Na'vi / Magyar szótár

Started by Oerdescu, January 22, 2010, 02:57:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Ketuwong Kawtu

#281
Quote from: idavid on February 21, 2010, 03:19:11 PM
Quote from: tìngay mungeyu on February 21, 2010, 02:40:37 PM
QuoteNem rossz, én nem flasheset készítettem:) hanem alap php/html mysql adatbázissal:)
holnap este teszem elérhetővé a szótárat egy ideiglenes domainen, a fórumot pedig majd a saját domainen:)

Esetleg ha valakinek van kedve, akkor a nyelvtani részhez a nyelvtan fordításaiba besegíthetne, mert az elég sok:)

Ma idavid!

Hogy őszinte legyek, nem értem ezt a magánakciót! ??? Mi már hetekkel ezelőtt elkezdtük a szótárat, nekünk ez a saját fórumunk, miért kéne egy másik...???

Nem kell, de lesz, ez nem magánakció:)
Csupán gondoltam, hogy kielégítem a vágyakat egy igényes magyar Na'vi oldallal:)
ez baj? szerintem minél több közül lehet választani annál jobb!

          Kaltxì ma Idavid!

Szerintem is minnél több klán vagy 'fórum' van annál jobb és izgalmassabb az élet, tapasztalatokat lehetne cserélni, és a na'vi közösségnek is jót tesz a változatosság! lényeg a jó viszony, a kapcsolattartás, az eggyüttműködés és az összetartás. No meg a versenyszellem is előre viszi kialakulóban lévő társadalmunkat! Egy nem flash alapú na'vi-magyar hangos szótár engem is nagyon érdekelne, főleg, ha könnyen tanítható, és a szavakat is kitudonám másolni egyszerűen, mivel nem vagyok mindig net közelben, és nagyon szeretném végre tanúlni a na'vi nyelvet, ezért lenne jobb nekem egy mobilabb változat. A szótár8 projektem azért fúlladt kudarcba mert a fonetikus betűket:ŋʔæ'ɾ nem jeleníti meg én meg fél munkát nem csinálok! A nyelvtanban biztos segítene valaki erre van topic-unk.


Hawnuyu atxen

A versengéssel semmi gond, de az széthúzást is eredményezhet... kell az nekünk ???
Miért kellene egy másik fórum ???
Ide folyamatosan jönnek az új információk a nyelvvel kapcsolatban, új topic-ot nyitni pedig semmi energiába nem kerül ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ketuwong Kawtu

#283
Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 04:52:17 AM
A versengéssel semmi gond, de az széthúzást is eredményezhet... kell az nekünk ???
Miért kellene egy másik fórum ???
Ide folyamatosan jönnek az új információk a nyelvvel kapcsolatban, új topic-ot nyitni pedig semmi energiába nem kerül ;)
Persze én nem ezzel a fórummal gondoltam a versenyzést, mert ezzel a fórummal nem lehet mit kezdni nem lehet szépíteni jobbá tenni alakítani, ez csak egy letisztult egyszerűen a na'vi nyelvre összpontosító nyelvtanfórum, mi csak vendégek vagyunk itt. Ezért néznék meg egy szépen megmunkált magyar na'vi honlapot amin fórum is van lehet szavazni, letölteni egy mindig frissülő hangos szótárt mondjuk, lehet a filmről pletyizni stb. Ja és ennyire nem kéne komolyan venni az egészet, mert ez csak játék szórakozás szabadság testvéreim!

tìngay mungeyu

#284
Quote from: Ketuwong Kawtu on February 24, 2010, 05:51:31 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 04:52:17 AM
A versengéssel semmi gond, de az széthúzást is eredményezhet... kell az nekünk ???
Miért kellene egy másik fórum ???
Ide folyamatosan jönnek az új információk a nyelvvel kapcsolatban, új topic-ot nyitni pedig semmi energiába nem kerül ;)
Persze én nem ezzel a fórummal gondoltam a versenyzést, mert ezzel a fórummal nem lehet mit kezdni nem lehet szépíteni jobbá tenni alakítani, ez csak egy letisztult egyszerűen a na'vi nyelvre összpontosító nyelvtanfórum, mi csak vendégek vagyunk itt. Ezért néznék meg egy szépen megmunkált magyar na'vi honlapot amin fórum is van lehet szavazni, letölteni egy mindig frissülő hangos szótárt mondjuk, lehet a filmről pletyizni stb. Ja és ennyire nem kéne komolyan venni az egészet, mert ez csak játék szórakozás szabadság testvéreim!

