Na'vi / Magyar szótár

Started by Oerdescu, January 22, 2010, 02:57:53 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Huhhh... a Kérdések topic-ban nem régen volt ez a kérdés... bár azt mindjárt át is írom... kihagytam belőle az 'eveng-et...
Itt megnézheted ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

idavid

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 02:49:54 PM
Huhhh... a Kérdések topic-ban nem régen volt ez a kérdés... bár azt mindjárt át is írom... kihagytam belőle az 'eveng-et...
Itt megnézheted ;)

köszi, láttam itt ezen Toruk Makto-t is:D az az admin vagy a moderátornak a positionja?

Hawnuyu atxen

Seabass-é, ő pedig az admin... tehát az admin-é.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

idavid

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 03:00:14 PM
Seabass-é, ő pedig az admin... tehát az admin-é.

Oké köszönöm, jó éjszakát!

Ketuwong Kawtu

Quote from: tìngay mungeyu on February 24, 2010, 06:21:40 AM
Quote from: Ketuwong Kawtu on February 24, 2010, 05:51:31 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 04:52:17 AM
A versengéssel semmi gond, de az széthúzást is eredményezhet... kell az nekünk ???
Miért kellene egy másik fórum ???
Ide folyamatosan jönnek az új információk a nyelvvel kapcsolatban, új topic-ot nyitni pedig semmi energiába nem kerül ;)
Persze én nem ezzel a fórummal gondoltam a versenyzést, mert ezzel a fórummal nem lehet mit kezdni nem lehet szépíteni jobbá tenni alakítani, ez csak egy letisztult egyszerűen a na'vi nyelvre összpontosító nyelvtanfórum, mi csak vendégek vagyunk itt. Ezért néznék meg egy szépen megmunkált magyar na'vi honlapot amin fórum is van lehet szavazni, letölteni egy mindig frissülő hangos szótárt mondjuk, lehet a filmről pletyizni stb. Ja és ennyire nem kéne komolyan venni az egészet, mert ez csak játék szórakozás szabadság testvéreim!

Ne haragudj meg érte, de nem tudok egyetérteni veled, ma Ketuwong Kawtu! Mindezeket itt is meg lehet csinálni! Mi nem vendégek vagyunk itt, hanem egy része vagyunk a nagy fórumnak, ugyanolyan jogokat élvezünk itt mint bárki más, emellett támogatnak is minket, és mi értesülünk az újításokról leghamarabb! Itt ezen a fórumon is lehet szavazni, letölteni és beszélgethetünk a filmről is, előtted a lehetőség hogy nyiss neki egy új topicot! :) Ezek után én sem értem mi szükség lenne egy másik fórumra. ???

Pontosan a "világ" na'vi közösségének magyak Klánja vagyunk!
De ez en múlik csinálhatunk magunknak egy "Külső" honlatot, de MI Testvéreim mi tudjuk, Ez nem egy fórum, ez a Magyar Klán oldala...
Eywa ngahu ma tsmuktu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát szépen meggyőztétek a rossz énemet elismerésem!

Irayo yawne ma tsmuktu!

na’rìngä hawnuyu

Irayo ma Ketuwong Kawtu!
örülök hogy sikerült, és örülök hogy az Én idézetemet tetted be a legvégére!
Eywa ngahu ma tsmuktu!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Quote from: na'rìngä hawnuyu on February 25, 2010, 03:01:48 AM
Irayo ma Ketuwong Kawtu!
örülök hogy sikerült, és örülök hogy az Én idézetemet tetted be a legvégére!
Eywa ngahu ma tsmuktu!

Melyik a te idézeted, ma na'rìngä hawnuyu?

Örülök a lelkes szavaidnak, ma Ketuwong Kawtu!  :D

na’rìngä hawnuyu

így írom  sietek és nincs kedvem/időm (Quote-hez) sokat  szöszmötölni:
//Pontosan a "világ" na'vi közösségének magyak Klánja vagyunk!
De ez en múlik csinálhatunk magunknak egy "Külső" honlatot, de MI Testvéreim mi tudjuk, Ez nem egy fórum, ez a Magyar Klán oldala...
Eywa ngahu ma tsmuktu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!//
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Quote from: na'rìngä hawnuyu on February 25, 2010, 03:19:19 AM
így írom  sietek és nincs kedvem/időm (Quote-hez) sokat  szöszmötölni:
//Pontosan a "világ" na'vi közösségének magyak Klánja vagyunk!
De ez en múlik csinálhatunk magunknak egy "Külső" honlatot, de MI Testvéreim mi tudjuk, Ez nem egy fórum, ez a Magyar Klán oldala...
Eywa ngahu ma tsmuktu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!//

Ja hogy aaaaaz! :D Tsap'alute sängi oe, ma tsmukan, már nem emlékeztem, hogy tőled származik.

Hawnuyu atxen

#309
Rövidtávú memória ;)
Örülünk, hogy örülsz, hogy meggyőztünk :D



Ma idavid!
Nézd meg a "Kérdések" fórumot (és próbáld megtartani a témát! irayo)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Kaltxi!
Elnézést lehet, hogy már be lett linkelve, de még nem találtam ezért kérdezném meg:
Van letölthető Na'Vi magyar szótár?(vagy inkább Magyar-Na'Vi?)
Még a nyelv területén kezdő vagyok... Nyáron elkezdem komolyabb tanulását. :)
"Előre is Irayo"!
Üdv:Na_Vi

Pay'itan

Én és a barátom is nyárra tervezzük a komolyabb tanulását a nyelvnek. :D

Hawnuyu atxen

Ha jól tudom, akkor ennél jobbat nem tudok.
Ezen kívül csak a Taronyu-szótárat tudom ajánlgatni (van már néhány nyelven, sajna magyarul-tudtommal nincs)...

Ha nincs igazam, Kif majd úgyis kijavít ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Quote from: Hawnuyu atxen on June 02, 2010, 09:05:06 AM
Ha jól tudom, akkor ennél jobbat nem tudok.
Ezen kívül csak a Taronyu-szótárat tudom ajánlgatni (van már néhány nyelven, sajna magyarul-tudtommal nincs)...

Ha nincs igazam, Kif majd úgyis kijavít ;D
Irayo!
Ezzel azért már el leszek.

P.A.'li makto

Szótárunk ismét teljes, naprakész és 100%os! Itt találjátok:

http://eanaeltu.learnnavi.org/dicts/NaviDictionary_hu.pdf


Ha hibát találtok benne, légyszi' jelezzétek nekem!

Pam

facebook: soaia leNa`vi