JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Bleach... ;D:

És Don Kanonji nyer!
Aztán jön mindenféle más marhaság, te nem tudod, hogy sírj-e vagy ne, és végül csak visszaszerezzük a kavicsot.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Na jó, míg te efféle skawng sawtute dolgokkal töltöd időd, én ellopom a kavicsot,....
<oeyä Tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Ma na'rìngä!
Avatar megy a Lelkek Fájában! Tessék itt a távpiszka. *elveszi közben a követ*
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

-Hawnuyu!
-Nézd meteor!
Hol, hol?(közbe kiejted a követ)
-Arra,nézd!
Még mindig nem látom...(hátra fordulsz) Hol vagy?
Nem baj a kő nálam van...(ámde az már nálam van és messze járok vele)
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Tudod, vannak a "soha szabályok". Pl.: "Soha ne ébreszd fel az alvó sárkányt.", vagy "Soha ne kezdj vitát egy sárkánnyal.".

Az egyik ilyen szabály így hangzik: "Sose vedd el a na'vitól a kövét, mert bevadul, megcsikiz és amíg te fetrengsz a földön, visszaveszi, aztán meghív egy italra, addig itat (ő NEM iszik), amíg ki nem dőlsz, hazavisz és boldogan elmondja: "Oeyä tskxe".".
Tehát:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Viszont:

Amíg te Zongyut cipeled hazafelé, nem nagyon koncentrálsz másra...
Főleg nem rám, ahogy odaosonok mögétek és kiveszem a kezedből a követ.
Oeyä tskxe!  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Mi pedig Zongyu-val összefogunk, kegyetlenül megcsikizünk, aztán megosztozunk a kövön:
ő átengedi nekem és "három hatalmasat nem kap gyönyörű buksijára".
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

És tessék felingereltétek az Oroszlánt, ezzel elértétewk hogy rátok és a kavicsra vadásszak ha már "Meg táv piszkáltatok"
És meg meg táv fosztalak a kőtöl :P
<Oeyä Tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Aztán az oroszlán meglátja, hogy a sárkány éppen "lenéz rá".
A kő kit érdekel, ha olyan kellemes elfoglaltságban lehet része valakinek, mint az életéért való futás??? ;D
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Én meg elhívom a magánhadseregem és ettől a látványtól megijedsz és elejted a követ. Majd felveszem és hadseregem társaságában visszamegyek a bázisra.
Oeyä tskxe!

Tirea Tawä

A bázis felé igyekezve valami eltakarja előled a napot...
...hoppá, egy toruk az velem a hátán!  :o

Annyira megijedsz, hogy azt sem tudod, mit csinálj. Én mondom, hogy add a követ, te pedig szó nélkül a kezembe nyomod.

Oeyä tskxe!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Szuper Csillagromboló. Kell magyaráznom?
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Luke Skywalker kell még magyaráznom?
Oeyä tskxe!

Tirea Tawä

Igen, kell...
Amíg magyarázol: oeyä tskxe!  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Ok. Az Erő. És Eywa.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Na akkor amit előbb akartam... Elküldök egy követet hozzád(aki én vagyok bemaszkírozva) és a kőért cserébe rengetek ékszert ajánlok neked. Azt ugyan nem tudom elfogadtad volna e, de mi közbe az ékszereket nézed addig én felveszem a követ a földről és elszaladok vele a dzsungelbe és felpattanok Ikranomra.(Milyen kedves voltam. Az ékszerek a tieid lettek)
Oeyä tskxe!

(Ezt már akkor is leírom!!!!!!!!!!!!!!!)

Hawnuyu atxen

Remek!
A világ legjobb bérgyilkosai üldöznek pár percen keresztül, köszönöm, hogy ezt finanszíroztad.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Node nem kapnak el és a kő az nálam marad.
Oeyä tskxe!

Tirea Tawä

Amint az erdőben sétálgatsz, én odalépek hozzád, és szépen elkérem tőled a követ...
...te meglepődsz azon, hogy ezt így is lehet, és egyből odaadod!  :D

Oeyä tskxe!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Majd aztán mivel vagy olyan kedves én visszakérem tőled mivel nagy szükségem van rá visszaadod.(aztán visszautazok(időgéppel) a Náci Németországba és találj megXD)
Oeyä tskxe!