"játék" na'vi-égember háború

Started by Hawnuyu atxen, August 15, 2010, 04:43:14 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

A Na'viknak ezzel vége az emberek veszik majd át a hatalmat. Mielőtt bekövetkezne a nagy nap azelőtt felszállok az embereimmel az űrbe. ;D
Aztán meg majd keresünk egy másik bolygót. :D

Pay'itan

#202
Szerintem a majáknak elfogyott a krétájuk...
Az a baj, hogy nagyon nem akarok hinni ebben..de valahol az eszem mélyén kicsit félek tőle.
Egyébként...én erről megmondom a véleményemet.
Lehet, hogy tudósok tudták, meg lehetett tudni előtte, de szerintem, ha nem csinálják meg ezt az új 2012 filmet, akkor nem fog kitörni tömeghisztéria.

És akkor már ha megint a halálnál/elmúlásnál tartunk...ti hisztek a reinkarnálódásban?

Hawnuyu atxen

Az már egy másik topic témája lenne!
Erre a szegény 2012-beli napra nagyon rászálltak... bár én már láttam olyan "butítsuk a népet" filmet, ahol a Szent Koronáról (igen, a Magyar koronáról!) olvasott le egy emberke mindenféle dátumokat, és ott a 2030 is megvolt...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!



Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hát...lehetséges nem tudom. :D
Mindenesetre érdekes lehet így próbál morzé jeleket adni nektek. :D

Hawnuyu atxen

Nem tudjuk, hogy a bevallásod ellenére mennyire tudsz na'viul, szóval azzal csínján kell bánnunk ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na igen ezek szerint azért tartanak tőlem ami nem baj mert lehet is. ;D

Hawnuyu atxen

Áh, az után, hogy na'rìngä-t nem próbáltad bántani már tudjuk, hogy nem bántasz te senkit! ;D :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Csak azért hagytam életben mert volt kalácsa, és azt mondta ad belőle. ;D
Mondhatni szerencséje volt. ;D

na’rìngä hawnuyu

#212
Na na! Ezt azért nem mondanám Skxawng barátom ;D  ;)
De minek öltelek volna meg??????? Nem vagyunk Ellenségek! -avagy rosszul tudom?  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 09, 2010, 01:58:56 PM
Na na! Ezt azért nem mondanám Skxawng tawtute barátom ;D  ;)
De minek öltelek volna meg??????? Nem vagyunk Ellenségek! -avagy rosszul tudom?  ;)

Lehet, hogy említettem már, de ha nem akkor is (meg imádok fontoskodni...):
A "bolond", mint főnév és az égember szavak együtt max vesszővel elválasztva lehetnek.
Amit te írni szeretnél az a "leskxawnga tawtute", vagy "tawtute leskxawng", vagyis "bolond égember".
És nem kell nagybetűvel írni, csak ha az a neve, de tudtommal nem ez a helyzet ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Na de szeretsz fontoskodni, amúgy Én Döntöm El hogy mit akarok NAGYBETŰVEL írni, és azt miért!
Amúgy meg klánon belül jó kis Na'vi-Ember barátság ez  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 09, 2010, 02:08:00 PM
Na de szeretsz fontoskodni, amúgy Én Döntöm El hogy mit akarok NAGYBETŰVEL írni, és azt miért!
Amúgy meg klánon belül jó kis Na'vi-Ember barátság ez  ;D

Nem Ember attól Még?... Így akáR HarcolhAtTatok iS volna, aZ - Be kell vallanunk - mÁRpedig neM lett volna szép... így Is sokaT harcoluNk, meg Azok a GYötrelmes háBorúk... nEm jó se a sawTute-nak, se a fŰnek, amin folyik a Vérontás, sE a hoLdunknak!

Kezdem átérezni, hogy milyen nehéz volt az AC fejlesztőinek összehozni azt a rejtett üzenetet...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Lehet, hogy összehozni is nehéz, de kibogarászni még rosszabb!  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Nemááá, az tök könnyű, nekem még meg is kellett úgy fogalmaznom, hogy meglegyenek a betűk, és értelmes is legyen!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Na igen, ezt még szemüveggel is nehezemre esett elolvasnom  ;D  ;D  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Na jó, akkor írjatok ti is ilyent, és meglátjátok, hogy olvasni ezerszer könnyebb!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!