Klántérkép

Started by na’rìngä hawnuyu, March 19, 2010, 05:59:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on June 22, 2010, 03:46:32 PM
Remélem Cassidy és aki még aktív hamarosan küld nekem Pm et és ezzel hozzá járul a munkámhoz ...
Mert bizony ez a 12 pötyy neem a teljes létszámot fedi  >:(

A buddy-list alapjan 40-en( :o) vagyunk osszesen!!!
Szoval valoban nem tul sok az a 12 pont...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

És hol az a 40? Alig néhányotokról hallottam eddig...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

- Toruk Makto -  Akker;   Aymokri Waytelemä;   bundy;   Cassidy;   Chiffre;   Cosmicghost;   Eltu lefngapä ;   'eylan;   feu síngui;   Hiyìk lrrtokyu;   hì'i ioang;   huszthy;   idavid;   Iknimaya;    Kargarosz;   Kifkeyä Nari;   Kyoko;   Law Tirea;   mrbini;   Na'rìng tìranyu;   Na'rìng Za;   Na_Vi;   na'rìngä hawnuyu;   Oerdescu;   P.A.'li makto;   Pay'itan;   RdsG;   Shanas;   Sìltsan sì Meuia;   Ska'ayu;   Swoktxep;   szabot;   tìngay mungeyu;   Tìreyä Kxener;   Tsahaylu;   tsrräfkxätu;   Txan Eltu;   Ventrue;   Vil;   Yawne 'eylan


Ok azok, akiket eddig lattam (nehanyan lehet, hogy meg nem is isrtak, vagy kozben elmentek masik helyre, vagy nagyon regota nem voltak), plusz en. Elvileg nem vagyunk tobben (ha kihagytam valakit, akkor oeru txoa livu)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Hát itt bizony van pár név, amire nem emlékszem. Lehet tévedek, de szerintem jó ha ennek a fele aktív.

facebook: soaia leNa`vi

Cassidy

édes Cassidy?ó de kedves  ;D

Jó lenne azért,ha mindenki aktívabb lenne,de ha úgy nézzük,könyebb lesz megtalálni egymást a talin,ha nem 40 na'vit kell összevadászni :)

P.A.'li makto

Quote40 na'vit kell összevadászni
Na'vitaron?!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Nem baj mi itt vagyunk egymásnak és ez a lényeg akik meg elmentek azok vessenek magukra. ;D

Quote from: Cassidy on June 23, 2010, 08:36:34 AM
édes Cassidy?ó de kedves  ;D

Jó lenne azért,ha mindenki aktívabb lenne,de ha úgy nézzük,könyebb lesz megtalálni egymást a talin,ha nem 40 na'vit kell összevadászni :)

Legalább legyen már itt egy igazi férfi is. :D

na’rìngä hawnuyu

#87
Nah a térkép jól ál  :D....
nem egésszen ide tartozki de:-->
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on June 23, 2010, 09:49:16 AM
Nem baj mi itt vagyunk egymásnak és ez a lényeg akik meg elmentek azok vessenek magukra. ;D

Quote from: Cassidy on June 23, 2010, 08:36:34 AM
édes Cassidy?ó de kedves  ;D

Jó lenne azért,ha mindenki aktívabb lenne,de ha úgy nézzük,könyebb lesz megtalálni egymást a talin,ha nem 40 na'vit kell összevadászni :)

Legalább legyen már itt egy igazi férfi is. :D


Nem csak egy van, egy egesz klannyi eros vadasszal buszkelkedhetunk ;)
(az meg milyen fura lenne mar, ha valaki a hatara fekudne, es elkezdene a hasara tett megokat locsolni...)


Quote from: na'rìngä hawnuyu on June 23, 2010, 10:44:04 AM
Nah a térkép jól ál  :D....
nem egésszen ide tartozki de:-->


;D engem is meg lehet talani iwiw-en... de aki engem azokrol az x (ahol x=a) eves kepekrol felismer... az kap egy "felismeresi Nobel-dijat"!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Én biztos felismernélek, hiszen még a mai arcodat sem láttam.  :D
Mostmár nagyon kíváncsi vagyok a térképre.

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on June 29, 2010, 03:58:42 AM
Én biztos felismernélek, hiszen még a mai arcodat sem láttam.  :D


Ha ez nekem szol, akkor eleg, ha a forumnevemre rakeresel iwiw-en ;) ;D
En felismerheto vagyok... a kepek meg... nem is tudom, hogy mikor keszult rolam utoljara fenykep...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Hát neked szól. Elvégre te írtad a felismerési nobel díjat.
:D Mindjárt megnézlek.  :D

Zongyu Atxen


Pay'itan


na’rìngä hawnuyu

nyugalom ezen a héten megkapjátok, ne legyetek enyire türelmetlen tawtutek!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

#95
Turalmetlenseg... sawtute ke tsun kivame...
Akkor most nezhetem meg az iwiw-et is... ;D



Mi a suti... megcsak fel sem vesztek baratnak???
Sirok  :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

XDfelvenni barátnak...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Hoppá bocsi..annyira nem szoktam iwiw-ezni.  ;D

Hawnuyu atxen

Nehogy felreertsetek: en napi 0,0000000...000001-szer szoktam iwiw-ezni (honaponta egyszer talan...), csak megis jo, ha az ember tudja, hogy kit nem ismer ;D
Mint pl en nem tul valoszinu, hogy hasonlitok az azokon a kepeken levo onmagamra... telleg jo regen volt :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Ma na'ríngä hawnuyu!
Te, aki birtokában vagy a szükséges információknak, nem látsz véletlenül olyanokat közöttünk, akik "közel" laknak egymáshoz, netán ugyanazon a településen kelku si?

facebook: soaia leNa`vi