10:57:28 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on May 22, 2011, 10:56:16 AM
Quote from: Daryus on May 22, 2011, 10:37:51 AM
khm-khm

"Robituszin!" :P

kis mocsok :P

Miért? Ilyenkor nem ezt illik mondani? :D

hát mondjuk én olyanra számítottam, hogy

Quotejah igen meg daryus is

vagy valami hasonlóra xD
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on May 22, 2011, 11:21:37 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on May 22, 2011, 11:05:11 AM
Quote from: Daryus on May 22, 2011, 10:57:28 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on May 22, 2011, 10:56:16 AM
Quote from: Daryus on May 22, 2011, 10:37:51 AM
khm-khm

"Robituszin!" :P

kis mocsok :P

Miért? Ilyenkor nem ezt illik mondani? :D

hát mondjuk én olyanra számítottam, hogy

Quotejah igen meg daryus is

vagy valami hasonlóra xD

Mért? Rólad mind tudjuk, hogy hithű na'vi vagy ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

lebuktam... a rohadt éledbe xD
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on May 22, 2011, 11:44:55 AM
lebuktam... a rohadt éledbe xD

Ne aggódj, végig tudtuk :P :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Shauni on May 22, 2011, 10:25:13 AM
Kaltxì!

Már többször is neki futottam a na'vi nyelv tanulásának, de túl sokra nem haladtam. Bármit is tanul az ember, azt egyedül nehezebb, mint közösségben, ezért is örültem, amikor a napokban rábukkantam erre fórumra.  :)
Nagy Avatar rajongó vagyok (de itt ki nem?  ;D ), a filmet már számtalanszor láttam, és még mindig nem untam meg. Nagyon tetszik a Pandora világa és a na'vi nyelv is.
Hűha, hirtelen nem is tudom, hogy mit írjak még, de ennyi talán elég is. Próbálok minél aktívabb lenni, és minél többet tanulni. Remélem, sikerül beilleszkednem.  :)

Na megint egy új taggal bővült a fórum remek. :)
A beilleszkedéssel tényleg nem lesz gondod, ha bármi van amit nem értesz ne félj leírni segítünk amibe csak tudunk. Beszélgetni meg mindenről lehet van már annyi topic mint égen a csillag úgyhogy csak előre, és ne nézz hátra.  ;D

Pay'itan

Quote from: Shauni on May 22, 2011, 10:25:13 AM
Kaltxì!

Már többször is neki futottam a na'vi nyelv tanulásának, de túl sokra nem haladtam. Bármit is tanul az ember, azt egyedül nehezebb, mint közösségben, ezért is örültem, amikor a napokban rábukkantam erre fórumra.  :)
Nagy Avatar rajongó vagyok (de itt ki nem?  ;D ), a filmet már számtalanszor láttam, és még mindig nem untam meg. Nagyon tetszik a Pandora világa és a na'vi nyelv is.
Hűha, hirtelen nem is tudom, hogy mit írjak még, de ennyi talán elég is. Próbálok minél aktívabb lenni, és minél többet tanulni. Remélem, sikerül beilleszkednem.  :)
Üdv!  :)

Adam Bryant

na kaltxì barátaim.
Azért nem voltam fórumon mert Kaliforniában voltam 2-3 hónapi (már nemtudom  8) ))
Látom gazdagodttunk pár új taggal is köszöntöm őket!
Mostantól sokat leszek a fórumon
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Hawnuyu atxen

Quote from: [RDA]JakeSully on June 10, 2011, 09:51:25 AM
na kaltxì barátaim.
Azért nem voltam fórumon mert Kaliforniában voltam 2-3 hónapi (már nemtudom  8) ))
Látom gazdagodttunk pár új taggal is köszöntöm őket!
Mostantól sokat leszek a fórumon

Minden tiszteletem, de erre csakis egyetlenegy dolgot tudok mondani: te szegény :P ;D
Jó látni egy tagot, akit régóta nem láttunk... az egyetlen gondom ezzel, hogy bár többen visszaszállingóznának :( ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!