"játék" na'vi-égember háború

Started by Hawnuyu atxen, August 15, 2010, 04:43:14 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz


Daryus

erre még csak most jössz rá? ejnye de lassú vagy  8) 8) 8)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Ayane-chan

Quote from: Daryus on November 17, 2011, 12:09:03 PM
erre még csak most jössz rá? ejnye de lassú vagy  8) 8) 8)
Daryus, te a jó értelemben vagy idióta...de ha véletlen az RDA-val vagy, akkor jaj neked ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Daryus

Quote from: Kalina Tìrey on November 17, 2011, 12:12:19 PM
Quote from: Daryus on November 17, 2011, 12:09:03 PM
erre még csak most jössz rá? ejnye de lassú vagy  8) 8) 8)
Daryus, te a jó értelemben vagy idióta...de ha véletlen az RDA-val vagy, akkor jaj neked ;D

én minden értelemben idióta vagyok x) sálálálá :P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Quote from: Kalina Tìrey on November 17, 2011, 12:12:19 PM
Quote from: Daryus on November 17, 2011, 12:09:03 PM
erre még csak most jössz rá? ejnye de lassú vagy  8) 8) 8)
Daryus, te a jó értelemben vagy idióta...de ha véletlen az RDA-val vagy, akkor jaj neked ;D

Dehogyis már az elején tudtam, hogy nem vagyok egyedül ezen az oldalon ilyen szempontból. ;D ;D ;D

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on November 17, 2011, 01:45:20 PM
Quote from: Kalina Tìrey on November 17, 2011, 12:12:19 PM
Quote from: Daryus on November 17, 2011, 12:09:03 PM
erre még csak most jössz rá? ejnye de lassú vagy  8) 8) 8)
Daryus, te a jó értelemben vagy idióta...de ha véletlen az RDA-val vagy, akkor jaj neked ;D

Dehogyis már az elején tudtam, hogy nem vagyok egyedül ezen az oldalon ilyen szempontból. ;D ;D ;D
vigyázz, Kargarosz, mert a végén még minden szempontból egyedül maradsz ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Én attól nem tartok kedves Kalina, eddig is egyedül voltam, és maradok. Sőt jobb így. :)

Daryus

Quote from: Kargarosz on November 19, 2011, 03:35:42 AM
Én attól nem tartok kedves Kalina, eddig is egyedül voltam, és maradok. Sőt jobb így. :)

a kérdés csak az, hogy ha elveszik minden ki áll majd melléd és ki tart majd a vállán míg a sötétben tapogatózva elveszetten és egyedül bolyongsz? :P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Miért veszne el? Maga vagyok az RDA az utamba senki se állhat. Te hibrid meg főleg nem. ;D ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on November 19, 2011, 12:05:36 PM
Miért veszne el? Maga vagyok az RDA az utamba senki se állhat. Te hibrid meg főleg nem. ;D ;D

Ezt mondd azoknak, akik lerúgták a valagad Pandoráról ;) :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Hawnuyu atxen on November 19, 2011, 04:44:26 PM
Quote from: Kargarosz on November 19, 2011, 12:05:36 PM
Miért veszne el? Maga vagyok az RDA az utamba senki se állhat. Te hibrid meg főleg nem. ;D ;D

Ezt mondd azoknak, akik lerúgták a valagad Pandoráról ;) :D
Bizony ám ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Szerencsétek nektek is lehet, de mindig nem lesz. :)

Kargarosz

NA mi van kék makik, de csendbe vagytok. ;D ;D ;D

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on May 11, 2012, 03:58:02 AM
NA mi van kék makik, de csendbe vagytok. ;D ;D ;D
Minek kiabálnánk; mi nem félünk! 8)

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

Én sem félek semmitől, úgyhogy esélye sincs az RDA-nak. :D  :P
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Amúgy lesz az érdekes, ha a folytatásokba a Na'vik és az RDA szövetkezni fognak egy nagyobb erő vagy erők ellen így a kék makikkal érdekes lesz a további kapcsolat. :)

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on May 11, 2012, 10:44:43 AM
Amúgy lesz az érdekes, ha a folytatásokba a Na'vik és az RDA szövetkezni fognak egy nagyobb erő vagy erők ellen így a kék makikkal érdekes lesz a további kapcsolat. :)
Igen? És mégis ki ellen? ;D Ha mégis így történik, akkor miattunk, na'vik miatt fogunk mi nyerni. :D  :P
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Hidd el lesznek itt Na'vikon meg embereken kívül sok más...

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on May 11, 2012, 10:44:43 AM
Amúgy lesz az érdekes, ha a folytatásokba a Na'vik és az RDA szövetkezni fognak egy nagyobb erő vagy erők ellen így a kék makikkal érdekes lesz a további kapcsolat. :)

Quote from: Kargarosz on May 11, 2012, 02:37:15 PM
Hidd el lesznek itt Na'vikon meg embereken kívül sok más...

Amikor a szájkarate visszarúg ;D

Amúgy +1 az ötletnek, szerintem is nagy lenne egy ilyen szövetkezősdi... meg K.O. lenne, ahogy az egymás irányába erősen rasszista fajok vállt vállnak vetve küzdenek :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Volt is erről anno hír, hogy össze kell majd állni egy nagyobb erő ellen érdekes lesz, ha megvalósul. Megnézném Parker fejét mikor ez megvalósul. :)