Klántérkép

Started by na’rìngä hawnuyu, March 19, 2010, 05:59:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

En nem latom az eredmenyeket (meg, de remeljuk ez hamarosan megvaltozik!), +a kerdes sem hozzam szolt, de azert remelem nem sertodtok meg ,ha belekontarkodok:
Valoszinuleg Budapest a leginkabb na'vi-lakta terulet Magyarorszagon... legalabbis elvileg.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Sajna igen Budapest   :-\
Mi többiek szét vaygunk szórva, bár ha jól látom szép ez aq B.gyarmat-Hatvan-Eger vonal is ;D
(Én szivem szerint egernek jobban örülnék ;D, de ha pesten lessz a találkozó, hát ott leszek én is ;D )
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Zongyu Atxen

Szerintem Heves megyében van a legtöbb Na'Vi. :D

na’rìngä hawnuyu

Á! itt nógrádban...aszem összesen 2 en vagyunk  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Zongyu Atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on July 01, 2010, 11:22:28 AM
Á! itt nógrádban...aszem összesen 2 en vagyunk  ;D
:D :D Majd szaporodtok még.

Kargarosz

''Én szivem szerint egernek jobban örülnék Grin, de ha pesten lessz a találkozó, hát ott leszek én is Grin )''

Na látod az nekem lenne a legjobb mivel itt lakok.

Hawnuyu atxen

Meg csak itt van imax, ha Avatar-nezessel akarjuk osszekotni a talalkat ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Sziasztok!

Dani vagyok, és nemrég regisztráltam a fórumra azzal a céllal, hogy törekszek megtanulni na'vi-ul.
Egy kedves "barátom" (ha nevezhetem már annak) már segített sokmindenben (köszönöm Pam :D).
Néha többször el kell olvasnom dolgokat, hogy megértsem, vagy többször kell elmagyarázni, de majd nagyon igyekszek odafigyelni ezekre!
Ha valami problémám akad a nyelvtannal/szavakkal akkor remélem, hogy fordulhatok hozzátok segítségért!
Máris egy kérdéssel fordulok hozzátok: hogy mondjuk azt na'viul, hogy: bírám?

Köszönöm!



Üdv,
Dani027
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

QuoteMáris egy kérdéssel fordulok hozzátok: hogy mondjuk azt na'viul, hogy: bírám?

Bírám, mint "az az ember, aki eldönti, hogy igazat mondok-e"?
Ha igen, akkor a legjobb, amit találtam így hirtelen az a "pe'un" ((el)dönt) ige. Ebből aztán lehet "pe'untu", "puse'un", stb.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Ráizzítottam Taronyut a témára, kíváncsi vagyok, mivel áll elő...

facebook: soaia leNa`vi

Pay'itan

Naaaaa...mikor lesz már??  ;D   ;D  ;D

na’rìngä hawnuyu

Talán leírtam az általános dolgok topicba hogy S.O.S. mert laptopomnak és vinyójának vége....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Talán most két hétig nem voltam itthon és eléggé elvoltam keveredve, hogy most mi van...de mind1 bocsi.

na’rìngä hawnuyu

Nya :P Lessz egy kézzelfogható meglepetésem a térképpel kapcsolatban  ;D  ;D  ;D  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

majd kiderül melyikőtök kapja meg először póstán 8)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,


na’rìngä hawnuyu

Nee félj te is megkapod amikor  odaér 8)
De hogy ezt itt a térképész részlegben  írom...gondolhatjátok, vagy sejthetitek miről    lehet szó :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

És amit na'ringä hawnuyu egyszer megígér,... azt megígéri még egyszer!

facebook: soaia leNa`vi