JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

#120
Nem szabad gonoszkodni! Gyakorlom moderátori hatalmam ->
Oeyä tskxe!

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

OFF: ;D Tudom, de olvasd vissza pár beírásom... néha szeretem betegesen (suli káros hatásai...) komolyan venni a dolgokat (már ebben a topic-ban is volt rá példa ::))

Nem kell engem komolyan venni :D

ON: Ettől függetlenül még mindig -és ez most komoly!- nálam van a kő!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Azt te csak hiszed, hogy nálad van! Jól eltereltem a figyelmedet, mi?
Oeya tskxe!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Semmi baj, nem vettem komolyan :)

Ja, hogy azt én írtam! De már késő, amíg nagyot néztél azon, hogy miket hordok itt össze, már a kezembe is csúszott egy bizonyos tárgy, mondhatnám:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

El tudnám venni, de sajnos most mennem kell. (Ágyba kell tuszkolnom a kölkömet...)
További szép estét! (És még egyszer, utoljára: bocs!)
Kiyevame.

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

na jó én pedig megint elő kerültem a semmiből és megelégelve ezt az On/Off dolgot, mert ez nem kapcsoló hogy nyomkodjuk ;D a zsebembe nyomom azt a szerencsétlen kavicsot, ami már hiányolt engem és elis tűnök...
<Oeyä tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

OFF: Nem is OFF-oltunk olyan sokat... :P

ON: Te meg közben átmentél gyerekbe, így már elküldhetünk vadászni, ahol a kő csak lelassítana, tehát én önfeláldozóan megőrzöm neked ,)
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Miközben önfeláldozóan megőrizve a követ sétálgatsz, összefutsz egy palulukannal. Rangodnak köszönhetően azt hiszed, a tiéd, így hát felülsz rá és már kapcsolódnál is, amikor a jószág hevesen megrázza magát. Lerepülsz ról és tőled pedig elrepeül a kicsi kövecske..egyenesen hozzám!
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Boldogan álldogálsz egy kicsit még a tisztáson, majd meglepődsz, hogy a palulukan még mindig ott van - egy velem a hátán.
A meglepődés egy lándzsa hatására félelembe megy át, de végül -civilizált na'vik módjára- megegyezünk abban, hogy nekem adod a követ.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Én meg felkiáltok, hogy jön egy Thanátor majd te megijedsz és elejted a követ. Amit én szépen zsebre teszek... Thanátor pedig nem is jön erre felé, csak vicc volt... Vagyis remélem... ::)
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Szeretjük a vicceket, különösen ha valóra is válnak...
És nézd csak! Tényleg megteszik néha, például most, amikor a mögötted levő szép nagy fának egy szép nagy ágán egy szép nagy palulukan jelenik meg ;D

Innentől kezdve -nézz rá a rangomra ;)- már én vagyok előnyben, így a fáradtságot megspórolva inkább csak simán átadod a követ :D
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Niwantaw

uses the proven technique of using the wrong language to steal the tskxe

Oeyä tskxe!
Only mostly AWOL.

Zongyu Atxen

Ugyan hirtelen megtudtál minket zavarni angol szavaiddal, de amikor hátra néztél mert zajt hallottál és a követszorító ujjaid elernyedtek akkor én gyorsan kiloptam a kezedből a követ és elszaladtam vele.. Ha utrol akarsz érni most kezd el futni. Nagyon gyors vagyok...
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Többet ésszel, mint nem! Felpattanok az ikranomra és pitt-patt utolérlek, majd kikapom a kezedből a követ és elillanok, így:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Én pedig a legváratlanabb pillanatban kiugrom eléd az ösvényről és elkiáltom magam---> Várj készen van a klán térkép, és oda dobom neked az első példányt ;D De! Míg te azzal vagy elfoglalva hogy megnézek melyik pöty kit jelöl, és miért csak egy tucatnyi pöty van, én  szépen elsétálok  :P
<Oeyä Tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Ay lehet, de te meg meglepodsz, hogz angliabol (bocs a betukert, no hosszu :D) is irogatok :)

Rovid uton Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Nah ebbe bele nem nyugszom, veszíteni nem szeretek!... És vissza lopom a követ a mi kis hazánkba  ;D
<Oeyä Tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Én pedig odarohanok hozzád hirtelen szerrel....KÖVET, VAGY KLÁNTÉRKÉPET!!!!
Mivel a klántérképen még az utolsó simításokat végzed, odaadod nekem a követ, amit én beledobok az óceánba, ahol többé senki sem találja meg....
Na??

Hawnuyu atxen

Raallitom a fel vilagot, sokat fizetek nekik (sok-sok szeretetet) ok pedig nekem adjak a megtalalt kovet, tehat:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!