JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tirea Tawä

Nem kell annyit keresgélnem, hiszen egy nyomkövető van beépítve a kőbe... Nem tudtad?
Elugrom egy időutazásra, megtalállak, elveszem a követ, és utazgatok még egy kicsit az időben... Hogy melyik korba megyek? Na azt nem mondom meg!  ;D
Keresgélj csak az időben!

Oeyä tskxe!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Mivel elutaztam időgépemmel a Voyager korába és megtudtam az egyik néptől a telekinetikus kommunikációt így kiszedtem az agyadból(az időn és téren át) hogy hol vagy. A kor 2154. Én oda megyek és mi közbe te alszol mivel nagyon kifáradtál addig én ellopom a követ és 2015-be megyek ahol egy másik idősík van. Este van,Anglia... A Kormány kijárási tilalmat rendelt el. Addig is átadom a követ a helyi hatóságoknak mint veszélyes terrorista eszközt.
Oeyä tskxe!

Tirea Tawä

Akkor nem is ngeyä tskxe! Hanem a hatóságoké. Tőlük meg simán el lehet lopni...
Tirea = szellem...
A szellemek nagyon gyorsan elő tudnak tűnni akárhonnan, és fel is szívódnak hirtelen. Észre sem veszed (és a hatóságok sem...)!

Oeyä tskxe!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Aztán hívom a Szellemirtókat és te megijedsz már csak a látványuktól is. A Kő az enyém lesz. A Követ pedig szépen lenyelem...

Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Üdvözöld a Második Hasfelmetsző Jack-et, akivel megállapodást kötöttem: ő megkapja a maradék drágakövet (mégegyszer köszi értük) és cserébe "megnéz téged közelebbről" ;D (ne aggódj, ő nem a régi barbár módon dolgozik. fel sem vág, meg nem is fáj, csak kivesz ezt-azt a gyomrodból... a jövő dokijai tök skxawng-ok...)

Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Csak tettetem, hogy megijedek. Embernek álcázom magam, így a szellemírtók már nem követnek...

A kő a tiéd? Milyen kő? Az, amelyikről az előbb készítettem másolatot (mielőtt Zongyu lenyelte) vagy a másolat?

Azt hiszem, most már tudod, melyik... Az eredeti ugyanis még nálam van!

Oeyä tskxe!  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Igen igen, ez a terv... De én adok neki egy jobbost és Jack összeesik. na ez is megvolt. Daszvidánya!XD
Oeyä tskxe!

Zongyu Atxen

Akkora nagy lett a kommunikációs zavar, hogy enyém lett a kő.
Oeyä tskxe!

Tirea Tawä

Ejnye-ejnye, még mindig a másolat után kapkodtok?  ???

És az eredetivel mi lesz, örökké nálam marad?  ;D
Gyorsan vegye el valaki! Addig is:

Oeyä tskxe!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Zongyu Atxen on August 27, 2010, 01:58:55 PM
Akkora nagy lett a kommunikációs zavar, hogy enyém lett a kő.
Oeyä tskxe!

Zavarom a kommunikációs zavarodat (! 8) !).
Oeyä tskxe!

Ma Tirea!
Rendben, köszi, hogy csak így ideadtad.
Még egyszer:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Ma Hawn: a kő még mindig nálam van  ;D

Nézz csak kettő post-tal feljebb: Oeyä tskxe!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Zongyu Atxen

Mh... Mit kéne tenni. Robbantok egy Atombombát a földön mindenki arra figyel és én ellopom a köveket.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Ooooooooooooooookééééé.
Szuper, mindentrükköt verő, csak egy van belőle tskxe-mágnes!
*iderepül hozzám*
*földhöz vágja a mágnest, javíthatatlan állapotba kerül (teljesen megsemmisül, tervek nincsenek hozzá, egy megismételhetetlen, véletlen baleset eredménye volt)*

Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Aztán este lesz mindenki alszik és én ellopom a köveket!
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Quote from: Zongyu Atxen on August 27, 2010, 02:10:04 PM
Aztán este lesz mindenki alszik és én ellopom a köveket!
Oeyä tskxe!

Csak azt az egyet nem, amelyikkel játszunk. Jó szórakozást a kacsázáshoz.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Mind az összeset!
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Csak azt az egyet nem, mert nem kutattál át rendesen!
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Dehogynem.  ::) Nézd meg a zsebed. Már nincs ott.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Most lesz időd ellopni a követ, mert mindjárt kell indulnom. Addig viszont lehet akár nálam is:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

De az utolsó pillanatban inkább visszaadod mert lehet akár elveszne vagy egyebek.
Oeyä tskxe!