"játék" na'vi-égember háború

Started by Hawnuyu atxen, August 15, 2010, 04:43:14 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

Nem, én igazából arra godoltam, h alienek elmennek pandorára, de huh szerencsére nem az lesz..ezekszerint.

Kargarosz

#161
Dehogy is....viszont a több hold bevonása a 2. részbe nagyon jó ötlet így legalább megismerhetünk új fajokat. Ráadásul így is maradunk a 2. részbe Pandoran egyenlőre.

Hawnuyu atxen

Ne is menjünk nagyon messzire, nem kell az ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Engem egyelőre Pandora jobban érdekel, mint a többi hold a környéken. Szívesen hallanék többet a na'vik kultúrájáról, öltözködésükről, eszközökről... Meg az állat- és növényvilágról se lenne rossz több információ.
Ha az óceánokat/tengereket mutatják be, az nagggyon jó lesz!  :D

(Biológusnak készülök, úgyhogy ezeket tartom legfontosabbnak  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Na jó csak szerintem azért egy idő után már jó lenne megismerni más életformát is nem csak a Na'vikat. 3. részbe pedig valószínű, hogy elfognak rugaszkodni Pandoratol.

Tirea Tawä

Persze!

De a második részben azért maradjon Pandora, meg a na'vik.
Utána tőlem jöhet bármilyen másik értelmes faj... Csak győzzék le az embereket! (hogy visszatérjünk a topic eredeti témájához ;))
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Nekem akkor is tetszik az a megoldás, hogy a na'vik végül megmentik a Földet... vagy így, vagy úgy.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Az lenne a legjobb!  :D

De hogy tudják megmenteni, ha utána az ember úgyis tönkreteszi?  ???
Vagy csak olyan sawtute maradnak meg, akik nem rongálják a Földet?
Ez elég valószínűtlen...
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Pandorásítják, gondolom... tehát nem helyrerakják, amit kell, hanem az emberek fejét söprögetik tisztára, akik -végre valahára- felfogják, hogy tenni kéne olyat is, ami nem tesz tönkre mindent...
De lehet, hogy túl happy-s end-et várok ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nem kell nekünk a macskák segítsége megvagyunk mi nélkülük is. ;)

Hawnuyu atxen

Hát... ha így megy tovább, akkor nem lesztek...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen


Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on September 10, 2010, 04:38:08 PM
Hát... ha így megy tovább, akkor nem lesztek...

Eddig is megoldottunk mindent most is megfogjuk.

Pay'itan

Ha már itt tartunk, hogy meghal a Föld..ezt úgy érzem, muszáj elmondanom:
A héten valamelyik délután kopogtak hozzánk. Kinyitom az ajtót:
Két nő/ néni áll ott:
-Szia! Te elhiszed, hogy 2012-ben eljő az armageddon?
-Hát..őő..azt hiszem, nem.
-Biztos vagy benne?
-Igen, de elnézést, nekem most mennem kell. Késésben vagyok. (valamivel le kellett ráznom őket)
-Jó, de két hét múlva elküldünk hozzád egy korodbeli fiút, hátha vele jobban el tudsz erről beszélgetni.
Odanyomtak a kezembe egy prospektust, hogy milyen programok várhatóak a világvége napján és eltűztek.
Ezek után kb. fél percig mozdulatlanul álltam az ajtóban.
Nagyon durva volt. xD

Kargarosz

2002-be is azt motyogták az emberek hogy jön a dögvész azt mégse jött. Valahogy én nem hiszek ebbe persze soha semmi se tart örökké, de szerintem az az idő majd később fog elérkezni.

Hawnuyu atxen

Hát... majd meglátjuk, de akkor addig a bizonyos decemberi napig mindenki maradjon aktív, aztán majd együtt túléljük ;D

De hallod, ma Pay'itan, mit fogsz csinálni, ha jön a korodbeli fiú 2 hét múlva?
Én szólnék neki, hogy keressen egy épelméjű munkát és ne másokat zaklasson a pánikhangulattal :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Kargarosz on September 19, 2010, 02:51:23 AM
2002-be is azt motyogták az emberek hogy jön a dögvész azt mégse jött. Valahogy én nem hiszek ebbe persze soha semmi se tart örökké, de szerintem az az idő majd később fog elérkezni.
De akkor csak motyogták. Szerintem 2012-ben tényleg lesz valami, mivel lesz ez a bolygó együttállás, és annak a gravitációs  hatása, okozhat valamit, na meg ugye a galaxis közepéből érkező sugárzás + a nagy napkitörés... Szóval ha világvége nemis, de valami nagy áramszünet szerintem lesz.

na’rìngä hawnuyu

Bla-Bla Bla!!!!!!!!
Te Skawng sawtute!!!!!!!!!!!!!!! Ne ezeket a sületlenségeket terjezd!!!!  :-*
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Tìtxur Lefpomtokx

Most miért tényleg lehet benne valami ;D A maják még sosem tévedtek...

Kargarosz

Most akkor mi van? Mi is várható pontosan 2012-ben?  8)