Klántérkép

Started by na’rìngä hawnuyu, March 19, 2010, 05:59:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tirea Tawä

Mi nem félünk!  ;D

Mondjuk ha szembe jönne velünk egy három méter magas na'vi, akin szemüveg van, és éppen a jegyzetfüzetébe írogatja a legújabb versét, na akkor lehet tényleg megijednénk...
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Fmetoktu pxevopey

Quotena akkor lehet tényleg megijednénk...

Legalábbis biztosan meglepődnénk  ;D
Na merre jár az a térkép?  :)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Jegyzetfüzet, ha egyáltalán van nálam, max a táskámban lehet suliidőben, a szemüveg max napszemüveg és nem írok verseket. Azt hiszem nem kell félnetek. ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Igen jó lenne tudni ki is a következő akinél a térkép van. :D

Hawnuyu atxen

181-edik hsz, bár még mindig ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Szóval akkor senki nem tud semmit se remek. ;D

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Aki már látta, azt irigylem  ;D Alig várom, hogy láthassam! .JPG formátum megvan?  :)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Tirea Tawä

Kaltxì!

A JPG-s klántérkép engem is érdekelne.  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Ne legyetek mohók én is így valószínű utoljára kapom meg mivel én az RDA-t képviselem várjátok ki ti is a sorotokat. ;D

Fmetoktu pxevopey

Quotemivel én az RDA-t képviselem
;D ;D Majd meglátjuk. Azért a .JPG téged is  érdekel, nem?  :P  :D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

na’rìngä hawnuyu

Hát az hogyí kinek megy a térkép azt csak 2 Na'VI tudja: P.A.'li makto, és az kinek tova küldi   ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Fmetoktu pxevopey

Hát igen  ;D Jól nézhet ki
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on August 12, 2010, 04:37:31 AM
Hát az hogyí kinek megy a térkép azt csak 2 Na'VI tudja: P.A.'li makto, és az kinek tova küldi   ;D

Esetenként pedig még te is ;) :P

Ma Kargarosz!
Az RDA-nak nincs olyan kütyüje, amivel az egész bolygót, meglehetősen jó felbontással, tudja figyelni? Mert akkor csak a rá kellene keresned a Google Earth szerű térképen a térképre, és máris láttad, nyomtathatod, stb ;) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Tudod az anyahajó elhagyott minket egy időre úgy hogy egyenlőre ilyen felszerelés nem áll rendelkezésemre.

Hawnuyu atxen

Akkor viszont nem lehetsz RDA-s... Az RDA egy földi szervezet, tehát valami műhódnak elégnek kellene lennie ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Tudod nap mint kék emberek támadnak meg engem, és a pár fős csapatomat mondhatni nem maradtunk meg sokan.....szóval ez a helyzet. ;D
De lesz ez jobb is.

Hawnuyu atxen

Én is kék ember vagyok, mégse támadlak meg...
Biztos egy másik törzs volt... vannak, akik nem olyan békések és nyugodtak, mint mi ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Te sem vagy kivétel egytől egyik ugyanolyan mind nem vagytok különbözőek. ;D

Hawnuyu atxen

*előkészíti az íját, a nyilat, a késeit és a kardját, valamint az anti-letawtutea-fegyver pajzsot*

Én aztán nem!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!