JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

Rendben, rendben! ::) :)
Hát akkor..ööö..ööö...Megvan!
Székesfehérváron még megy az Avatar a mozikban.
Elkezdesz gondolkodni, hogy talán ez jó lenne klántalálkozónak és addig-addig gondolkozol, számítgatsz, hogy megunod és elalszol.Ígyhát én kapok az alakalmon.
Oeyä tskxe.

Hawnuyu atxen

QuoteOeyä tskxe.

Jó, jó... Veled van a kő... de velem pedig a kulacs! Még Pandorán sem árt inni, és én boldogan adok neked vizet (ami automatikusan átmegy más itókába, ha épp azt szeretnéd ;)), te pedig boldogan adod nekem a követ :P

Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

te pedig testvérem észre sem vetted hogy előkerültem a semmiből, és ugyan így elis tüntem de már nálam van valami.... :P
<oeyä tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Teleportálósdit játszunK? Akkor viszont én átmegyek álommágusba, meghajlítom a teret, és hopp, így lett a Chocapic!
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Niwantaw

[eng] i knows what this topic is but i can't speak Hungarian [/eng]


Oeyä tskxe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Only mostly AWOL.

Hawnuyu atxen

Than we'll just speak in na'vi, than you'll understand it, but -correct me, if i'm not right- you stated before, that your na'vi isn't that good, so you won't understand a thing ;)

Oe kä ne Eywa ulte ätxäle si srung oeru ta po fte oeru tskxe lìyu ;)

Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Niwantaw

Only mostly AWOL.

Pay'itan

Uh...You ate him???
Bocsi az OFF-olásért..de suliban vok info órán..és most nincs időm elvenni..De majd délutáán.

Hawnuyu atxen

Ftu mì nga oe za'u ne wrrpa fte oel tsun futa mivunge tskxet ta nga :P

Oeyä tskxe!

Ulte sìlpey oel futa ngal ke new futa oeti yivom nìmun... ke lu leatan mì nga ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Kijöttél, elvetted...
De még nem jöttél ki abból a hihetetlen(ül rossz) "élményből", hogy valaki MEGEVETT. Amíg én nyugtatgatlak valamit elveszek.
Oeyä tskxe!

Én is elkövetem sokszor ezt a hibát, de szerintem az utóbbiakban túl könnyen vesszük el a követ.Kicsit kifogytunk az ötletekből.
Egyébként az az utolsó mondatod az angol testvérünkhöz szólt??

Hawnuyu atxen

OFF: Módosítsunk szabályt? Mondjuk csak na'viul legyen szabad elvenni a követ? ;) ::)

ON: A nyugtatgatás valójában felesleges, vadászként a megevésnél rosszabb dolgok is történtek már velem, viszont színésznek (itt és most éppen ::)) jó vagyok. Viszont amíg te talpraállítsz, addig én -mint a szegény megevett- ügyesen elveszek tőled valamit ;)
Oeyä tskxe!


OFF2: Igen, neki.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Off:Nem arra, hanem hogy pl az utolsó két üzenetben csak elvettük egymsától a követ..de hogyan? Azért meg kéne magyarázni, nem csak elősztorit neki...
On:A játék kezdete óta már-már annyi idő eltelt, hogy ez a kő szent tulajdonságú lett. Nem szabad rajta versengeni, így te kérésemre szépen odaadod.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Az lehet, hogy szent tulajdonságú, viszont akkor nem szabad senkinek sem birtokolnia. Ezért én, önfeláldozóan elviszem, hogy biztonságba helyezzem, aztán előtör belőlem a tawtute, és simán zsebre vágom ;)

Oeyä tskxe! :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

#113
Lyukas a zsebed!! A kő a földön hever, de nem sokáig.
Oeyä tskxe!
Új képem Tíngaynak köszönhető!

Hawnuyu atxen

QuoteÚj képem Tíngaynak köszönhető!

Túl sokáig kellett modellkedned, így nem láthattad, ahogy egy bizonyos valaki közben átnézi a csomagodat, majd csendben lelécel ;)

Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Niwantaw

Only mostly AWOL.

Pay'itan

How were you get the stone? ???

Niwantaw

magic


oeyä tskxe

(okay i was bored...)
Only mostly AWOL.

tìngay mungeyu

No magic here, ma Tawtute akawng, so the stone is mine - Oeyä tskxe!

P.A.'li makto

Valaki dobja már fejbe azzal a kővel Tawtute akawng testvért!
(Csak vicc volt...)

facebook: soaia leNa`vi