Ne haragudj meg érte, de nem tudok egyetérteni veled, ma Ketuwong Kawtu! Mindezeket itt is meg lehet csinálni! Mi nem vendégek vagyunk itt, hanem egy része vagyunk a nagy fórumnak, ugyanolyan jogokat élvezünk itt mint bárki más, emellett támogatnak is minket, és mi értesülünk az újításokról leghamarabb! Itt ezen a fórumon is lehet szavazni, letölteni és beszélgethetünk a filmről is, előtted a lehetőség hogy nyiss neki egy új topicot! :) Ezek után én sem értem mi szükség lenne egy másik fórumra. ???

na’rìngä hawnuyu

Pontosan a "világ" na'vi közösségének magyak Klánja vagyunk!
De ez en múlik csinálhatunk magunknak egy "Külső" honlatot, de MI Testvéreim mi tudjuk, Ez nem egy fórum, ez a Magyar Klán oldala...
Eywa ngahu ma tsmuktu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Nos nekem jelenleg a 9.15 ös szótár van meg, ha jól tudom ez a jelenlegi legfrisebb...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

#287
Quote from: na'rìngä hawnuyu on February 24, 2010, 07:16:03 AM
Nos nekem jelenleg a 9.15 ös szótár van meg, ha jól tudom ez a jelenlegi legfrisebb...

Igen, az a legfrissebb, de kb. kéthetente frissül. Hopp, úgy látom máris! ;) Irayo, ma tsrräfkxätu!

tsrräfkxätu

Ez a legfrissebb kiadás (v9.53).
párolt zöldség — muntxa fkxen  

na’rìngä hawnuyu

Irayo ma tsmuktu!!!
Már le is mentve..majd át nézem menyivel bővült..
Felmerült bennem az a kéréds hogy nem-e az alapján kapja-e meg a szótár a számát (9.53) hogy mennyi a teljes szókészlet mérete?
Testvéreim javítsatok ki Ha tévedek....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Nem :D
A szám csak a verziót jelzi... további útmutatás a legalján van ;)

Amit ma tìngay mungeyu  mondott, az úgy is van... csinálhatunk mindenféle topic-ot, meg akár "children's board" -ot is... bár azt nem tudom, hogy hogy kell, de leht.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

idavid

#291


itt érhető el, teljesen kész csak jövőhéten lesz mikor befejezem a pdf-ek fordítását.
Még a 9.15-ös szótárból 100 szó hátra van és utána kész is a szótár, lesz majd egy topic ahova az új szótárban lévő szavakat lehet majd beírni, de aki be akar avatkozni, annak csinálok logint és maga is írhat be új szavakat!

Üdv


A lenti ok miatt a link törölve: H.a.

Hawnuyu atxen

Ma idavid!

légy szíves max PM-ben elküldeni az érdeklődőknek a link-et
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

idavid

#293
Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 02:07:08 PM
Ma idavid!

légy szíves max PM-ben elküldeni az érdeklődőknek a link-et

és mi nem tetszik benne? teljesen valid oldal... valakinek inkább szúrja a szemét szerintem, na mindegy bocsi a spamért

de most komolyan érdekelne, hogy mi benne a gáz, hogy ha tényleg van, ki tudjam javítani

Hawnuyu atxen

... gondoltam, hogy ezért kapni fogok... de az igaz, amit lent írtam...
Egyébként semmi bajom azzal az oldallal.

Ha a valaki-nek nem a gépe volt intoleráns... arról már nem én tehetek...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

idavid

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 02:19:48 PM
... gondoltam, hogy ezért kapni fogok... de az igaz, amit lent írtam...
Egyébként semmi bajom azzal az oldallal.

Ha a valaki-nek nem a gépe volt intoleráns... arról már nem én tehetek...

nem, bocsi, tényleg semmi csak érdekelne a probléma, hogy ha tényleg valós, akkor ki tudjam javítani:)

Hawnuyu atxen

Nem tudom, hogy mi volt vele a baj... régen volt már (örülök, hogy tanulni tudok, a suli mellett... az már egy másik kérdés, hogy a lelkem folyamatosan online Eywa-val van ;))... :P

Ha az illető úgy gondolja jónak, akkor majd úgyis ír neked.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

idavid

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 02:25:42 PM
Nem tudom, hogy mi volt vele a baj... régen volt már (örülök, hogy tanulni tudok, a suli mellett... az már egy másik kérdés, hogy a lelkem folyamatosan online Eywa-val van ;))... :P

Ha az illető úgy gondolja jónak, akkor majd úgyis ír neked.

oksi:) köszi
Ìrayo

Hawnuyu atxen

Apró észrevétel: az irayo szóban az "i"-re nem kell ékezet. ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

idavid

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 02:40:01 PM
Apró észrevétel: az irayo szóban az "i"-re nem kell ékezet. ;)

oksi:)
Azt esetleg megtudnád mondani, hogy itt ezen a fórumon mi a ranglista? tehát pl Ketuwong az első mik következnek utána? Köszi