Beköszönő

Started by Oerdescu, January 20, 2010, 04:02:50 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Oerdescu

Kedves honfitársak

A fórum rendszerüzemeltetőinek köszönhetően létrejött a magyar nyelvű szekció is.  :)
Bár jelen pillanatban összesen 3 magyar regisztrált tagról van tudomásunk, reményeink szerint most már a keresőkön keresztül többen is szeretnének és fognak is csatlakozni maroknyi csapatunkhoz.

Szóval kalandra fel és elő a kérdésekkel!

Irayo ulta Eywa ngahu!  :D

Dani (moderátor  :o :))

Oerdescu

Örömmel tudatom, hogy a magyar nyelvű rész létrejötte után, további 3 társunk is lett, így hatra nőtt csapatunk létszáma!  :)


Eywa ngahu!

Hawnuyu atxen

Kaltxì, ma smuktu!

Na, ezt is megértük, végre van Magyar fórum...
Csak egy röpke gondolat: "ulte" :D
De azért tényleg nőnek a számok...

Eywa ayngahu!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Oerdescu

Quote from: Hawnuyu atxen on January 22, 2010, 08:05:32 AM
...
Csak egy röpke gondolat: "ulte" :D
...


Irayo! feljegyeztem magamban!  ;)

Hawnuyu atxen

Helyes-helyes :D
Végül is azért vagyunk itt, hogy hibákat kövessünk el, amivel rávesszük a többieket, hogy kijavítsanak, tehát gyakorlatilag tanítjuk őket és az igazán bölcsek tudják, hogy a tanítás vezet az igazi tanulás felé!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Oerdescu

Quote from: Hawnuyu atxen on January 22, 2010, 02:28:26 PM
Helyes-helyes :D
Végül is azért vagyunk itt, hogy hibákat kövessünk el, amivel rávesszük a többieket, hogy kijavítsanak, tehát gyakorlatilag tanítjuk őket és az igazán bölcsek tudják, hogy a tanítás vezet az igazi tanulás felé!

...terrrrrrrmészetesen én is ezért hibáztam!  ;D

...meg azért mert elég láma (skxawng) vagyok még az ügyben!  :D

Hawnuyu atxen

Na, azért mert van néhány commentem nehogy azt hidd, hogy én már mindent tudok...
Mondjuk a "skxawng" szót én tökfejnek fordítanám (EZ ÁLTALÁNOSAN VAN ÍGY!!!!!!!!!!!... csak nehogy személyesnek vedd...:D)
Azt pedig már eddig is tudtam, hogy "direkt volt" az a hiba, hogy lásd méltóak vagyunk-e itt tanulni :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Oerdescu

Quote from: Hawnuyu atxen on January 22, 2010, 03:12:50 PM
Na, azért mert van néhány commentem nehogy azt hidd, hogy én már mindent tudok...
Mondjuk a "skxawng" szót én tökfejnek fordítanám (EZ ÁLTALÁNOSAN VAN ÍGY!!!!!!!!!!!... csak nehogy személyesnek vedd...:D)
Azt pedig már eddig is tudtam, hogy "direkt volt" az a hiba, hogy lásd méltóak vagyunk-e itt tanulni :D

óóóóóóóó kösz!  ::)

Tìreyä Kxener

Sziasztok!
Most hogy benéztem ide, rájöttem hogy aki segített kitalálni a nevemet, az szintén magyar.  ;D
Mégegyszer kösz :D

Hawnuyu atxen

Na most lefejeltem a billentyűzetet...
Mégegyszer szívesen :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tsahaylu

Nem gondoltam volna, hogy ennyien osszejovunk itt.

:D

tìngay mungeyu

Quote from: Tsahaylu on January 23, 2010, 12:01:18 AM
Nem gondoltam volna, hogy ennyien osszejovunk itt.

:D

...és egyre csak növekszik a magyar rajongótábor.  ;D

Hawnuyu atxen

Ember!!!!

Mármint, először is kaltxì!
Nemhittem volna, hogy van olyan élőlény a világon, aki kibírja kevesebb alvással, erre tessék...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on January 23, 2010, 05:22:18 AM
Ember!!!!

Mármint, először is kaltxì!
Nemhittem volna, hogy van olyan élőlény a világon, aki kibírja kevesebb alvással, erre tessék...

Kaltxì!

"Az erdőben korán kelnek!"  ;) :D

Hawnuyu atxen

Így igaz :D

Egy kérdés: nem tudod véletlenül, hogy comment írásakor miért nem hagyja a világ, hogy beljebb kezdjek egy sort/ hogyan lehet ezt megoldani?
Hidd el 1-2 óra múlva majd megtudod (remélem), hogy mit kreálok :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on January 23, 2010, 05:45:15 AM
Így igaz :D

Egy kérdés: nem tudod véletlenül, hogy comment írásakor miért nem hagyja a világ, hogy beljebb kezdjek egy sort/ hogyan lehet ezt megoldani?
Hidd el 1-2 óra múlva majd megtudod (remélem), hogy mit kreálok :D

Hú kíváncsi vagyok mit kreálsz. :D
Nem tudom hogyan lehet beljebb kezdeni, ha a fenti funkciók nem működnek, de ha más nem működik a space marad. :D

Hawnuyu atxen

#16
Na igen (a fentieket nem próbáltam a 2 lehetőség közül...), de a space beugratja az előző szót a következő sorba (amit éppen beljebb akarnék kezdeni)  :'()
A fentiek közül melyikkel lehet a kívánt hatást elérni (elmondanám, hogy nem olyan régen keltem fel, ezért egy kicsait még kómás vagyok... :D)

Na mindegy, inkább megoldom enterrel :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on January 23, 2010, 05:54:39 AM
Na igen (a fentieket nem próbáltam a 2 lehetőség közül...), de a space beugratja az előző szót a következő sorba (amit éppen beljebb akarnék kezdeni)  :'()
A fentiek közül melyikkel lehet a kívánt hatást elérni (elmondanám, hogy nem olyan régen keltem fel, ezért egy kicsait még kómás vagyok... :D)


Van jobbra, balra, középre, de kicsit beljebb úgy tűnik nincs.  :-[ Maradnak a hagyományos space, enter megoldások. :)

Hawnuyu atxen

Én érzem, hogy ezek után itt mindenki isteníteni fog engem, de már kezdek kételkedni az épelméjűségemben, amiért elkezdtem....
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Hawnuyu atxen

Na tessék megnézni az új topic-ot!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!