Klántérkép

Started by na’rìngä hawnuyu, March 19, 2010, 05:59:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Fmetoktu pxevopey

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy nézhet ki  :)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

na’rìngä hawnuyu

Na jó készüljetek a jpg formátumú térkép fogadására e mailban, vagyis előbb itt 8)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Zongyu Atxen

Remek, Wunderbaar, Wonderful!!

Hawnuyu atxen

Akkor legalább txantsan legyen :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Azért ámuldoztok, mert megkaptátok, vagy örültök az ötletnek, h jpg-ben megy e-mailre?

Kargarosz

Quote from: na'rìngä hawnuyu on August 06, 2010, 10:02:17 AM
Na jó készüljetek a jpg formátumú térkép fogadására e mailban, vagyis előbb itt 8)


Na és mikor ? :D

Hawnuyu atxen

Tiszta logika alapján:
most már később!

Na'viázat: te kérdezel, na'ringä elolvassa, válaszol és amíg ezt teszi, nem csinálja a projectet, így az késik :D

De nem kell aggódni, vicces ez így is... senki nem tudja, hogy éppen hol jár :D (nyilván az előző, a mostani és a következő térképész kivételével). Kicsit olyan, mint a HN ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Tőlem.....nekem nem gond, ha én kapom meg utoljára. Végtére is nem én vaok a Na'vi. ;)

Hawnuyu atxen

Ezt már három topicban is megoffoltuk... legalább ::), na, mindegy, tiszteletbeli na'vi vagy! ;D (minimum...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Addig békét kötünk nincs mit tenni. ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on August 06, 2010, 01:17:47 PM
Addig békét kötünk nincs mit tenni. ;D

Pontosan meddig is? ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Legalábbis addig amíg a térkép a kezembe lesz addig békén hagylak. :D

Hawnuyu atxen

Csak vigyázz, mert ha esetleg hozzám ér el előbb, akkor átírom, hogy ne tudd, hogy hol vagyok! :D (bár asszem a HN topicban már elárultam, hogy hol lakok, tehát mindegy ::))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Tőlem bújhatsz bárhová úgy is megtalállak majd. :D

Hawnuyu atxen

Megőszülsz, mire elérst hozzám (Pandora messze van, és még a hiperűrt sem fedezte fel sawtutel) tehát nincs sok esélyed ;D
Az RDA tagjaként csak 144 évet kell már várnod (na jó... párral kevesebbet :))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Na ma Hawnuyu oda ért már hozzád a térkép?  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

:o Nálam kellene lennie???
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Remek senki nem tud biztos infot csak így tovább. ;D

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."