"játék" na'vi-égember háború

Started by Hawnuyu atxen, August 15, 2010, 04:43:14 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zongyu Atxen

Bottal fakarddal???
Íjjal lelőlek titeket a háztetőről. XD

Tirea Tawä

Mióta vagy te ellenünk a "háborúban"?  :o

Vagy lemaradtam, és azóta szövetkeztél az égemberekkel?
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Valakinek egységesítenie kell az egymás ellen harcoló törzseket. Vagy az is lehet, hogy összefogunk és ti közelről ütitek kargaroszt én meg távolról lövöm.

Tirea Tawä

Egyesíteni csak akkor kell az ellenségeket, ha mégnagyobb ellenség ellen fogunk össze.   ;D

Lehet, lesz majd olyan is... Valamikor...  ;)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Kargarosz elve halálra itélt végső győzelembe vetett hite már maga az. Mindegy:Kargarosz a közellenség!  ;D

Kargarosz

Quote from: Tirea Tawä on August 27, 2010, 08:57:40 AM
Egyesíteni csak akkor kell az ellenségeket, ha mégnagyobb ellenség ellen fogunk össze.   ;D

Lehet, lesz majd olyan is... Valamikor...  ;)

Cameron említette ezt, hogy invázió lesz Pandoran több holdak bevonásával.

Tirea Tawä

Na akkor majd összefogunk, és simán leverjük azt az inváziót...  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Egyet már levertünk :D
Kíváncsi vagyok, hogy milyen fajok lesznek még.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Ezért fognak majd a Na'vik békét kötni az emberekkel....viszont itt a cikk aki jobban érti az magyarra lefordíthatná.

http://marketsaw.blogspot.com/2010/07/lets-talk-little-avatar-2.html

Zongyu Atxen

Jönnek a Borgok a Voyagerből és bekiabálják Pandorára:Itt a Borg! Minden ellenállás hasztalan! Asszimiláljuk magukat!
Ettől már az emberek beszarnak és rögtön hozzánk futnak és szövetséget kötünk. Ugyan mi nem vagyunk veszélyben mert a Borgok nem érik el a nyaki artériánkat, de akkor is veszélyt jelentenek Pandorára.

Hawnuyu atxen

Avatar folytatás(ok)-ban egy részét lefordítottam (borzalmas, tudom, de a lényeg ott van) :(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen


Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on August 27, 2010, 01:03:46 PM
Avatar folytatás(ok)-ban egy részét lefordítottam (borzalmas, tudom, de a lényeg ott van) :(

Amit írnak a cikkbe az a borzalmas?

Hawnuyu atxen

Nézd meg a PM-ed, a többieknek, akiket még érdekel: Kargarosznak lefordítottam, kérjétek el tőle!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Kargarosz elküldenéd nekem? Egyébként itt most milyen fordításról van szó?

Hawnuyu atxen

A 148-adik hsz-ben Kargarosz kirakott egy linket, ahol angolul van "pár" szó az Avatar-ról. Arról.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Pay'itan on September 05, 2010, 02:36:02 AM
Kargarosz elküldenéd nekem? Egyébként itt most milyen fordításról van szó?

De csak mert szépen kérted. ;D

Hawnuyu atxen

Ha te nem küldted volna el, akkor megtettem volna én :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

 :D :D :D Ok, mostmár értem és köszi...de van egy mondat,a mi neekm nem teljesen tiszta..(saját szavaimmal próbálkozom elmondani...)
Hogy James tolja az Alien világot Pandora felé, úgyhogy jobb, ha a Pandoraiak felkészülnek, mert a háború úton van. (valami ilyesmi)
Ezt ügye nem azt jelenti, amire gondolok?

Hawnuyu atxen

Ha arra gondolsz, hogy Pandorát át fogják nevezni Halál-ra, akkor nem valószínű.
De valamilyen háború lesz, az szinte biztos (bevonják a többi holdat is... valami tuti lesz)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!