Álmodtál már valami Avatarral kapcsolatosat?

Started by Mademoiselle Ninat, May 06, 2012, 04:37:04 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Úgy látszik Pam te megálmodtad a folytatást mint anno Cameron a Terminatort. :) :)


Kifkeyä Nari

#21
Quote from: P.A.'li makto on June 30, 2012, 08:41:20 AM
És itt a 2. avatáros álmom; ébredés után azonnal lejegyeztem, hogy el ne felejtsem. Álmomban na'viul beszéltem (és bevallom, oroszul is), miközben egy viszonylag kicsiny, malacszerű állaton lovagoltam az emberektől zsúfolt főutcán. Az állat egy Budha nyugalmával viselte, hogy a gondolataimmal irányítsam őt. Én pedig ezt mondtam: "Fì'u sìltsan leiu nìtxan." ("Ez nagyon jó.") Meg azt is, hogy "ócseny hárásó", ami ugyanazt jelenti oroszul.
Na, ezt fejtse meg valaki!

Lehet a környeztet teszi...
(Nagy plakát, holdak, stb...)

Igaz nekem nem álmom volt, de kiderült este ha fekszek az ágyon, és nyitva az ablak, akkor szép lassan forog a holdrendszer, és pár másodpercenként kitakarja a mennyezeten lévő izzót.
Teljesen olyan mint egy-egy jó kis nap (vagyis Alpha Centauri (valamelyik)) fogyatkozás.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kifkeyä Nari on July 08, 2012, 03:42:33 PM
Quote from: P.A.'li makto on June 30, 2012, 08:41:20 AM
És itt a 2. avatáros álmom; ébredés után azonnal lejegyeztem, hogy el ne felejtsem. Álmomban na'viul beszéltem (és bevallom, oroszul is), miközben egy viszonylag kicsiny, malacszerű állaton lovagoltam az emberektől zsúfolt főutcán. Az állat egy Budha nyugalmával viselte, hogy a gondolataimmal irányítsam őt. Én pedig ezt mondtam: "Fì'u sìltsan leiu nìtxan." ("Ez nagyon jó.") Meg azt is, hogy "ócseny hárásó", ami ugyanazt jelenti oroszul.
Na, ezt fejtse meg valaki!

Lehet a környeztet teszi...
(Nagy plakát, holdak, stb...)

Igaz nekem nem álmom volt, de kiderült este ha fekszek az ágyon, és nyitva az ablak, akkor szép lassan forog a holdrendszer, és pár másodpercenként kitakarja a mennyezeten lévő izzót.
Teljesen olyan mint egy-egy jó kis nap (vagyis Alpha Centauri (valamelyik)) fogyatkozás.

Egy jó kis Alphogyatkozás éjjelente... nekem meg max a szúnyogok jutnak :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on July 10, 2012, 07:38:53 AM
Egy jó kis Alphogyatkozás éjjelente... nekem meg max a szúnyogok jutnak :P
Gondold azt, hogy "pokoli tűzdarázs", vagy mi. (zize')

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on July 10, 2012, 08:05:29 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on July 10, 2012, 07:38:53 AM
Egy jó kis Alphogyatkozás éjjelente... nekem meg max a szúnyogok jutnak :P
Gondold azt, hogy "pokoli tűzdarázs", vagy mi. (zize')

A pokoli részével egyetértek... bár igazából csináljon amit akar, éljen boldogan meg minden...
CSAK NE ZÜMMÖGJÖN A FÜLEMBEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Attól eléggé erőteljesen skxawng-ot kapok :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Ma éjjel az Avatar 2-t néztem álmomban!  :D
A cselekmény akkor játszódott, amikor az 1. rész, csak kimaradt jelenetekből állt. Tsu'tey jelenlétére határozottan emlékszem, de sajnos más részletekkel nem tudok szolgálni...
(Feltűnt, hogy miután megemlítettem, hogy sohasem álmodok Avatárosat, azóta már ez a harmadik alkalom, hogy beszámolhatok az ellenkezőjéről!)

facebook: soaia leNa`vi

Daryus

Quote from: Hawnuyu atxen on June 29, 2012, 09:10:31 AM
Quote from: Daryus on June 28, 2012, 01:55:58 PM
Quote from: Kargarosz on June 14, 2012, 06:10:06 AM
Quote from: Daryus on June 13, 2012, 06:11:14 AM
nem

Nem téged kérdeztelek te hibrid. ;D

Trolololo :3

Oké... bocsánat, de nem tudok ellenállni:
(Vigyázat, csak erős idegzetűeknek, és enyhén őrülteknek, egyéb esetben orvos és ütni való kispárna jelenléte erősen ajánlott)
azt álmodtam, hogy végighallgattam (csak, hogy mégis köze legyen az álmokhoz :P)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Adam Bryant

Álmodtam régen és mostanában egyre gyakrabban.
Néha rémálom is szokott lenni. Ugye megrögzött RDA rajongó létemre általában 1 -1 Katona bőrébe álmodom magam. A Történet nagyrészt ugyan az.
Csak néha nagyon dúrva részek szoktak jönni. Multkor példáúl kifejzetten rémálom volt hogy járőrőztem 2 társammal egy helikopteren. Egyszer csak megtámadtak minket. Elkezdtünk zuhanni a föld felé és amikor becsapódtunk akkor keltem fel. nagyon dúrva volt. De vol már olyan is hogy Mikor efoglalták a kékek Pokolkaput akkor bemenekültem az erdőbe. Addig bojongtam míg egyszer észre nem vettem hogy itt hagytak az emberek mert ugye győztek a navik -.- Úgy kellet menekülnöm. Dúrva.
Eggyetlen egyszer álmodtam hogy avatar voltam akkor egy beépített emberként voltam ott.
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Kargarosz

Az igen akkor te ilyen Avatar horrorokat álmodsz kedves RDA barátom. :)

Krapremp-ti

Na ma ismét álmodtam egy remek Avataros dolgot, Pandorán kalandoztam..

Kargarosz




Kargarosz


P.A.'li makto

#34
Ráadásul magyar festőművész munkája!
Vessetek egy pillantást a többi képre is Art Bogi Fabian oldalán, vagy ami még jobb, a mi oldalunkon facebookon!

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Vajon ide tartozik egy olyan állom amiben lebegő remegő sziklákon álló városok felett repülök?
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,