JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

Hétvége már elmúlt, és te nem itt vagy..lehet éppen vacsorázol a táborban a klán többi tagjával:P én szépem elveszem a kavicsot6 :D
<<Oeyä tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Tirea Tawä

Nem voltam, mert a mai kémia dolgozatra való készülés elvette az időmet...  :-\

De most már itt vagyok! Oeyä tskxe!  ;D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

na’rìngä hawnuyu

Ó hogy én menyire tudok neked örülni--- > főleg hogy megszabadítasz a kavicstól, és hogy én menyire szeretlek idézet-->" Ó mindjárt adok egy cuppanós puszit"  ;D ;) idézet Quaritch-tól :P
<<Ngeya Tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

A cuppanós puszit nem vállalom, de egy szendvicset kaphatsz...
Jó étvágyat hozzá.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Na jó meghoztad étvágyam elmegyek vacsorázni, a kővel a zsebemben.....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

DE!!!!
Nem írtad le a hozzászólás leglényegesebb részét, úgyhogy most Hawnuyutól fogom elvenni a követ.  ;D
Szóval...szóóval....Nem jut jobb az eszembe.. :D
Odaállítok eléd a kutyusommal a kezemben és mondom neked, hogy acccaaaa!  ::)
Te meg odaadod.   8)
Oeyä tskxe!

na’rìngä hawnuyu

Nayg örömre hogy végre szereztem képet a filmből/ forgatásból hogyí hogy néz ki pontosan az M560 as gép ágyú és hogy kb re tudom milyen szélesnek kell majd lennie..
<<Oeyä tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Hát, gyors fegyvercsinálást kívánok neked, ami be is jön és hopp! már kész is van, én elkérem, kilövöm a kezedből a követ, majd elhajítom a puskát (a másik irányba) és megyek felvenni a követ :P
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Én meg ott állok a másik irányban, elkapom a fegyvert, a követ kilövöm a kezedből és a fegyverrel együtt odamegyek, hogy felvegyem. :D
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on December 22, 2010, 01:11:22 AM
Én meg ott állok a másik irányban, elkapom a fegyvert, a követ kilövöm a kezedből és a fegyverrel együtt odamegyek, hogy felvegyem. :D
Oeyä tskxe!

Emberi fegyverrel a kezedben nem nehéz meggyőzni egy klánt, hogy "Ez itten egy uniltìrantokx!"... sok-sok na'vi harcossal a nyakadban pedig nem a kő fog érdekelni :P
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Én meg oda megyek hozzád az íjammal tarkón ütlek, aminek következtében össze esel... Én meg szép nyugodtan felveszem a követ és elsétálok vele,jas és melékesen szólok a többieknek hogy vegyék már észre hogy szegény Pay'itan is velünk van  ;D ;D ;D ;D
<<Oeyä tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Áhh, köszönöm..ezért most nem veszem el...
Ngayä tskxe!

P.A.'li makto

Quote from: Pay'itan on December 22, 2010, 01:02:44 PM
Áhh, köszönöm..ezért most nem veszem el...
Ngayä tskxe!
ngeyä...
Ngaytxoa, de a tanulós topicban nincs lehetőségem kiélni az okoskodási vágyamat, mert zéró érdeklődés van rá!

Ja, és oeyä tskxe:)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Ma Pam!
Kxawm oeng tsivatsun pivlltxe nìna'vi ro tsengo... natkenong mì hìng alu "Plltxe nìna'vi nì'aw fìtsenge", kefyak?

Ulte sre tswa' oel fì'ut:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

#834
QuoteKxawm oeng tsivatsun pivlltxe nìna'vi ro tsengo.
Oe ke tsun pivlltxe nìNa'vi nì'aw, polltxe oel fì'ut ngaru! Srake nga ke zerok?

Ulte: oeyä tskxe!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on December 22, 2010, 04:25:28 PM
QuoteKxawm oeng tsivatsun pivlltxe nìna'vi ro tsengo.
Oe ke tsun pivllte nìNa'vi nì'aw, pollte oel fì'ut ngaru! Srake nga ke zerok?

Ulte: oeyä tskxe!

Tam, ha nga ke tsun fìkem sivi... slä nga fìkem seri alunta fpìl oel futa ke livu ngäzìk ngar fwa pivlltxe nìna'vi :P
Ulte txo nga sar lì'ut a lu plltxe hu "infix" a lu <ol>, fìlì'u slivu "poltxe", hu 'awa "L" nì'aw.

Ulte nìlaw: oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

QuoteUlte txo nga sar lì'ut a lu plltxe hu "infix" a lu <ol>, fìlì'u slivu "poltxe", hu 'awa "L" nì'aw.
Nìngay?
Oeru txoa livu!
Slä: fì'u ke lu ngeyä tskxe! Fì'u lu pum oeyä!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

:P A fì'ut fpìl ngal.
Slä mi fpìl oel futa txo tsun oeng pivlltxe asìltsan fìtxan nìna'vi, oeng zivene pivlltxe ke nì'aw fìtsengero... fpìlfya ngeyä lu teng kefyak (rutxe)?

Ulte na oe pìmlltxe: oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Látom nem unjátok :P nekem elég volt 2 lecke a nyelvtan részben  8)
<<Oeyä tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Quote from: na'rìngä hawnuyu on December 22, 2010, 05:12:03 PM
Látom nem unjátok :P nekem elég volt 2 lecke a nyelvtan részben  8)
<<Oeyä tskxe>>
Na, akkor add csak ide nekem azt a követ, és futás vissza tanulni, mert már a tizenvalahanyadik leckénél tartunk!
Oeyä tskxe!

facebook: soaia leNa`vi