Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Az RDA figyel még most is  ;D

Adam Bryant

Már egy replika bögrét is szereztem külföldről :)
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Kargarosz


P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Jéééé, élet nyomait látom itt  ;D
Már kezdtem aggódni hogy teljesen becsavarodok az egyedül léttől  :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Hahó!
Jár még ide valaki közületek?  ???

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Néha néha felnézek,de kihaltunk mint a Na'vik  ;D ;D

P.A.'li makto

Indítottam egy új topikot, hátha beindul valami beszélgetés... A címe "MAD: Mai Avataros Dolog." A "Beköszönőt" meghagynám a beköszönőknek, ha lesz ilyen. Írjatok az új topicba, ha van kedvetek, és ha van mit írnotok.  :)

A link hozzá: https://forum.learnnavi.org/avatar-magyarul/mad-mai-avataros-dolog/new/#new


Ziva'u!  / Gyertek!


Pam

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Aktív vagyok, legtöbször ellehet érni fb-n, telón budapesten :ikran:
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Krapremp-ti

Quote from: Pam (P.A.'li makto) on June 17, 2020, 05:38:22 AM
Hahó!
Jár még ide valaki közületek?  ???
Szia, próbálnám felpörgetni ezt a fórumot, hiszen lassan 1 év, és itt a második rész bemutatója :)
Jönnek meg az előzetesek, képek és minden más érdekesség a filmről, amiről bőven lesz lehetőség beszélni a következő 12 hónapban. :)
Már nagyon várom.

P.A.'li makto

Boldog karácsonyt!!!  :)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz


Adam Bryant

Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Adam Bryant

Na kérem szépen! Avatar 2 :)
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Kargarosz

Látom eléggé kihaltunk, de sebaj Kargarosz csinált Discordon egy Servert. Minden ami Sci-fi, és fantasy néven ahol több filmes világról lehet beszélgetni köztük az Avatarról is. Itt a meghívó linkem:

https://discord.com/invite/HXsAnDFdaB

Csak akkor fog működni ,ha a Discordot leszeditek, és csináltok egy profilt. Google beírjátok, és mehet a letöltés, és a regelés.

Üdvözlet RDA Kargarosz :D

Adam Bryant

Én azért azt hittem hogy sokkal több embert fog megmozgatni az új rész és aktívabb lesz a fórum magyar része. :/
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.