JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zongyu Atxen

Egyre kezdünk erőszakosabbak lenni...(Most ezt ne vedd sértésnek) :D :D
Oda megyek, adok egy jobbost kiterülsz és Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

De valojaban nem dolok ki, csak elesek, amikor meg mennel el kigancsollak, te eldobod a kovet, en megtalalom, es tessek, igy lett
Oeyä tskxe! ...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Én meg Argentin futballista módjára elkezdek színészkedni és jajgatni és te oda sietsz mégis mi az a nagy baj. Mikor egy pillanatra megfordulsz kitépem a kezedből a követ és a Dzsungelbe futok.

Oeyä tskxe!

na’rìngä hawnuyu

"Mire legyen az ész, ha nem is használjuk  ;D  "
este van, kiki nyugalomban...csak én vaygok aktív hogy megszerezzek egy apróságot amire alvás közben nem is figyelsz....Hopp, és máris enyém  ;D
<Oeyä Tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Most meg senki sincs itt... megint... pedig:
ÍÍÍÍÍÍÍÍÁÁÁÁÁÁÉÉÉÉÉÉÉÉÖÖÖÖÖÜÜÜÜÜÜÜÓÓÓÓÓŐŐŐŐŐŐŐŐÚÚÚÚÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ'''
(egyszerűség kedvéért: visszavagyok'... de fura, hogy jó helyen van az y és z...)

Lényeg a lényeg: te jól meglepődtél a sok ékezettől (de jól esik jól leírni ;D) és rögtön futsz is hozzám egy gyors testvéri szia-itthon ölelés erejéig, közben viszont én kiszedem az apróságot a zsebedből.
Oeyä tskxe'
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Én pedig...'eveng lettem!
De nem ám azért szerzem meg a követ, mert a szintemre figyelsz stb... Hanem...
Miközben lubickoltál a Velencei-tóban, elhagytad benne a követ és én ott voltam meletted, csak te azt nem tudtad, így könnyedén megtaláltam a vízben.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

De én már annyira megszoktam pici-tskxe-met, hogy csak nem bírom ki, visszamegyek, és látom, ahogyan "valaki" kiveszi a vízből.
Amíg háttal áll nekem és bámulja a követ, a szerencséjén gondolkozva, addig én oda settenkedek és akkorát, de akkorát ordítok, hogy azonnal fejest ugrik az iszapba, majd a kiálló kezéből kiveszem a követ, végül pedig -mégiscsak ismerem, meg tsmukan- kihúzom az iszapból, ő megköszöni és mindketten békésen hazamegyünk.

Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Niwantaw

I walked up and eated the tskxe.


Oeyä tskxe!
Only mostly AWOL.

Hawnuyu atxen

Than the whole Hungarian group went to vote against your evilness, you watched, leaved the tskxe alone, and so the tskxe became
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Most mondjuk hogy nem vagyunk na'vik, hanem tök más idősíkban vagyunk meg minden egyéb dolog, amiből arra lehet következtetni, hogy nem most van.

Egy szép napon sétálgatsz, sárkányokról ábrándozva, amikor egyszercsak egy nagy szárnyas bestia repül feléd a hátán...VELEM!
Szépen megegyezünk abban, hogy tiéd lesz a sárkány, enyém pedig a kő, így neked most van egy nagy sárkányod, nekem meg...nekem meg egy piszkos kavicsom...namdegy. A lényeg:
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Tudod mit? Megegyeztünk, legyen tied a kő!

Most még ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Ok, akkor én..egy nagyon gonosz tettre szánom magam....
Buzogányt veszek a kezembe és addig ütöm vele a követ...amíg egyenlő nem lesz a semmivel!
Na?

Hawnuyu atxen

Én meg megfogom az igazi követ, ami nálam volt, csak te nem tudtad (hiába... Liar Game ;D) és addig ütöm vele a buzogányodat (miután letetted természetesen), amíg Porsche lesz!
Beülök, elhajtok, lett egy jó kocsim, egy sárkányom (amúgy nagyon kedves, mégegyszer köszi) és ráadásul elmondhatom, hogy
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

#153
Na álljon meg a menet!!!
Mivel ügye nekem van több sárkányom is (mert az ember nem ad csak úgy sárkányokat másnak...), ráküldöm őket a te sárkáyodra..ő hanyat-homlok menekül, a porschédat pedig addig fújják tűzzel, míg por se lesz belőle...ezekből a sárkányokból megint odaadok neked egyet, persze a kőért cserébe.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

A sárkány visszajött, jól van, ne aggódjatok ;D
A másodikat köszönöm, kiderült, hogy igazából nagyon szép, csak szégyellős.
Viszont a többi sárkányod, látva, hogy csak úgy odaadogatod őket valami porból kivett kavicsért, eljött hozzám, mondván, hogy inkább velem lennének, békeajándéknak meg elhozták a követ (tudván, hogy ez téged bosszantani fog ;D)
Oeyä tskxe!, de ami még jobb: oeyä aysárkány!!!!!!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Ok, megegyeztünk..elvégre nem vagyok oda a sárkányokért...de akkor most....most nem veszem el a övet, legyél vele boldog...  :)

Hawnuyu atxen

OFF: Az elmúlt fél év legjobb hírét találtam most meg a neten: Grim Dawn!
Lényeg: az a csapat készíti, ami annak idején a Titan Quest-et alkotó Iron Lore magja volt.
Az a játék pedig... RPG világbajnokságon minimum ezüstöt kap (azért a Dragon Age).

Egy ilyen hír után kit érdekel a kő (majd engem, a következő hsz-ben :P ;D)? Legyen a tied!
*odadobja Pay'itannak a követ*
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Jó, legyen.  :)
Oeyä tskxe!

Zongyu Atxen

Én inkább egy Imeprium Galactica 4 örültem volna...
Oeyä tskxe! ;D ;D

Pay'itan

Off: Jaaj, ezt nem értem, kérlek magyarázd el!! xD