Klántérkép

Started by na’rìngä hawnuyu, March 19, 2010, 05:59:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

Nem sok semmit értem el vele...egyszerűen leléptek, vagy már nem érdekli őket a fórum.......
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Quote from: na'rìngä hawnuyu on December 25, 2010, 02:31:09 PM
Nem sok semmit értem el vele...egyszerűen leléptek, vagy már nem érdekli őket a fórum.......

Azérrt ha írtál neki, igazán válaszolhattak volna legalább annit hogy már nem érdekli őket a dolog.  :-\

Kargarosz

No igen ez így elég cinkes....de hát ha őket nem érdekli akkor ez van majd talán később visszatérnek.

na’rìngä hawnuyu

Nos elkészült a régen várt Térkép B) verziója
Jól nézzétek meg van pár érdekesség rajta  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Az érdekességeket nem látom, de biztos csak bennem van a hiba :P
De most legalább nem kell mindenkinek újra elküldeni, hogy láthassák(uk), hogy mi változott :D ;D
Irayo seiyi ngar!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

ZuzA

Én sem látok semmi érdekeset... ::)

Kargarosz

Naringa mi az amit észre kéne venni?

Rina'

Némi helyesírási hibán és Budapesten, a budai oldalon lévő névtelen ponton kívül nem látok semmi különöset.  :-\

Tirea Tawä

Ha a helyesírásodra gondolsz érdekességként, akkor oké...  ;D

(Oeru txoa livu.)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

na’rìngä hawnuyu

Jajj már snkinek sem tűnik fel hogy a szomszéd országokban érdekesen a folyók vízrajra érdekes, vagy hogy a hegyek sok helyen ugyanúgy néznek ki??
Na mind 1 a lényeg hogy végre pótoltam eme elmaradásomat is :)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Így már télleg feltűnő ::)
Megy a folyó, aztán hirtelen hegyvidék, aztán megint a folyó... nem jók ezek a lefngapa aynari sawtuteyä :P

A helyesírásban pedig csak az i-ì különbséget véltem észre venni... az még nem főbenjáró...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Persze, meg az a-ä eltérést...

+ Tìtxur Lefpontokx Lefpomtokx, Fmetoktu Pevopey Pxevopey, Tirea Tavä Tawä.

Na de sebaj, ennél több nincs benne.  :)
És hogy ne csak hibákat mondjak, a hegyek és a folyók tényleg jól néznek ki!  ::) :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

na’rìngä hawnuyu

Ma Tirea, ezek a nálam megszokott elírások ;D  :-*
Tényleg nem értem miért és hogy sikerült a te neved is elírnom mert azt pl 2X is megnéztem..na enyit a figyelmetlenségemről, és a szétszórtságomról  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on January 07, 2011, 01:11:29 PM
Ma Tirea, ezek a nálam megszokott elírások ;D  :-*
Tényleg nem értem miért és hogy sikerült a te neved is elírnom mert azt pl 2X is megnéztem..na enyit a figyelmetlenségemről, és a szétszórtságomról  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Ha jól emlékszem, akkor még a saját nevedet is sikerült elírnod, tehát nem vészesek a hibák ::) :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Elnézést... *két ujjal jelentkezik* ... az én nevemben nincs nagy L betű...  ::)

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Jó akkor majd letörlöm :P
Amúgy mostantól nem tudom menyi ideig Tìngay a térkép felelős őre...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Ayane-chan

ha még nem késő, engem is írjatok fel a térképre ;D :D
lakhelyem: Mosonmagyaróvár
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

tìngay mungeyu

Quote from: avatarfilmfan cosplay on June 19, 2011, 05:18:46 AM
ha még nem késő, engem is írjatok fel a térképre ;D :D
lakhelyem: Mosonmagyaróvár


Felírlak, de akkor megvárom míg meglesz az új na'vi neved. :)

Ayane-chan

Quote from: tìngay mungeyu on June 19, 2011, 02:06:21 PM
Quote from: avatarfilmfan cosplay on June 19, 2011, 05:18:46 AM
ha még nem késő, engem is írjatok fel a térképre ;D :D
lakhelyem: Mosonmagyaróvár


Felírlak, de akkor megvárom míg meglesz az új na'vi neved. :)
ok :D
köszi :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

Quote from: Kalina Tìrey on June 19, 2011, 02:27:54 PM
Quote from: tìngay mungeyu on June 19, 2011, 02:06:21 PM
Quote from: avatarfilmfan cosplay on June 19, 2011, 05:18:46 AM
ha még nem késő, engem is írjatok fel a térképre ;D :D
lakhelyem: Mosonmagyaróvár


Felírlak, de akkor megvárom míg meglesz az új na'vi neved. :)
ok :D
köszi :D
megvan a na'vi nevem :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)