Gyere vissza Pandorára

Started by Kifkeyä Nari, June 19, 2010, 04:26:45 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Már arról is volt szó, hogy nálad, vagy tìngay-nél legyen, de leginkább időben lenne hozzátok igazítva ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Tényleg volt szó róla? Az szuper lenne!  :D

Időben pedig: majd megbeszéljük, karácsony előtt nem hiszem, hogy nekem jó...  :-\
De mindegy, egyszer úgyis ott leszek!  ;)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

P.A.'li makto

Quote4 év múlva már nem Imax-ban nézzük, hanem hologramban ;D
Amúgy igen!
QuoteFőleg, hogyha lenne hozzá pluszba szag, szél, íz, stb...
Lesz!
QuoteSzemélyre szervezitek? Lejöttök hozzám Pécsre?
Tőlem lehet Pécs is a következő helyszín, vagy bármi, megtöltünk 1-2 autót, és osztozunk a költségeken. Minden megoldható, ha tényleg akarjuk!

facebook: soaia leNa`vi

Tirea Tawä

Jujj, az nagyon jó lenneeee!  :D :D :D
Én örülnék neki legjobban!

Csinálhatnánk egy kis városnézést... Úgyis Pécs idén az EKF. Tényleg, voltatok már itt?
Aztán lehet, hogy egy Avatar-t is meg lehet szervezni, ha apa megengedi, hogy felmenjünk hozzá DVD-zni... 

Hű, asszem kezdek kicsit elszállni...  ::) Bocsi, lehet, nem kéne ennyire beleélnem magam...  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Quote from: Tirea Tawä on October 03, 2010, 10:00:28 AM
Jujj, az nagyon jó lenneeee!  :D :D :D
Én örülnék neki legjobban!

Csinálhatnánk egy kis városnézést... Úgyis Pécs idén az EKF. Tényleg, voltatok már itt?
Aztán lehet, hogy egy Avatar-t is meg lehet szervezni, ha apa megengedi, hogy felmenjünk hozzá DVD-zni... 

Hű, asszem kezdek kicsit elszállni...  ::) Bocsi, lehet, nem kéne ennyire beleélnem magam...  :)

Csak nyugodtan minden ötlet jól jöhet. :D

Hawnuyu atxen

Hát, ha el tudunk kapni egy megfelelő napot, akkor még az is lehet, hogy meg tudom fűzni szüleimet egy kis "menjünk el és nézzük meg Pécset" túrára, aztán én csendesen eltűnök ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Ha ilyen sok a pozitív visszajelzés, akkor komolyan elkezdhetnénk gondolkodni rajta, persze csak a "Magyar na'vi-tanulók találkozója!" topikban, mert kezd sok lenni az off...  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Relatív... véglis valamennyire ez a topic is jó a találkozós dolgokra, de az igaz, hogy nem elsősorban itt kellene ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Akkor nem "Gyere vissza Pandorára", hanem "Gyere le Pécsre!"  ;D
De majd holnap folytatjuk a szervezést, most mennem kell...  :-\
Txon lefpom!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

tìngay mungeyu

Háátöööö.... én nem akarok ünneprontó lenni, de én személy szerint Debrecenből Pécsre szinte a nullával egyenlő hogy le tudok menni.  :( :( :(

P.A.'li makto

Quote from: tìngay mungeyu on October 03, 2010, 02:09:19 PM
Háátöööö.... én nem akarok ünneprontó lenni, de én személy szerint Debrecenből Pécsre szinte a nullával egyenlő hogy le tudok menni.  :( :( :(
Nyugi, Debrecen is tervbe van!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on October 03, 2010, 02:12:48 PM
Quote from: tìngay mungeyu on October 03, 2010, 02:09:19 PM
Háátöööö.... én nem akarok ünneprontó lenni, de én személy szerint Debrecenből Pécsre szinte a nullával egyenlő hogy le tudok menni.  :( :( :(
Nyugi, Debrecen is tervbe van!

Össze kéne tenni Debrecent és Pécset... meg még Bp-t is... mennyivel egyszerűbb lenne...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: P.A.'li makto on October 03, 2010, 02:12:48 PM
Quote from: tìngay mungeyu on October 03, 2010, 02:09:19 PM
Háátöööö.... én nem akarok ünneprontó lenni, de én személy szerint Debrecenből Pécsre szinte a nullával egyenlő hogy le tudok menni.  :( :( :(
Nyugi, Debrecen is tervbe van!

Huhh, akkor megnyugodtam.  :D :D

Kargarosz

Szerintem egyenlőre maradjon Budapest az még úgy a nagyjának közel is van.

Tirea Tawä

Quote from: Hawnuyu atxen on October 03, 2010, 02:15:39 PM
Össze kéne tenni Debrecent és Pécset... meg még Bp-t is... mennyivel egyszerűbb lenne...

Jó ötlet! Kicsit javítanánk a térképen...  ;D

Quote from: Kargarosz on October 04, 2010, 09:38:42 AM
Szerintem egyenlőre maradjon Budapest az még úgy a nagyjának közel is van.

Rendben, maradhat, de akkor engem egyelőre ne várjatok...  :-\
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Tirea Tawä on October 04, 2010, 10:10:34 AM
Quote from: Kargarosz on October 04, 2010, 09:38:42 AM
Szerintem egyenlőre maradjon Budapest az még úgy a nagyjának közel is van.

Rendben, maradhat, de akkor engem egyelőre ne várjatok...  :-\

De, várunk téged is, aztán egyszer úgyis elintézzük a dolgot!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Egyszer mindenképp... Remélem!  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on October 04, 2010, 09:38:42 AM
Szerintem egyenlőre maradjon Budapest az még úgy a nagyjának közel is van.
Meg amíg lehet mozizni is ilyenkor addig ki kell hazsnálni....
Annyi részletet kell még megtalálni amit a DVD-n már nem látni....
Jó lenne ha ott is engednék egyszer, hogy kikockázzuk.