Klántérkép

Started by na’rìngä hawnuyu, March 19, 2010, 05:59:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

txoayä syulang

Ugye engem már felírt VALAKI a térképre?? :)
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


na’rìngä hawnuyu

Quote from: txoayä syulang on December 01, 2010, 02:27:15 PM
Ugye engem már felírt VALAKI a térképre?? :)

Most jön majd haza a térkép :P majd ellenőrzöm
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Szerintem csak txoayä syulang aki kimaradt meg még Töky.

Tirea Tawä

Nem, txoayä fenn van még régi néven. Láttam, mikor nálam volt a térkép.  :)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Pay'itan

Na, azt hiszem lassan sor kerül rá, hogy továbbítsam a térképet. Vagy holnap, vagy holnapután.

na’rìngä hawnuyu

Irayo, amúgy meg szerintem küldöm majd txoayänek alias Ska'ayo ahogy a térképen szerepel még egyenlőre
Amúgy ma txoayä Pm-ben megtudnád adni a címed??
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Én meg hamarosan küldöm neked, csak most mindenféle felvételis papírokért kell rohangálni.  :-X

na’rìngä hawnuyu

Csak nehogy a Térképet add be jelentkezési lap gyanánt, ama papírt meg véletlenül térkép helyett elküldöd nekem :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on December 08, 2010, 06:25:18 AM
Csak nehogy a Térképet add be jelentkezési lap gyanánt, ama papírt meg véletlenül térkép helyett elküldöd nekem :P

Mért? Szerintem felvennék a Térképpel :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Úgyse értenék, mi van ráírva a hátuljára!  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

na’rìngä hawnuyu

Vagy nagy szemekkel néznének rá, hogy ez meg mi??  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on December 08, 2010, 01:57:52 PM
Vagy nagy szemekkel néznének rá, hogy ez meg mi??  ;D

Úgyis "Túl kicsik a szemei." :P :D ;D
A mi szemméretünkig nem tudnak meregetni faysawtute, szóval nincs gond ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Ma Pay'itan! Sikerült feladni a klántérképet?????? csak mert dec 5.-én írtad hogy 1-2 napon belül feladod és már 15.-e van és a térképnek a Conon lenne a helye a hétvégén.......
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

#414
Mondjuk erről én nem tudtam...de ma már repül feléd a térkép. És tényleg sajnálom, bocsánat.
Ja, de végül is 2 lehetőség van...
-Vagy postázom, de akkor ügye nembiztos, hogy oda ér....
-Vagy (mivel már tuti, hogy megyek) a conon felkeresem a standot és ott odaadom neked.
Na, hogy legyen?

na’rìngä hawnuyu

Bocsánat hogyí nem vettelek észre :D Hozd magaddal :P
Irayo :D:D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan


na’rìngä hawnuyu

Irayo ma Pay'itan hogy elhoztad a térképet, és melékesen jó volt veled is végre találkozni, kár hogy utána már nem futottunk össze..
Irayo Ma Cassidy hogy alápingáltad te is a térképet, és írtál vicceset az üzenő falra :P:P:P:P
Nos lassan el kel gondolkodnom ki érdemli ki hogy a térkép nála is megforduljon :P  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Quote from: na'rìngä hawnuyu on December 19, 2010, 12:00:21 PM
Irayo ma Pay'itan hogy elhoztad a térképet, és melékesen jó volt veled is végre találkozni, kár hogy utána már nem futottunk össze..
Irayo Ma Cassidy hogy alápingáltad te is a térképet, és írtál vicceset az üzenő falra :P:P:P:P
Nos lassan el kel gondolkodnom ki érdemli ki hogy a térkép nála is megforduljon :P  ;)
Igen, keveset voltam ott veletek, de akkor is majdnem összeestem az izgalomtól. De azt hiszem a legközelebbi klántalálkozón (helytől függően) talán nagyobb eséllyel számíthattok rám. :)

P.A.'li makto

QuoteIgen, keveset voltam ott veletek, de akkor is majdnem összeestem az izgalomtól. De azt hiszem a legközelebbi klántalálkozón (helytől függően) talán nagyobb eséllyel számíthattok rám.
És mi volt olyan sokkoló bennünk? Hogy valódiak vagyunk?  :)
QuoteIrayo Ma Cassidy hogy alápingáltad te is a térképet, és írtál vicceset az üzenő falra
Na, erről viszont sikeresen lemaradtam...  :( Mit írt...?

facebook: soaia leNa`vi