Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Na'rìt ismerve csak ennyit akart mondani, és ezeket a válaszokat már nem is látja...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on January 05, 2013, 10:29:09 AM
Na'rìt ismerve csak ennyit akart mondani, és ezeket a válaszokat már nem is látja...

Tyűh... ez még nekem is fájt ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

ZoliZoltán

Köszi,Üdvözölve érzem magam! :)

És msot,hogy variáltam a felhasználónevemmel szépen törölték mind a 2 régit..ez a 3. :(:(:(

na’rìngä hawnuyu

Kaltxy, vagyokヅ Ma hawn ne kekeckedj mert viszaveszem a kavicsomat kewayayotol ès fejbe doblak vele.....Nyelvtani hibàk miatt sorry a telom, és ax any soft key billentyűzet a felelős... Ma paaam figyelek
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on April 30, 2013, 05:48:31 PM
Kaltxy, vagyokヅ Ma hawn ne kekeckedj mert viszaveszem a kavicsomat kewayayotol ès fejbe doblak vele.....Nyelvtani hibàk miatt sorry a telom, és ax any soft key billentyűzet a felelős... Ma paaam figyelek

Akkor én is bejelentkezek a lörkölés után szabadon.

Meg hozzákérdezem, hogy miért ne kekeckedjnék? Egyrészt nem-voltál-már-mióta jogom... lenne, ha én lettem volna (így meghagyom a többieknek a leszidásunkat, oszt ha más nem, akkor majd a COR-on megkapjuk a magunkét, meg még egy kicsit).

Ettől függetlenül öröm látni egy visszarévedő arc visszarévedésének révületét :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quoteakkor majd a COR-on megkapjuk a magunkét
De jó! Jössz a COR-ra?!?!  :D

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on May 04, 2013, 04:31:06 AM
Quoteakkor majd a COR-on megkapjuk a magunkét
De jó! Jössz a COR-ra?!?!  :D

Az igény megvan rá, már csak a beszerzés körül lehetnek gondok.

Értsd: ha utána való nap nem lesz vizsgám, akkor igen, egyébként meg szintén, csak akkor a mosolyom nem lesz annyira őszinte ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Utána való nap pünkösd hétfő! Ki van ez találva!  :)

facebook: soaia leNa`vi

txoayä syulang

Kaltxí! :)

Visszatértem! :)
Remélem, megbocsátjátok eddigi távollétemet, és visszafogad a klán. :)

Irayo! :)
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


Kargarosz

Az RDA-ra tárt karokkal nem vár. ;D ;D

Üdv újra itt!  :)

Krapremp-ti

Quote from: txoayä syulang on May 19, 2013, 01:24:41 PM
Kaltxí! :)
Visszatértem! :)

De már sürgősen távoztál is  ;D

na’rìngä hawnuyu

kaltxì neked, és mindenki másnak is....
A hétvégén nem ötletel valaki Klán talin? most vagyok szabadságon, 'osztan mostan érek rá
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Tìtxur Lefpomtokx

#572
Sziasztok!

Úristen milyen rég voltam már itt. Ma csak úgy random eszembe jutott, hogy régen voltam én egy Learnnavi fórumon és beszélgettem pár magyar társammal is. :D
Átnézegettem pár régi postot, jó kis nosztalgia :)
Azt mondanom sem kell, hogy a nyelvből már a köszönésen kívűl mindent elfelejtettem sajna :/ :D Na de nembaj, jó volt azért benézni megint ide :)

u.i: Ahogy visszaolvasgatom, hogy miket írtam néha.. hát fogom a fejem:D Látszik, hogy 15 éves voltam :)

P.A.'li makto

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on March 13, 2015, 04:57:43 AM
Sziasztok!

Úristen milyen rég voltam már itt.
Te, és még sokan mások...! :)
Örülünk, hogy visszatértél! Gyere gyakrabban! "Kissé" visszafogott lett ugyan a magyar részleg, de Kif és én még aktívak vagyunk avatárilag! Van egy új rendezvény Budapesten, ami minden hónapban ingyen szórakozást kínál a sci-fi rajongóknak, és amin Kif részt szokott venni "a Na'vi család" képviseletében. Mint mondtam, belépő nincs, társaság van! :)

Pam

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Kaltxì ma eylan ヅ
Mondjátok kinek vannak klán talis képek? Sajna minden képet elvesztettem, még az én na'vi sított képeket is..;
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Egyet találsz az Avatar Hungarian Team facebook oldalán.  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Leyra

Oel ngati kameie. :3

Már ismerem ezt a fórumot, évekkel ezelőtt láttam az egyik haveromat itt.

Magamról: Leyra vagyok, 25 éves. :) Az Avatar az első olyan film volt az életemben, amibe azonnal beleszerettem. :) Örülök, hogy itt lehetek, sajnos csak most jutott eszembe, hogy már láttam ezt a klánt... :/

Remélem, hasznos tagja leszek. :)

P.A.'li makto

Kaltxí, ma Leyra!

Örülünk neked, és reméljük, hogy sikerül felélesztened ezt a lusta társaságot!  ;)
Írj még magadról!  :)
(Tetszik a profilképed, szép.)

Hayalovay
ta Pam

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Üdvözlet a fórumon  ;D

Leyra

Oel ngati kameie. :) (Azért így köszönök, mert hosszú útról tértem haza. ;) )
Bocsássátok meg távolmaradásom, kissé sok minden jött össze egyszerre.

Quote from: P.A.'li makto on August 02, 2015, 12:25:59 PM
Kaltxí, ma Leyra!

Örülünk neked, és reméljük, hogy sikerül felélesztened ezt a lusta társaságot!  ;)

Hát úgy érzem, én most mindent csináltam, csak azt nem. Ezek a tawtute ünnepek... el nem hinné ám senki, mennyi gond és baj szakad az ember na'vi lányának nyakába ilyenkor...  ;D De lassan véget ér a tébolyda és remélhetőleg már több időt tölthetek köztetek. :)

Quote from: P.A.'li makto on August 02, 2015, 12:25:59 PM
Írj még magadról!  :)
(Tetszik a profilképed, szép.)

Nem tudom, mit írhatnék... nem igazán szoktam mesélni magamról. Talán túl sok negatív személyes tapasztalatom van másokkal szemben és ezért. A legnagyobb bajom, hogy (szerintem) túlzott megfelelési kényszerem van másokkal szemben és ez meg is látszik: a profilképem is egy órán át válogattam, hogy biztos jó legyen.

Quote from: P.A.'li makto on August 02, 2015, 12:25:59 PM
Hayalovay
ta Pam

Azért remélem, ebben semmi csúnya nem volt. :) Nem ismerem annyira a nyelvet, mint szeretném.