con

Started by feelthemagic, December 13, 2011, 01:50:12 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

feelthemagic

rem nem baj hogy új topicot nyitok.

na szóval, letudná nekem valaki írni hogy  mikor és hol vannak ezek a rendezvények?:D

Daryus

Millenáris, vagy Hungexpo

a 2011.12.17-i rendezvény a Millenárison lesz, belépő 1000 pénz, ami levásárolható

jegyeket veheted már 9 órától, de 10-kor van a start
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

feelthemagic

és ezen kívűl lesz még valamikor a közeljövőben?=/    nem valószínű hogy arra eltudjak menni

Daryus

The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Szerintem ez majd simán mehet a  Találkozós topicba kedves moderátor hölgyem, és uram. :)

Daryus

japp ez így van... mondjuk az ő dolguk, hogy észrevegyék és nem önnek .P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

feelthemagic

ha már az "én" témám, akkor megkérdezném, hogy van-e feltétele hogy csatlakozzak a klánba?

bár a na'vi nyelvtudásom 0   :(

P.A.'li makto

Quote from: feelthemagic on December 14, 2011, 01:38:20 PM
ha már az "én" témám, akkor megkérdezném, hogy van-e feltétele hogy csatlakozzak a klánba?

bár a na'vi nyelvtudásom 0   :(
A klánba már csatlakoztál azzal, hogy regisztráltál a fórumra, és beköszöntél a magyar részlegbe.  :) Érezd testvérek között, otthon magad!  :)



Tisztelt RDA-s és fél-RDA-s Uraim! A topic rendeltetésszerűen használódik, a conról szól, találkozóról szó se volt, tehát nem értem, miért kéne átpakolni bármit is!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: feelthemagic on December 14, 2011, 01:38:20 PM
ha már az "én" témám, akkor megkérdezném, hogy van-e feltétele hogy csatlakozzak a klánba?

bár a na'vi nyelvtudásom 0   :(

Két klán van egyenlőre.
Az RDA-át én képviselem egy magam. Van egy keverékünk is, de róla írni oly fölösleges.
És ott a többség a nagy kék makik Na'viknak nevezik magukat.
Tégy belátásod szerint melyiket választod. Én tudnék ajánlani melyiket lenne érdemesebb. :)

Quote from: P.A.'li makto on December 14, 2011, 01:53:18 PM
Quote from: feelthemagic on December 14, 2011, 01:38:20 PM
ha már az "én" témám, akkor megkérdezném, hogy van-e feltétele hogy csatlakozzak a klánba?

bár a na'vi nyelvtudásom 0   :(
A klánba már csatlakoztál azzal, hogy regisztráltál a fórumra, és beköszöntél a magyar részlegbe.  :) Érezd testvérek között, otthon magad!  :)



Tisztelt RDA-s és fél-RDA-s Uraim! A topic rendeltetésszerűen használódik, a conról szól, találkozóról szó se volt, tehát nem értem, miért kéne átpakolni bármit is!

Maga a téma simán elfér a Találkozós topicba én csak azért írtam, hogy ne halmozódjon fel még egy topic, de ti döntötök.

P.A.'li makto

Végül is, elismerem, annyiban igaza van Kargarosznak, hogy egy con kitűnő alkalom a klántalira is, mert anélkül lehet együtt kékülni, hogy hülyének néznének az emberek...  :)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

De, ha jobban belegondolunk még az Off topic is alkalmas erre.

feelthemagic

hát én a tavaszi  vagy nyári -már ha van- conon szívesen találkoznék a klánnal,  már aki eljön

P.A.'li makto

Minden évszakban van legalább egy con.

facebook: soaia leNa`vi

feelthemagic

nos én ezt nem tudtam, nem vagyok járatos az ilyenekben,  ezért kérdeztem  ;)

P.A.'li makto

Én pedig ezért válaszoltam. :)

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

én a tavaszi és a nyári con-ra is megyek, legalábbis eddig úgy van :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

P.A.'li makto

Quote from: Kalina Tìrey on December 14, 2011, 03:30:15 PM
na ezt figyeljétek :D
Na, ilyen mikor talizunk egy conon!  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

Quote from: P.A.'li makto on December 14, 2011, 03:34:16 PM
Quote from: Kalina Tìrey on December 14, 2011, 03:30:15 PM
na ezt figyeljétek :D
Na, ilyen mikor talizunk egy conon!  ;)
ezek a kihagyhatatlan alkalmak :D
főleg amikor 'Evi a saját fegyverem fordítja ellenem ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

feelthemagic