"játék" na'vi-égember háború

Started by Hawnuyu atxen, August 15, 2010, 04:43:14 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

Hogy mit fogok vele csinálni?
-Szia! Elküldtek hozzád, hogy beszélgessek veled 2012-ről...Jó helyen járok?
-NEM!- ajtócsapás...
Szerintem kb. ennyi fog történni.

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Kargarosz on September 20, 2010, 08:43:56 AM
Most akkor mi van? Mi is várható pontosan 2012-ben?  8)
Röviden, tömören: 2012 December 21.-én lesz egy vonalba az összes bolygó, a Nap és a Galaxis középpontja. A maják ekkora tették a naptáruk végét. És elvileg ennek valami súlyos következménye lesz, hogy a galaxis közepéből érkező sugárzás árthat a földnek meg  a Napnak. Na, nemrég volt egy napkitörés ami épphogy nem érte el a Földet, és azt mondták a tudósok, hogy ez csak az előszele volt a "Nagy" Napkitörésnek,amit 2013 elejére jósoltak. Ugyanis akkor lesz a 11 éves napfoltciklus csúcspontja. Ha az a napkitörés eléri a földet biztos, hogy tönkrevágja  a műholdakat, meg az áramszolgáltatást, és sehol nem lesz áram. Visszaesünk a 19. századba. + a napból érkező sugárzás felmelegítheti a föld belsejét, ami túlnyomáshoz, majd vulkánkitöréshez vezet, ami pedig vele párhuzamban szökőárakhoz. De ez mind csak elmélet... A gyakorlat lehet rosszabb is ;D

Tirea Tawä

Akárki akármit mond, szerintem nem lenne rossz egy 2012...  ;D
Talán megváltoztatná egy kicsit az emberek gondolkodását.

Quote from: Kargarosz on September 20, 2010, 08:43:56 AM
Most akkor mi van? Mi is várható pontosan 2012-ben?  8)

Egy fél Avatar 2! :D (Legalábbis reméljük, addigra kész lesznek már a felével.)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Be kell vallanom, én is tudok elég antihumán lenni... néha tényleg jobb lenne mindenkinek, ha kihalnánk :-\
Egyébként, ma Tìtxur, ha a napszél felmelegíti a Föld magját, akkor mi már régen sültet eszünk... egymást...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

De nem a napszél hanem valamilyen nemtommilyen sugárzás ;D Ami a nagy napkitörés miatt sűrűn éri a földet.

Hawnuyu atxen

A napszél is egyfajta sugárzás, ami folyamatosan bombázza a Földet, ha jól tudom ;) :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Srane, a napszél olyan részecskesugárzás, ami a napkitörésekkel jut a bolygóközi térbe. Ennek a hatására keletkezik a sarki fény.  ;D

Milyen mázlitok van, hogy épp föcit tanultam...  ::)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on September 20, 2010, 09:24:53 AM
Quote from: Kargarosz on September 20, 2010, 08:43:56 AM
Most akkor mi van? Mi is várható pontosan 2012-ben?  8)
Röviden, tömören: 2012 December 21.-én lesz egy vonalba az összes bolygó, a Nap és a Galaxis középpontja. A maják ekkora tették a naptáruk végét. És elvileg ennek valami súlyos következménye lesz, hogy a galaxis közepéből érkező sugárzás árthat a földnek meg  a Napnak. Na, nemrég volt egy napkitörés ami épphogy nem érte el a Földet, és azt mondták a tudósok, hogy ez csak az előszele volt a "Nagy" Napkitörésnek,amit 2013 elejére jósoltak. Ugyanis akkor lesz a 11 éves napfoltciklus csúcspontja. Ha az a napkitörés eléri a földet biztos, hogy tönkrevágja  a műholdakat, meg az áramszolgáltatást, és sehol nem lesz áram. Visszaesünk a 19. századba. + a napból érkező sugárzás felmelegítheti a föld belsejét, ami túlnyomáshoz, majd vulkánkitöréshez vezet, ami pedig vele párhuzamban szökőárakhoz. De ez mind csak elmélet... A gyakorlat lehet rosszabb is ;D

Remek legalább még a születésnapomat megélem ami Dec. 19-én van köszönöm neked Uram. 8)

Hawnuyu atxen

Én fél évvel lemaradok róla :'(
De azért az Avatar 2 és 3 is fáj...
Meg a Világvége is... :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Én csak 2 hónappal maradok le... Az nem olyan sok!  :D
Még az a szerencse, hogy nem fog mindenki meghalni! Lehet, Cameron megmarad, és lesz Avatar 2-3...  :P
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Világvége minimum együtt jár az emberiség kihalásával :P
De ha Cameron életben marad, és mi pl nem? :-\
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Én túlélem ;D Aztán majd barangolni fogok a kipusztult tájon túlélőkért kutatva....

Tirea Tawä

Nem lesz itt világvége, csak néhány természeti katasztrófa. (Földanya megelégelte az emberek "működését", vagy ilyesmi...)  :)

Meg fogunk maradni, ne izguljatok!   :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on September 20, 2010, 01:13:53 PM
Én túlélem ;D Aztán majd barangolni fogok a kipusztult tájon túlélőkért kutatva....

"I am alive" stílus? Azt azért kipróbálnám, ha nem kellene hozzá néhány város összeomlása, meg hasonlók...
Ezt leszámítva vicces lehet ;D (ha ki tudsz szállni... ha nem, akkor már nem annyira)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Én őszintén már nagyon várom, hogy mi fog történni. Aztán persze ha kiderül, hogy pont rám esik egy aszteroida akkor már nem fogom annyira várni ;D

Tirea Tawä

Én mindeképp várom! Érdekes lesz...  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Azért a közeledő aszteroida látványa... az azért gyönyörű lehet...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Annyit látsz belőle, hogy: fényesség... és meghaltál ;D

na’rìngä hawnuyu

A-A!
Ennél sokkal többet---> Látod közeledni a bolygó felé, látni fogod amint lassacskáén belép a légkörbe, és vayg hallani, vayg látni is fogod amint becsapódik  :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Tìtxur Lefpomtokx

De ha látod becsapódni akkor már meghaltál  :D