JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Az egy dolog, a másik meg az, hogy értsd meg, amit mi itt irkálunk ;D

Pamä sì oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

A leckékel nem vagyok vészesen elmaradva, a 13.nál tartok :S
És legyen..
Pamä Tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Következő kérdés az előbbi (még mindig fennáll): mennyit értettél abból, amit mi itt beszéltünk?
:P
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Quote from: P.A.'li makto on December 22, 2010, 03:07:29 PM
Quote from: Pay'itan on December 22, 2010, 01:02:44 PM
Áhh, köszönöm..ezért most nem veszem el...
Ngayä tskxe!
ngeyä...
Ngaytxoa, de a tanulós topicban nincs lehetőségem kiélni az okoskodási vágyamat, mert zéró érdeklődés van rá!

Ja, és oeyä tskxe:)
Áhh, éreztem, hogy valami nem szép abban az üzenetben. De most megint nem veszem el, mert nem tudok kitalálni semmit, meg valami más jó dolog, most el is veszi az agyamat. :D

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on December 23, 2010, 01:43:36 AM
Áhh, éreztem, hogy valami nem szép abban az üzenetben. De most megint nem veszem el, mert nem tudok kitalálni semmit, meg valami más jó dolog, most el is veszi az agyamat. :D

Csak nem a "kergecsony"-i kékülődés? :D
(mi tskxe lu oeyä)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

ÚÚÚ, nem...annál szebb dolog.  :)
Még mindig tiéd a tskxe!

na’rìngä hawnuyu

Már enyém, magamhoz ragadom..Ha már a másikról FOGALMAM SINCS hogy holvan Kevayao-val egyetemben  :-\ :-*
<<Oeyä Tskxe  :-* >>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Az viszont már tényleg hallatlan, hogy valakinél ilyen sokáig ott legyen a kő...
Ezért is, mondván éljen a kőbirtoklási egyenlőség, nekem adod a követ:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

#848
Irayo a követ ma Hawn amit vacsora közben csak azért csentem el hogy este valakit meglepjek vele a klánból :P
Na most amit körülnézek már szinte mindenki alszik a helyén..Lenézve látok pár lámpát és az egyiknél látom hogy ma Tingay még ül az asztalnál és msn ezik :D
addig míg felnem jön csenek egy meglepetést az ágyába  ;)
Remélem ma Tìngay nem vádog megint a fejemhez  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
<<Tìngayä Tskxe>>  
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Akkor már nem sok időtök van, mert nem soká elutazom én is és elviszem a követ ha nem vigyáztok!  ;) ;D

Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Tyúha, az egyik kő már Kewayayo-nál van, a másikat pedig te vinnéd világ körüli turnéra?
Ejnye, ezt azért mégse hagyhatjuk, de egyelőre még maradhat nálad, csak majd vigyázz, egy kő az oldaladban alvás előtt áloműző hatású tud lenni (szerencsére nem tapasztalatból mondom :P)

Tìngayä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Ááá, értem már, Na'rì miért mindig Tìngaynál rejti el a kavicsot...  :D
Fogom a függőágyamat, és átköltöztetem mellétek, hátha akkor több esélyem lesz.

...

Jééé, mi ez itt? *meglátott valamit a fa két ága közé beszorulva* Szegény kavics... Itt hagytak egyedül... Na, majd én kiszabadítalak!

Oeyä tskxe!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Tirea Tawä on January 08, 2011, 01:24:04 PM
Ááá, értem már, Na'rì miért mindig Tìngaynál rejti el a kavicsot...  :D

Az brutális... 1,5 hétig volt Tìngay-nál, jól látom ??? :P ::) :D
Na jó, azért örülünk, hogy átköltözöl, meg gyorsan szervezünk is egy kis függőágy-avató bulit, és amikor már mind kidőltetek, én odalopózom ééés:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Na neeee :P még hogy nálad legyen azt már nem az Olo'eyktanunk elfoglaltabb annál minthogy egy kavicsal mászkáljon  ;D
<<Oeyä tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Az a "kavics" már járt Eywa-nál... éppen ezért, most, hogy szemeim felnyíltak az igazságra, elveszem tőled, és odaadom az egyetlen személynek, aki a jelen helyzetben méltó arra, hogy birtokolja, tsahìk-unknak, Tìngay-nek.
(na jó, ennél őrültebb módon nem tudtalak megszabadítani a nehéz kavics cipelésének terhétől :P)

Tìngayä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ugyan, ez nem őrült mód, hanem egy bölcs döntés, ma oeyä olo'eyktan!  ;D

Oeyä tskxe, amíg el nem veszitek, mert ha nem vennétek el, nem lenne értelme ennek a játéknak, heheh.  ;D 8) ::) :-[

P.A.'li makto

Quote from: tìngay mungeyu on January 08, 2011, 02:56:49 PM
Ugyan, ez nem őrült mód, hanem egy bölcs döntés, ma oeyä olo'eyktan!  ;D

Oeyä tskxe, amíg el nem veszitek, mert ha nem vennétek el, nem lenne értelme ennek a játéknak, heheh.  ;D 8) ::) :-[
*tíngay felé nyújtja a kezét...* Eywa őrizzen attól, hogy értelmetlen dolgokat csináljunk! Adsza azt a tskxe-t és már itt sem vagyok!
Oeyä tskxe!
*rohanvást elrohan, csak úgy kígyózik a farka utána...*

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

*"Keytsyokx si", munge tskxet ulte tul nìwìn :D*
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

ne is álomdja ma Hawn  ;) ;) ;) ;) Enyém
<<Oeyä tskxe>>
Na ezt olvasd el ha tudod <--ezt olvasd el  ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on January 08, 2011, 03:43:15 PM
ne is álomdja ma Hawn  ;) ;) ;) ;) Enyém
<<Oeyä tskxe>>
Na ezt olvasd el ha tudod <--ezt olvasd el  ;D ;D ;D

Van rá vagy 3 módszer:
idézés, ollózás, nagyító ::)

Szóval elolvastam :P
Viszont te kiszótáraztad szépen azt, amit én írtam? :)
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!