JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

OFF:
Már van 4???.... Van 3 egyáltalán??? (már próbáltam keresni, de eddig viszonylag eredményesen találtam semmit...)
Az IG egy magyar, zseniális fantasy-stratégiai játék.

ON:
-Istencsászár, már csak egy maroknyi ellenálló maradt.
-Helyes, elküldöm végrehajtó hadseregem, hogy segítsék a munkád. Aztán indulunk a következő galaxis felé!
-Óhajodra, Istencsászár.

*az űrben rentgeteg hiperkapu nyílik, belőlük csak úgy özönlenek a Kra'hen-ek. Pillanatok alatt lejutnak az utolsó szabad bolygóra. Elfognak egy na'vit is, akinél van egy kő, majd az Imperátor elé viszik. A követ elveszik és hagyják, hogy meneküljön...*
Oeyä tskxe! :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Igen, gondoltam, hogy vmi játékdolog, de hogy vette el a követ?  ;D
De végülis mind1. :D

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on July 20, 2010, 01:30:50 PM
Igen, gondoltam, hogy vmi játékdolog, de hogy vette el a követ?  ;D
De végülis mind1. :D

Ezt passzolom ;D
Lényeg, hogy most nálam van! :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Shinari Uralkodó! Itt egy Na'Vi aki egy számára értékes kőt akar  egy holdra vinni. Gondolom kíséretet szeretne.
Igen... Szerinted mi legyen vele tanácsadó?
A szokásos üzlet..
Meglehet lássuk mi mondani valója van...
Majd odafordulnak a holografikus üzenet megjelenítőhöz.
"Üdvözlöm a Shinarik Nemes Uralkodóját! Egy fontos ércszállítmányom lenne ami tartalmaz egy fontos kődarabot. A célja a Pandora hold."
Általában a szokásos biztosítás is elég, kivéve ha nagy értékű rakományról van szó.
"Annyira azért értékes, hogy aggódjunk érte!"
Jó. Úgy gondolom elegendő lesz, ha 5 vadászt küldünk  kíséretnek.
"Köszönöm, uralkodó!"
5 perccel később... Az uralkodó:
Ahogy gondoltam... Biztosan értékesebb a szállítmánya mint azt beszeretné vallani. Hívd Bolmar Kon  kalózvezért!
Örömmel...

Lévén, hogy az öt kísérő vadász elhagyja a hajódat és maradnak max 3-man ott emberi védők így a szállítmányt megszerzik a kalózok.
Újra a Exterior 10-en...(XD)
Uralkodó:
Vannak már hírek a szállítóhajóról?
Ö nincsenek.. Csak a szokásos üzlet.(közbe pedig a hajód amin a kő volt szépen a Shinari Köztársaság  kincstárát gazdagítja. :D
Oeyä tskxe!
OFF: Innen van az "ötlet",csak átformáztam:
Imperium Galactica 2 - Shinari Intro HunDub
Ez egy nagyszerű és tényleg fantasztikus korát meghaladó sci-fi stratégiai játék amit magyarok csináltak. :D
Úgy tudom van három, de az egyesek elmondása szerint valamiért sz*r lett.

Hawnuyu atxen

#164
Megnéztem, nincsen 3... valamit elkezdetk, de nem jött össze, aztán átnevezték (3X)...
Am épp játszom :D Shinarikkal verem szét a Kra'henek maradékait ;D pedig még csak 2 nép kapitulált ;D

ON:
Én nem valami szerencsétlen ember vagyok, akinek Shinari vadászok kellenek a kalózok ellen (leggyengébb nép, ha harcról van szó, a vadászok pedig szinte semmit nem érnek...)

Én az első és egyetlen lény vagyok, akinek sikerült igazi szövetséget kötni a Kra'hen Impériummal!
Az Istencsászár pedig gyerekkori jóbarátom és nem tetszik neki az ötlet, hogy pár kalmár lenyúlta a kövemet...

100 darab maxra turbózott Csatahajó-osztályú csillaghajó várja -bennük ugyanúgy maxra turbózott "Mega Tankok" százai-, hogy kis barátaidnak megmutassák, hogy kik is a Kra'henek!
(itt hívom fel a figyelmet, hogy a játék végére a 100 hajó nem számít soknak... én szeretem addig növelni a népességet, amíg maguktól nem kapitulálnak az ellenfelek :P ;D)

- Az Istencsászár nevében, támadás indul!
...
*5 perc múlva*
-Uram, azt hiszem, ezt öntől lopták el.
*átadja a követ*
-Igen, valóban. Köszönöm, meg fogom említeni az Istencsászárnak nagyszerű szolgálatait.
-Hálásan köszönöm, Uram! :D

Oeyä tskxe!


