JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Amíg ti vitatkoztok, én egy egész talicskányi sódert borítok ki magam elé, leülök a halom mellé, és elmélyülten játszok a kavicsaimmal.
Oeyä skxe!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on November 05, 2011, 01:57:40 PM
Amíg ti vitatkoztok, én egy egész talicskányi sódert borítok ki magam elé, leülök a halom mellé, és elmélyülten játszok a kavicsaimmal.
Oeyä skxe!

Kitört a sóder-vulkán. Nincs kő. Akár le is zárhatnám a topicot, de hátha...

Amúgy meg nem szólok, de a kő változatlanul nálam van, mert senki nem vette el... amit Pay'itan hozott, az sose kerül elő többé, amit Pam, az szétolvadt, és a Föld magjában kering boldogan...
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Quote from: Hawnuyu atxen on November 05, 2011, 02:03:45 PM
Quote from: P.A.'li makto on November 05, 2011, 01:57:40 PM
Amíg ti vitatkoztok, én egy egész talicskányi sódert borítok ki magam elé, leülök a halom mellé, és elmélyülten játszok a kavicsaimmal.
Oeyä skxe!

Kitört a sóder-vulkán. Nincs kő. Akár le is zárhatnám a topicot, de hátha...

Amúgy meg nem szólok, de a kő változatlanul nálam van, mert senki nem vette el... amit Pay'itan hozott, az sose kerül elő többé, amit Pam, az szétolvadt, és a Föld magjában kering boldogan...
Oeyä tskxe!
Tessék?

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on November 05, 2011, 02:06:59 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 05, 2011, 02:03:45 PM
Quote from: P.A.'li makto on November 05, 2011, 01:57:40 PM
Amíg ti vitatkoztok, én egy egész talicskányi sódert borítok ki magam elé, leülök a halom mellé, és elmélyülten játszok a kavicsaimmal.
Oeyä skxe!

Kitört a sóder-vulkán. Nincs kő. Akár le is zárhatnám a topicot, de hátha...

Amúgy meg nem szólok, de a kő változatlanul nálam van, mert senki nem vette el... amit Pay'itan hozott, az sose kerül elő többé, amit Pam, az szétolvadt, és a Föld magjában kering boldogan...
Oeyä tskxe!
Tessék?

Lássék...
Akkor amit elrejtettél, na... nem kell mindent félreérteni... :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Megkaphatom a követ, ha szépen kérem?  :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

P.A.'li makto

Quote from: Kalina Tìrey on November 06, 2011, 08:45:34 AM
Annyira örülök, hogy senki nem akarja elvenni a vemet. :D
A barátnőmről tavaly azt hitték, hogy veseKÖve van, és elkezdték neki zúzni-vágni... Állítólag nem annyira élvezetes...
Aztán kiderült, hogy nincs is neki KÖve, hanem bevérzések vannak a veséjén, amiknek direkt "jót" tett, hogy még rá is zúztak!
Úgy hogy addig örülj, amíg nem akarják elvenni!  :-X

facebook: soaia leNa`vi

Shauni

Mivel Kalina elhagyta az eredeti követ, és amúgy is mindenki már rég megfeledkezett arról a kőről, ezért... *felkap egy random követ a földről* Oeyä tskxe!  :D

Ayane-chan

Quote from: Shauni on April 12, 2012, 12:32:46 PM
Mivel Kalina elhagyta az eredeti követ, és amúgy is mindenki már rég megfeledkezett arról a kőről, ezért... *felkap egy random követ a földről* Oeyä tskxe!  :D
Nem is hagytam el, csak eldugtam, és most újra előszedtem, és mivel ez az eredeti, ezért... Oeyä tskxe! :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Elkérem tőled, hogy megnézzem, valóban az az eredeti-e... Oeyä meskxe!  :P

Ayane-chan

Quote from: Shauni on April 12, 2012, 01:01:57 PM
Elkérem tőled, hogy megnézzem, valóban az az eredeti-e... Oeyä meskxe!  :P
Kiderül, hogy tényleg az eredeti, és hosszas civakodás után a hugid megszerzi mindkét követ.... Oeyä meskxe! :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Küldök neked msn-en pár képet a félkész íjamról, és amíg azokat nézed, addig lenyúlom a köveket... Oeyä meskxe  :D

Ayane-chan

Quote from: Shauni on April 13, 2012, 11:07:08 AM
Küldök neked msn-en pár képet a félkész íjamról, és amíg azokat nézed, addig lenyúlom a köveket... Oeyä meskxe  :D
Hogy neked már megint volt valami hátsó szándékod ;D Ezért most addig dobállak sárral, amég fel nem adod, és a köveket meg visszaveszem... Oeyä meskxe :D  :P
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

A sárkupaccal együtt imbolyogva indulok meg, mire azt hiszed, hogy egy sárszörny közeledik. Ijedtedben eldobod a köveket és futásnak eredsz, én pedig leseprem magamról a sarat, és felveszem a köveket. Oeyä meskxe.

Ayane-chan

Quote from: Shauni on April 13, 2012, 12:43:01 PM
A sárkupaccal együtt imbolyogva indulok meg, mire azt hiszed, hogy egy sárszörny közeledik. Ijedtedben eldobod a köveket és futásnak eredsz, én pedig leseprem magamról a sarat, és felveszem a köveket. Oeyä meskxe.
Amikor nem figyelsz, mögéd osonok, és belelöklek a sárba, a kövek kirepülnek a kezedből, én meg elkapom... Oeyä mexkxe :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Amiért meskxe helyett "mexkxe"-t  írtál, ezért visszaveszem a köveket. Oeyä meskxe.

Ayane-chan

Quote from: Shauni on April 13, 2012, 12:50:15 PM
Amiért meskxe helyett "mexkxe"-t  írtál, ezért visszaveszem a köveket. Oeyä meskxe.
A hugid sírni kezd, te meghatódsz, és odaadod játszani a köveket... Oeyä meskxe. :P
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Akkor legyenek a tieid a kövek. Én keresek magamnak mást  :P