JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ayane-chan

Quote from: Shauni on April 13, 2012, 12:53:46 PM
Akkor legyenek a tieid a kövek. Én keresek magamnak mást  :P
Tessék itt az egyik kő *megbánó tekintettel néz a nővérére* .... Ngeyä tskxe. :)
De a másik az enyém... Oeyä tskxe. :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Quote from: Kalina Tìrey on April 13, 2012, 01:08:06 PM
Quote from: Shauni on April 13, 2012, 12:53:46 PM
Akkor legyenek a tieid a kövek. Én keresek magamnak mást  :P
Tessék itt az egyik kő *megbánó tekintettel néz a nővérére* .... Ngeyä tskxe. :)
De a másik az enyém... Oeyä tskxe. :D

Mivel az eredeti követ adtad ide... Ezért még szép, hogy: Oeyä tskxe  :P

Ayane-chan

Quote from: Shauni on April 13, 2012, 01:12:01 PM
Quote from: Kalina Tìrey on April 13, 2012, 01:08:06 PM
Quote from: Shauni on April 13, 2012, 12:53:46 PM
Akkor legyenek a tieid a kövek. Én keresek magamnak mást  :P
Tessék itt az egyik kő *megbánó tekintettel néz a nővérére* .... Ngeyä tskxe. :)
De a másik az enyém... Oeyä tskxe. :D

Mivel az eredeti követ adtad ide... Ezért még szép, hogy: Oeyä tskxe  :P
Ki mondta, hogy az az eredeti? ;D A eredeti itt van nálam... Oeyä tskxe. :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

na’rìngä hawnuyu

...Mèrgemben mert kevayayo egyik klân talin lenyulta az eredeti követ, èszre se vettelek benneteket..Ti meg ledermedve nèztek rngem, hogy honnan kerültem hirtelen elő... ;D  Ksltxi ma shauni jó règ beszélgettünk....simàn ellopom tőletek a kavicsot ヅ Aztàn elsétálok megkeresni a klán minden tagját aki a tègkèpemen fent van xxD
<Oeyä Tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Na jó látom itt síri csend és hulla szag van... hova tünt mindenki? üres az othon fa, üres minden na jó az egyik asztalon hagyon a követ egy cetlire írt üzenettel: Leléptem.... >.< tskxe
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Megtalálom a követ és a cetlit, és egy pillanatra elgondolkozom, hogy mióta is van asztalunk az Otthonfa alatt,   :-\  aztán megvonom a vállamat, és magamhoz veszem a követ: jó lesz célba dobni vele, majd ha unatkozom...
Ha valaki keresné: nálam van. Oeyä tskxe:P

facebook: soaia leNa`vi

Lemweypey Numeyu

Ameddig te az Otthonfa alatti asztalon gondolkozol, én addig építek egy kívánságkutat, egy táblára pedig ráírom, hogy 1 kívánság ára 1 kő. Gyorsan lemászom a kötéllétrám segítségével a kút mélyére, pont időben, mert hirtelen előtűnsz a sűrűből. Megörűlsz a kútnak, és mivel nagyon szeretnél egy új, hiper-szuper visszacsapóíjat, gondolkodás nélkül a kútba dobod a követ. Mivel babonás vagy, kívánás közben becsukod a szemed, és mire kinyitod, én már árkon-bokron túl leszek a kővel. Te meg csalódottan állsz az erdő közepén új visszacsapóíj, és a köved nélkül.
Oeyä tskxe!  :P

na’rìngä hawnuyu

Látom a kavicsot bolond módon az ágyad mellett hagytad..... érdekes hogy most meg mindenki itthon van... Hmmm nem baj(vállat von) a kavicsot viszem kell az asztalomra :P
< Oeyä tskxe >
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Tawtute kérdés: Nem tudja valaki hol hagytam a kavicsot??? -.-'
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,