Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Most azért mert új neved lett, hogy kinyílt a csipád, de nem fog sokáig tartani azt garantálom. ;D ;D

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on June 20, 2011, 07:17:13 AM
Most azért mert új neved lett, hogy kinyílt a csipád, de nem fog sokáig tartani azt garantálom. ;D ;D
ó én eddig is ilyen bátor voltam
és ne aggódj, mert van ám íjam ;D ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Nevem jelentése "élő, eleven"  ???
Inkább segítséget kérnék, hátha valakinek akad valami jó ötlete  :D

P.A.'li makto

Quote from: Shauni on June 20, 2011, 08:52:56 AM
Nevem jelentése "élő, eleven"  ???
Inkább segítséget kérnék, hátha valakinek akad valami jó ötlete  :D
Élő= rusey... Ha engem kérdezel, a Shauni szebb...  :)

facebook: soaia leNa`vi

Shauni

Quote from: P.A.'li makto on June 20, 2011, 09:02:37 AM
Quote from: Shauni on June 20, 2011, 08:52:56 AM
Nevem jelentése "élő, eleven"  ???
Inkább segítséget kérnék, hátha valakinek akad valami jó ötlete  :D
Élő= rusey... Ha engem kérdezel, a Shauni szebb...  :)
Köszi ^^ Lehet, hogy még egy ideig marad ez a nevem... Majd ha megszáll az ihlet (és többet tudok na'viul), akkor kitalálok valamit.  :)

Kargarosz

Majd én segítek neked RDA nevet választani ne aggódj. ;D ;D

Lin

Sziasztok!
Köszönöm, nagyon örülök, hogy csatlakozhattam. Köszönöm Ottiliámnak, hogy megmutatta ezt az oldalt, nekem nagyon tetszik. :) Az igazi nevem Laura. Még csak egyszer láttam az Avatart, jó volt, de nem lett a kedvencem, de azért szeretem. :) Bár ez mindig így szokott lenni, hogy elsőre semmisem a kedvencem, utána ha megnézem mégegyszer már bolondulok érte. :D De most újra kedvet kaptam hozzá hogy megnézzem.

Ayane-chan

#467
Quote from: Lin on August 23, 2011, 06:19:58 AM
Sziasztok!
Köszönöm, nagyon örülök, hogy csatlakozhattam. Köszönöm Ottiliámnak, hogy megmutatta ezt az oldalt, nekem nagyon tetszik. :) Az igazi nevem Laura. Még csak egyszer láttam az Avatart, jó volt, de nem lett a kedvencem, de azért szeretem. :) Bár ez mindig így szokott lenni, hogy elsőre semmisem a kedvencem, utána ha megnézem mégegyszer már bolondulok érte. :D De most újra kedvet kaptam hozzá hogy megnézzem.
hát szívesen :D
és én is örülök, hogy csatlakoztál :D
hidd el, a legjobb helyen vagy :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Quote from: Lin on August 23, 2011, 06:19:58 AM
Sziasztok!
Köszönöm, nagyon örülök, hogy csatlakozhattam. Köszönöm Ottiliámnak, hogy megmutatta ezt az oldalt, nekem nagyon tetszik. :) Az igazi nevem Laura. Még csak egyszer láttam az Avatart, jó volt, de nem lett a kedvencem, de azért szeretem. :) Bár ez mindig így szokott lenni, hogy elsőre semmisem a kedvencem, utána ha megnézem mégegyszer már bolondulok érte. :D De most újra kedvet kaptam hozzá hogy megnézzem.


Üdvözöllek körünkbe.  :)
Tudok ajánlani egy dolgot akkor nézd meg még egyszer az Avatart, és akkor már nem lesz probléma. ;D

Hawnuyu atxen

#469
Kaltxì seiyi oe ngar!

Én tudok jobbat ajánlani: nézd meg még kétszer ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

#470
Quote from: Hawnuyu atxen on August 23, 2011, 07:24:20 AM
Kaltxì seiyi oe ngar!

Én tudok jobbat ajánlani: nézd meg még kétszer ;)
;D ;D ;D

QuoteMég csak egyszer láttam az Avatart, jó volt, de nem lett a kedvencem,
Csak kíváncsiságból kérdem: akkor miért...?  :-\

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on August 23, 2011, 08:14:25 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on August 23, 2011, 07:24:20 AM
Kaltxì seiyi oe ngar!

Bleh... ez most minden sárdobálásra való késztetés nélkül is a billentyűzet hibája, én nyomtam aztat ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Lin

Nagyon köszönöm mindenkinek, és megfogom nézni.^^

Lin

"Csak kíváncsiságból kérdem: akkor miért...?"

Ezen mit értettél? :$


Daryus

Pacsillak :D üdv itt, meg máshol is ^^ lesd meg az avatart Kalina biztos szívesen segít ezen probléma megoldásában :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Azért a képedből ítélve nem úgy néz ki mint aki nem szeretné az Avatart ;D
Próbálod magad álcázni, de nem jön össze. ;D ;D

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on August 24, 2011, 02:50:01 AM
Azért a képedből ítélve nem úgy néz ki mint aki nem szeretné az Avatart ;D
Próbálod magad álcázni, de nem jön össze. ;D ;D
azt a képet én csináltam neki, és tetszett neki :D :D ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Valahogy sejtettem.  ;D ;D
De legalább van kép ez is több mint a semmi.  ;D

Lin

Köszönöm a köszöntést.^^ Igen Ottiliám segít mindenben.Igen, a képet is ő csinálta nagyon tetszik köszi neki.^^ Holnap megnézem az avatart!! :DD

Kargarosz

Akkor majd mindenképp kérünk egy élménybeszámolót. ;D