Nyári tábor

Started by tìngay mungeyu, June 24, 2011, 03:33:34 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Milyen helyen legyen a tábor?

erdő
9 (69.2%)
hegy
2 (15.4%)
alföld
0 (0%)
víz
2 (15.4%)
város
0 (0%)
egyéb
0 (0%)

Total Members Voted: 12

Ayane-chan

Quote from: P.A.'li makto on June 30, 2011, 07:16:29 AM
Mert ti még akkor nem voltatok itt. De Kargarosz tudja, miről beszélek, ugye?! És ezért már be is fejezte,... ugye?!
de most komolyan, :)
mi volt?  ???
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

Quote from: Kalina Tìrey on June 30, 2011, 07:18:24 AM
Quote from: P.A.'li makto on June 30, 2011, 07:16:29 AM
Mert ti még akkor nem voltatok itt. De Kargarosz tudja, miről beszélek, ugye?! És ezért már be is fejezte,... ugye?!
de most komolyan, :)
mi volt?  ???
valaki mondja már el :)
légysziiiiiiii  :)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

tìngay mungeyu

Én sem igazán vágom miről van szó...  :-[

Kargarosz

Pam csak poénkodásból írtunk akkor is....Tirea se vette fel magára nem kell ebből szerintem nagy feneket keríteni mert fölösleges.  A másik meg értem én, hogy tábort akartok meg több napos hawai dizsit, de ennyi erőből már simán lehetne olyat is, hogy találkozunk 1 napra. Így legalább Kalinának is lenne esélye, hogy megismerjen minket. MOndjuk pont én papolok aki eddig csak 1 találkozóra tudott menni. De, ha összejön amit akarok itthon akkor kárpótlásként mindenkit meghívok aki tud jönni.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on July 01, 2011, 04:50:18 AM
Pam csak poénkodásból írtunk akkor is....Tirea se vette fel magára nem kell ebből szerintem nagy feneket keríteni mert fölösleges.  A másik meg értem én, hogy tábort akartok meg több napos hawai dizsit, de ennyi erőből már simán lehetne olyat is, hogy találkozunk 1 napra. Így legalább Kalinának is lenne esélye, hogy megismerjen minket. MOndjuk pont én papolok aki eddig csak 1 találkozóra tudott menni. De, ha összejön amit akarok itthon akkor kárpótlásként mindenkit meghívok aki tud jönni.
Igazad van, Kargarosz! ...Hogy pont te papolsz...!
De tudjátok, mit?! Azt csináltok, amit akartok! Én mindegyik klántalin ott voltam!
...Szervezze, aki akarja... Ha összejön valami, szóljatok!...

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

mért van olyan érzésem, hogy én vagyok a hibás? ???  :(
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Daryus

Quote from: Kalina Tìrey on July 01, 2011, 06:45:34 AM
mért van olyan érzésem, hogy én vagyok a hibás? ???  :(

ne legyen bűntudatod, sztem pam sem gondolta komolyan :P

pam: még mindig nem értem pontosan mi a baj kargarosszal, de maradjunk annyiban, hogy ő csak segíteni akar, ahogy sztem itt mindenki, szal tessék békülni, mert irgumburgum ^^
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

#47
Huh most aztán jól megkaptam nem is tudom mi tévő legyek.....Örülök neki Pam, hogy te ott tudtál lenni az összes klántalin én nem. Nem hiszem, hogy ezért én kevesebb ember lennék, de sajnos az életben vannak olyan dolgok amik fontosabbak így sajnos nem tudtam ráérni. Ezért írtam ,hogy ha tudok akkor írok időpontot, hogy nálam mikor lenne alkalmas. 

Hawnuyu atxen

Ma Kargarosz! Kérdésedre válaszolva: ma. :P :D

És én még most elmondom, hogy ha időben jó, akkor tök mindegy, hogy hol van, én megyek, így inkább nem is szavazok, de egy szavazatot általában vegyetek hozzá a statisztikákhoz nyugodtan.

És Pam, nekünk nem durculni kell, hanem verni a népet, hogy csinálódjon valami...
És ha más nem is, én értettem a Tirea-s dolgot... :(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Mademoiselle Ninat

Sztem ha vkinek van vmi hozzáfűznivalója a táborhoz, akkor inkább itt folytassuk, ne a "Folytatások" topicban.  :)
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR