JÁTÉK - folytasd a történetet

Started by tìngay mungeyu, March 07, 2010, 02:43:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kifkeyä Nari

...miközben agya járt vadabbnál vadabb dolgokon idővel elkezdett visszatérni a való világba. Ekkor vette észre, hogy a fáról csimpaszkodva fejjel lefelé egy Prolemuris logott elötte. Közvetlenül az arca bámult miközben fejük majdnem összeért. Ahogy ott álltak egymással szemben, Norm a Prolemuris szemében hirtelen...

na’rìngä hawnuyu

...Megláttta hogy valaki közelít feléje a háta mögött...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kifkeyä Nari

... a Prolemuris szeme mint egy tükör fénylett elötte ahogy benne egy alak kezdett formálóni benne....

na’rìngä hawnuyu

...Kinek gyönyörű nagy sárga szemei, csilogtak a napfényben...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kifkeyä Nari

...Amint megfordult egy na'vi alak alak rajzolódott ki Norm elött és egy hegyes méreggel átitatott nyíl nézett Normmal farkasszemet. Segény Norm nem tudta mire vélni a dolgot...

na’rìngä hawnuyu

...És igazán csak akkor lepődött meg mikor megláttta hogy az ál vele szemben akiért megdobban a szíve: Ninat fogta rá az íjat...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,


Hawnuyu atxen

...Miközben sikerült felfognia, hogy mit is kellene tennie (ha az erdőben vagy egy na'vival, jobb, ha megbízol benne...) és megpróbálta minél gyorsabban a földre vetni magát, félig hátrafordult...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

#28
...Egy yeriket látott meg, amint csendesen legelészik.De, ha Ninat éppen egy yeriket akar lelőni, akkor ez csak egy dolgot jelenthet:Norm a vadászat közepére csöppent!...

Kifkeyä Nari

... Amint Norm álla a földet érintette a hegyes nyílvessző fület tépő morajjal hagyta el az íjat, mely egyenesen egy Norm felé ugró palulukan nyakában landolt...

Pay'itan

#30
Nem történet:Nem értem...  :-\ Én írtam folytatást, de Kifkeyä Nari, mintha meg sem látta volna.Ennyire nem számítok? ??? Vagy talán én értelmeztem félre valamit?  :(

Hawnuyu atxen

Volt szó régebben egy palulukanról ;)


...Mert éppen most érkezett meg ő is, azonban, mielőtt rávethette volna magát, szerencséjére Ninat Norm segítségére sietett...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

#32
Oeyä Eywa! - kiáltott Norm :o Annak a palulukannak nem szabadott volna megsebesülnie, hiszen kicsinyei vannak. Ugyanakkor hálás volt Ninatnak, hogy megmentette az életét...

Hawnuyu atxen

...Ninat erre olyan szemekkel nézett rá, hogy nem tudta eldönteni: éppen az épelméjűségében kételkedik, avagy nagyon mélyen megérti a kifakadását...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

#34
OFF: Pay'itan : csak próbáltam csavarni még egyet a történeten.... Ez a szépsége, hogy attól hogy van egy gondolatmeneted attól még nem biztos, hogy mindenki ugyanarra vissza a történetet...

... Norm nézte Ninat furcsa arckifejezését és rá kellett jönnie, hogy a lánynak nem volt más választása, hisz nem lehetett tudni, hogy a Yerik, a Prolemuris vagy ő maga lett volna a már halkan hörgő palulukan vacsorája...

tìngay mungeyu

...Ezután mindketten a sebesült palulukanhoz siettek és...

Kifkeyä Nari

...Ninat hatalmas kését elővéve azt a palulukan szívébe döfte, miközben az ilyenkkor szikásos imát mormolta...

tìngay mungeyu

#37
...oengru txoa livu, ma tsmuke. Ngeyä tirea livu hu Eywa...majd a kicsinyek és Norm felé fordult.
- Norm, ugye tudod, hogy meg kell őket mentenünk...

Kifkeyä Nari

-Mit kerestél Norm itt az erdő közepén egyedül? Azt tudod, hogy emiatt kellett meghalnia ennek a szép erős állatnak, úgyhogy most feleősséggel tartozol a kölyökért. Talán így Eywa megbocsát neked...

tìngay mungeyu

#39
...épp a Lelkek Fájához indultam, hogy... á mindegy is..  ::) Igazad van Ninat, én felelek a kölykökért mostantól.
Norm tudta, hogy ez a kötelessége és csak így nyerheti el Eywa és Ninat bocsánatát is, ezért...