UI.: az a videó jó ;D a Shinarik pedig gonoszak ;D


EDIT:
Ok... emlékszem már, hogy mi volt mindig is a bajom ezzel a játékkal: az ellenfélnek (2 db faj) van még 1-1 bolygója, de hirtelen győzök...
Pedig a zsebemben még csak egy 8 számjegyű összeg volt :'(
Most mondjátok meg, hát nem gonoszok??? :'(
Azután, hogy tönkrevertem őket úgy, ahogy éppen jól esett hogy tehetnek velem ilyent?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Off:Imádom a Shinarikat. A kedvenceim :D
Tisztelt kra'Hen császár!
Van nálunk egy információ... Az egyik elveszett Kristálynak a helye amit  a solarianok annyira keresnek. Lemondunk a 200.000 kreditről, csak tessék nekünk adni a követ.
Te beleegyezel és a kő újra a Shinari köztársaság tulajdona.(amúgy azt hiszed nincsenek hajóink pedig vannak. Csak ügyesen vannak álcázva.)
Oeyä tskxe!

na’rìngä hawnuyu

Miután kisyakítalak a virtuális valóságodből és a képyeletbeli fizető eszközödtől, az Othon Fánk melett ébredsz, és legkevésbé fox a kavicsal fgolalkoyni! 8)
<Oeyä Tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Meghívok egy rakás nyelvészt, akik elkezdik kijavítani a félregépeléseidet, te pedig nagyon gyorsan eljutsz arra a pontra, hogy már nem bírod, elfutsz, a követ pedig a rajzfilmekből ismert mozdulattal elhajítod. Én meg megtalálom.
Oeyä tskxe! ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Ó Igen! DE te meg Ebéd közben nem vagy elég éber, ezt kihasználva meg ellopom a kavicsot
<Oeyä tskxe>
.....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

OFF: ...

ON:
De ebéd után jön a szieszta ideje, amikor a bölcs na'vi alszik, a kőlopó na'vi pedig kőlop. Te bölcs na'vi vagy, én pedig lusta, de az most nem érdekes ( ;D). Amíg alszol, valaki kutakodik egy picit :D
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

OFF: Na beszállok már én is:D  nézd meg ezt





ON:

Hawnuyu atxen

Akkor nyelvtan óra, ma 'eylan:
Mì ngeyä san sig. sìk lu aylì'u san Pe-yä tìrusol lu lor sìk. Fpìl oel futa fì'u eyawr ke lu, talun ngal samung <us>-it. Hu <us>, tsa'u rival san éneklés sìk, slä fpìl oel futa ngal ke new futa piveng tsa'u. Txo oeru tìkxey lu, rutxe peng oeru.

Szótárazz nyugodtan, addig elvennék valamit, ha bánod, ha nem ;D
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Hawnuyu atxen on August 12, 2010, 07:09:01 PM
Akkor nyelvtan óra, ma 'eylan:
Mì ngeyä san sig. sìk lu aylì'u san Pe-yä tìrusol lu lor sìk. Fpìl oel futa fì'u eyawr ke lu, talun ngal samung <us>-it. Hu <us>, tsa'u rival san éneklés sìk, slä fpìl oel futa ngal ke new futa piveng tsa'u. Txo oeru tìkxey lu, rutxe peng oeru.

Szótárazz nyugodtan, addig elvennék valamit, ha bánod, ha nem ;D
Oeyä tskxe!
Eh gonosz:D Please egy fordítást ::)

Hawnuyu atxen

QuoteMì ngeyä san sig. sìk lu aylì'u san Pe-yä tìrusol lu lor sìk. Fpìl oel futa fì'u eyawr ke lu, talun ngal samung <us>-it. Hu <us>, tsa'u rival san éneklés sìk, slä fpìl oel futa ngal ke new futa piveng tsa'u. Txo oeru tìkxey lu, rutxe peng oeru.

De a kő akkor is az enyém ;) ;D


Jah, és teher alatt nő a pálma ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

#174
Quote from: Hawnuyu atxen on August 12, 2010, 07:19:35 PM
QuoteMì ngeyä san sig. sìk lu aylì'u san Pe-yä tìrusol lu lor sìk. Fpìl oel futa fì'u eyawr ke lu, talun ngal samung <us>-it. Hu <us>, tsa'u rival san éneklés sìk, slä fpìl oel futa ngal ke new futa piveng tsa'u. Txo oeru tìkxey lu, rutxe peng oeru.

De a kő akkor is az enyém ;) ;D


Jah, és teher alatt nő a pálma ;)
Igaz, valóban nem ezt akartam írni, hanem hogy az éneke/vagy a hangja gyönyörű

Maradhat a kő ;)

Hawnuyu atxen

Tam, tsakrr lì'u a ngal fwew san mokri sìk lu.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Hawnuyu atxen on August 12, 2010, 07:26:38 PM
Tam, tsakrr lì'u a ngal fwew san mokri sìk lu.
Irayo! ;D

beNyó

Épp erre jártam és mivel senki sem foglalkozott a kővel így hát szépen fölvettem egy hahota kíséretében. ;D
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

Hawnuyu atxen

Aztán a nevetőgörcsöd közben én kicsentem a zsebedből :D
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Cassidy

Míg csetlő botló folyamatosan küzdő harcotokat vívtátok a kőért,én mint árnyék suhantam a fák között,de eljött az időm és egy óvatlan pillanatban simán elcsórom majd úgy eltűnök az erdőben mint a kámfor és asszem....
Oeyä tskxe!
muhaha :D