Gyere vissza Pandorára

Started by Kifkeyä Nari, June 19, 2010, 04:26:45 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

Itt van a leghivatalosab info, amit mutatni tudok...(elvégre ez a hivatalos oldalról való)
http://www.avatarmovie.com/re-releasedates/
Már csak várni kell, hogy mikor rakják fel a magyar időpontot.

Hawnuyu atxen

Remélhetőleg hamarosan... és valami jó időpontot kérünk szépen, mondjuk augusztus közepe tájára ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Szerinem nálunk is augusztus huszonthatodika körülre várható.

Hawnuyu atxen

Abban még kiegyezhetünk...
Bár... legyen holnaptól! ;D :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Pay'itan on July 16, 2010, 01:34:17 PM
Itt van a leghivatalosab info, amit mutatni tudok...(elvégre ez a hivatalos oldalról való)
http://www.avatarmovie.com/re-releasedates/
Már csak várni kell, hogy mikor rakják fel a magyar időpontot.
Én az intercom-nál próbálkoztam, de semmit nem tudnak rólla még.
Tehát egyenlőre semmi hír, hogy magyarország megkapja -e a filmet.
Ha okosan végiggondolják, akkor meg fogjuk kapni, de hogy nem sietik el.....
Szerintem ha lesz akkor sem mostanában lesz....
De nem adtam fel....
Más csatornákon tovább próbálkozok....

Hawnuyu atxen

Nem most, majd augusztus-október környékén... remélem az előbbi :-\ :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari


Hawnuyu atxen

Azért a jókívánságokat én csendesen továbbpasszolnám Le'eylan nevű LN-klán-beli testvérünknek, aki kitette a nemzetközi forumrészre a fent látható videót. Én csupán felhívtam rá Kif figyelmét ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

#48
Köszönjük Szépen a remek videót Kif mester észre is lehet venni mik az új jelenetek alig várom már, hogy moziban láthassam újra. A videó alatti zenét nem ismeri valaki?

tìngay mungeyu

Tewti, de jóó!  :D Irayo, ma Kif!  ;D

Pay'itan

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!
Már most teljesen oda vagyok az új jelenetektől!!!
Csodálatos, fantasztikus, király, ezaz!

Kargarosz

Kb. nekem is ez volt az első reakcióm most azonnal mozi. :D

Kifkeyä Nari

Na akkor én vírok megint az Intercombak, hogy miót akierül a hosszabb változat előzetese, illetve élelmesek megtalálták, hogy a környező országokban is is még augusztusban moziba kerül az új, ezért rengeteg visszajelzést kaptunk, hogy ugye már az újat lehet megnézni, stb....
Viszont többen felhívhatnák a forgalmazót akár telefonon, hogy érdelkődjelne, hogy mokor lesz az új. Ugyanúgy lesz -e augusztusban még....
Hátha ez segítenie nekünk...
De most tökre komolyan..... Ha meg szeretnétek nézni az újat....

Kifkeyä Nari

#53
Amúgy ezt a videót néztétek?
http://www.youtube.com/watch?v=whu-7wVg4W8

Múgy ha valakinek jó a hallát utáni angolja és van kedve leírni a szövegeket, akkor szívesen feliratozom akár mindkettő videót....

Pay'itan

Quaritch szépen üdvözöl minket Pandorán. :D
Ha megadod vhol az intercom számátén azonnal hívom őket.


Kifkeyä Nari

Quote from: Pay'itan on July 17, 2010, 10:34:48 AM
Quaritch szépen üdvözöl minket Pandorán. :D
Ha megadod vhol az intercom számátén azonnal hívom őket.

Ez a beszéd:
www.intercom.hu

De csak nappal és hétközben hívd őket,mert ilyenkor lehet már portás sincs...
Mondani kell hogy egy film után érdeklődnék (telefonon és nem akarsz írni e-mail senkinek, mert lehet mondják) , hogy mivel láttad van már előzetese az új hosszabb Avatar-nak és a környező országokban is még augusztusban moziba kerül, hogy nálunk is így lesz -e....
Így megmarad a tudatban:
-avatar hosszabb kiadás
-érdekel valakit (sokakat)
-augusztusban
-környező országokban is kérték már

De nem tőllem hallottátok....

Hawnuyu atxen

Másik meg, hogy lehet említeni, hogy egy szép nagy társaságot képviselsz, akik égnek a vágytól (kerozin a kézben), hogy láthassák ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Hawnuyu atxen on July 17, 2010, 10:48:06 AM
Másik meg, hogy lehet említeni, hogy egy szép nagy társaságot képviselsz, akik égnek a vágytól (kerozin a kézben), hogy láthassák ;D
Azt nem kell...
Az a jó ha olyan mintha sok független ember érdekődne és nem egy csapat több tagja... ;)

Hawnuyu atxen

Akkor mondhatjuk, hogy "és egyébként ahhoz a csapathoz, amit az előző telefonáló említett, nekem semmi közöm" ;D ;D ;D
De Kif tudja, hallgassatok rá!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!