JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Aztán mégis visszaveszem, mert az olyan jó és nem szándékozom elveszíteni.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

De mielőtt elmennél mégis elveszíted, de én megtalálom. Te sajna már elsiettél így a kő az enyém.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

De most visszatértem (és jött velem a na'viátor! ;D)
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

És attól meg kéne ijednem? Dehogy!
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Dehogynem! Hát a na'viátor!
Ő lefog, én elveszem a követ, ééééés:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Én meg meggyőzöm a Na'Vinátort, hogy te valójában egy tawtute vagy. Leüt majd oda adja a követ nekem mint egy igaz Na'Vinak.(ne vedd sértésnek csak poén)
Te pedig teljes kómás állapotba feküdsz a földön.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Én viszont beszerzek egy TX típusú na'viátort, aki szétszedi a te oldaladra átálltat és elveszem a követ.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Én meg beszerzek egy XXL-eset és ráugrik a tiedre és vége. A Kő az enyém.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen


Én meg egy szuperman-pizsamát húzok az xxl-esedre, ami ugyebár s-es, így az xxl-esed tönkremegy.
Ezek után pedig, amíg te biztonságban érzed magad, kilopom a követ a zsebedből :P
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Nem nem láttam. :P
Jó, akkor hozok még vagy 10 darab XXXXL-eset és én győztem.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Off:
A Terminátorban ugye gépek vannak. Ezek közül néhány -kiemelt- modell a TX, T1000, T101.

On:
EMI, gépfegyver, és te máris készségesen átnyújtod a követ :D :P
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Hát nem igazán. Ezek a Na'Vik XXXXL-es nagyságúak voltak. Hús és vér.
Ritkák, de van ilyen.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Tudom. Marhahús. Megsütöttük, megettük (a vért azért különszedtük... az nem finom). A lakoma után te elmentél aludni, én viszont fennmaradtam még egy kicsit. Ez alatt az idő alatt átkutattalak, kivettem valamit és hopp:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Én meg hajnal 2-3kor felébredtem és visszaszereztem a követ mi közbe te aludtál. Aztán beszaladtam a dzsungelbe. Te nem tudod merre mert aludtál.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Én pedig előkapom a követőrendszert, és megtalállak, aludva, mert a nagy futkosásban annyira kimerültél, és egyszerűen elveszem a követ.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Én meg amíg ti itt szócsatázok elveszem tőled a követ ;D
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Én meg megkérem Bear Grylls-t, hogy segítsen. :P ;D
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

ej ej...
De Bear Grylls a brit különleges erőknél szolgált,és így nem szegheti meg fogadalmát,ráadásul most nekem dolgozik, úgyhogy utasítom, hogy hozza ide nekem azt ami engem illet.
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Jó, de Chuck Norris meg nekem dolgozik, aki bejelenti a CNN-en, hogy megállítja az evolúciót, így Bear Grylls, aki nagy természetbarát (kell ennie valamit a túlélőshow-ban), elhozza a követ.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Én meg fondorlatosan oda lépek hozzád ma Hawnuyu és mesélek egy történetet az ujaimmal---->
. <---Ez a kicsi meglátta/levadászta
. <---ő megsütötte, és mi mind megetük
Én <--- Míg az ujaimmal voltál elfoglalva elloptam a követ
<Oeyä Tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,