Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

 ...Nagy trappolás, majd előtűnök én...Sorry látom szükség volna rám.....Bocsika ::) szóljatok...elérhető vagyok, ha másnem pm olvasásra vagy Francbukoláskor....Lerakom az ajándékokat amiket távoli utamról hoztam, majd amilyen sebesen jöttem trapolok tovább...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Hát ez megint gyors volt Naringa testvér, de legalább még jelzel ez már pozitív. :)

P.A.'li makto

Quote from: na'rìngä hawnuyu on April 23, 2012, 11:18:13 AM
...Nagy trappolás, majd előtűnök én...Sorry látom szükség volna rám.....Bocsika ::) szóljatok...elérhető vagyok, ha másnem pm olvasásra vagy Francbukoláskor....Lerakom az ajándékokat amiket távoli utamról hoztam, majd amilyen sebesen jöttem trapolok tovább...
Hol az az ajándék??!??  ???

facebook: soaia leNa`vi

Yorsky

Kaltxí!
Kalina Tìrey javaslatára írok ide!
Nem akarok olyan intim dolgokat mondani,mert még elég új vagyok és még nem tudom hogy viszonyuljak a társasághoz,de pár dolgot azért leírok...A nevem Yorsky,még keresem a Na'vi nevemet,de szépen lassan az is meglesz.
15 éves vagyok,Tolna megyében lakok,kb. a film premierje óta "imádom" a filmet,2009.12.18.-án jelent meg én meg már 2009.12.21.-én láttam a filmet.:)
Az első megnézés után nagyon bejött a film,és egyre többször néztem meg,de sajnos úgy 2010 közepétől már nem nagyon érdekelt a film.Idén úgy 1-2 hete jött az az ötlet hogy meg kellene néznem,mert már biztosan kijött HD-ban is a torrent oldalakra,ráadásul magyarul.Szombaton láttam újból a filmet,és valahogyan az az ötletem támadt hogy rákeresek a Google-n a Na'vi - Magyar szótárra,és meg is találtam amit kerestem.A szótárban volt pár a forum.learnnavi.org oldalra utaló link és gondoltam megnézem a linket,így jutottam ide,ma kb 3-4 órával ezelött.Itt találtam meg a magyar fórumot ahol nyelvet és minden mást lehet tanulni,így hát belekezdtem a nyelvbe.
Röviden ennyi jutott most eszembe,akinek több info kell az írjon PM-et vagy hsz.-t ide:D
Üdv.:Yorsky

            "One life ends...another begins."

Shauni

Üdv köztünk, ma tsmuk  :D
Sok sikert a tanuláshoz, érezd jól magad itt  :D

Ayane-chan

A másik topicban már köszöntöttelek, de megteszem itt is. :D
Örülök, hogy megtaláltad ezt a fórumot. Hidd el, nagyon jó helyen vagy itt. Érezd jól magad, és sok sikert a tanuláshoz is. :D
Üdv köztünk. ^^
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Quote from: Yorsky on April 30, 2012, 12:45:54 PM
Kaltxí!
Kalina Tìrey javaslatára írok ide!
Nem akarok olyan intim dolgokat mondani,mert még elég új vagyok és még nem tudom hogy viszonyuljak a társasághoz,de pár dolgot azért leírok...A nevem Yorsky,még keresem a Na'vi nevemet,de szépen lassan az is meglesz.
15 éves vagyok,Tolna megyében lakok,kb. a film premierje óta "imádom" a filmet,2009.12.18.-án jelent meg én meg már 2009.12.21.-én láttam a filmet.:)
Az első megnézés után nagyon bejött a film,és egyre többször néztem meg,de sajnos úgy 2010 közepétől már nem nagyon érdekelt a film.Idén úgy 1-2 hete jött az az ötlet hogy meg kellene néznem,mert már biztosan kijött HD-ban is a torrent oldalakra,ráadásul magyarul.Szombaton láttam újból a filmet,és valahogyan az az ötletem támadt hogy rákeresek a Google-n a Na'vi - Magyar szótárra,és meg is találtam amit kerestem.A szótárban volt pár a forum.learnnavi.org oldalra utaló link és gondoltam megnézem a linket,így jutottam ide,ma kb 3-4 órával ezelött.Itt találtam meg a magyar fórumot ahol nyelvet és minden mást lehet tanulni,így hát belekezdtem a nyelvbe.
Röviden ennyi jutott most eszembe,akinek több info kell az írjon PM-et vagy hsz.-t ide:D
Üdv.:Yorsky

ÜDV az oldalon érezd jól magad ebbe a nagyszerű társaságba. Még akkor is, ha az RDA ír neked. :) :)


Hawnuyu atxen

Kaltxì!

Ismét a régi "csatlakozom a többiekhez" játék: Üdv közöttünk :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

ZoliZoltán

Sziasztok!

Egy új ember vagyok! :P

Hányan vagyunk itt magyarok ? :)

ZuzA

Hoppá!most nézem,hogy megtaláltam a régi regimet!én vagyok a ZoliZoltán !  :-[ :-[ :-[

Hawnuyu atxen

Quote from: ZuzA on January 03, 2013, 12:39:09 PM
Hoppá!most nézem,hogy megtaláltam a régi regimet!én vagyok a ZoliZoltán !  :-[ :-[ :-[

Épp két székről való lefordulás közepette vagyok ;D

Akkor most te vagy új ember, ZoliZoltán régi ember, vagy is, vagy sem, vagy... elvesztettem a fonalat ???

Ha Zoli új, akkor Kaltxì :D, ha nem új, akkor is, és ha te két ember vagy, akkor üdvözlöm a másik téged :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

ZuzA

:D :D :D

Töröltem az új regimet!!!

a régit meg nem lehet átnevezni ZoliZoltán-ra???

P.A.'li makto

Quote from: ZuzA on January 03, 2013, 01:43:06 PM
:D :D :D

Töröltem az új regimet!!!

a régit meg nem lehet átnevezni ZoliZoltán-ra???
De. Profile, Modify profile, account related...

facebook: soaia leNa`vi

ZuzA


Kargarosz

Üdvözöllek téged Zuza vagy ZoliZoltán  :) :)

Az RDA nevében is. :)

na’rìngä hawnuyu

Kaltxì.  ;D ;D ;D
Üdvözletem küldöm én a vándor szellem....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

RDA-ra legyen mondva ember....hát mi van veled? Msn-en se látlak...de legalább adtál egy kis életjelet ez már pozitív. :)

Kifkeyä Nari

Quote from: na'rìngä hawnuyu on January 04, 2013, 03:18:12 PM
Kaltxì.  ;D ;D ;D
Üdvözletem küldöm én a vándor szellem....
Végre egy régi cimbi!

Remélem rendszeresen látunk újra itt!

Kargarosz

Az nagyon jó lenne már. :) Még az RDA is örülne neki. :)