JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Aztán a kő megunja a szövögetést és megkér, hogy focizzatok az egész klánnal, de az én bokám nem szeret focizni, úgyhogy inkább kimegy, és vigasztalásként megkapom a követ.
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Én meg amúgy sem nagyon szeretek focizni (érdekes, de ez van...), úgyhogy inkább nekem adjátok a követ, hogy valamit csináljak vele, ne unatkozzon.
Oeyä tskxe!

na’rìngä hawnuyu

sehol senki!!! ;D ;D ;D ;D Yee
Na'ringä szelleme meg elviszi a követ
<<Oeyä tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Pay'itan

Ejj, de szellemes valaki!
Az egyik kezedben ott van  kő, ami miatt nem tudsz dolgozni (a hangszeren), így hát én könnyítésként elfogadom tőled a követ. :D
Oeyä tskxe!

na’rìngä hawnuyu

Miközben te ülsz a suliban a padnál hirtelen valami köd szerűség jelenik meg az asztalod alatt és elviszi a követ  ;D
<<Oeyä tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Nos, én ellopom a tawtute énemtől a követ mert végre ötletet kaptam az íj, és a ''végleges másik fegyverhez''
<<Enyééééém a kavics/ Oeyä tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Daryus

Meglátom a drágának tűnő követ, és úgy döntök, hazaviszem.
Előkapom a gépfegyvert, és megfenyegetlek vele, hogyha nem adod oda, akkor lelövöm az ikranod
te természetesen odaadod
Oeyä tskxe
elindultam vissza a bázisra
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Na jó... Régen volt már nálam az a tskxe...

Omum nga, ma Daryus, oeru lu palulukan, tsa'u alunta lu oe palulukan makto. Ha oel syaw pot, ngal tsre'i tskxet a oel stä'ni ulte:
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

Fordítógépem ugyan kezdetleges, de megértettem, hogy el akarsz kapni, mikor ezt motyogtad magadban, így elrejtettem egy kést magamnál így sikerült megszöknöm, rádión hívtam segítséget, és a Sárkány enyhe benyomására szépen megkértünk hogy add átt a követ.

Oeyä tskxe!

mivel a sárkány egyik hajtómnűve időközben kicsit lerobbant gyalog folytattuk az utunkat visszafelé
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

... akkor fuss még egy kört a fordítógép körül, hátha a  légáramlat lehűti annyira, hogy rendesen múkodjon, oszt próbálkozz megint a sárkányoddal :P

Megjegyzem, addig oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

kár hogy az ikranom megsem érzi a gépfegyvereket ;D
csak a kis tawtute zavarja, akit az alsójánál elkat majd egy jó magas szikla szirten leteszi :o ;D
eközben én Hawn testvért megtapsolom a szép munkáért, majd elgáncsolom és viszem, is a követ  8)
<<oeyä tskxe>>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

A kigáncsolós, csúnya, goni-báci mindenedet... tudod mit, vidd cak!
*durculás bekapcsolva*
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Én meg már olyan régen írtam a fórumra, hogy megszállt az AVATAR szelleme és muszáj voltam visszanézni, és azt mondta, hogy vegyem el a követ.:)

Oeyä Tskxe!

Kargarosz

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on April 28, 2011, 02:08:32 PM
Én meg már olyan régen írtam a fórumra, hogy megszállt az AVATAR szelleme és muszáj voltam visszanézni, és azt mondta, hogy vegyem el a követ.:)

Oeyä Tskxe!

Szevassz testvér!!!! Rég láttalak ;D ;D
De tudod, ha már te elvetted a követ akkor én meg elveszem tőled. ;D

Pay'itan

Én meg tőled!
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Ma kiirtottuk az összes szellemet a suliban, holnap meg Parker-elbújhat-mellettünk-szerelésben fogunk körbe-körbe sétálgatni szinte már negatív előjelű sebességgel...
Más szavakkal: holnap ballagok :'(

Szóval oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Nekem meg ma ballag a nővérem, és kéne neki az a kő, úgyhogy elveszem tőled és oda adom neki, szóval...
Nővéremé a tskxe!
;)

Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on April 29, 2011, 01:18:45 PM
Ma kiirtottuk az összes szellemet a suliban, holnap meg Parker-elbújhat-mellettünk-szerelésben fogunk körbe-körbe sétálgatni szinte már negatív előjelű sebességgel...
Más szavakkal: holnap ballagok :'(

Szóval oeyä tskxe!

ÉS ez miért olyan nagy baj? :)

Hawnuyu atxen

Mondtam én, hogy baj?
Bár véglis az... az utóbbi időben nagyon összeszokottan viselkedett a sulink eddigi talán legjobb osztálya, vagyis a 12.C! ;D
Idézni nem fogok egy ehhez kapcsolódó friss Feyspuk-os hsz-t ;)

Meg -ahogy azt egy rémesen ismeretlen film eredeti mozis verziójának első perceiben hallhatjuk-: "Nem érzed a hat évet."
És az brutális, hogy tényleg nem...


Szóval nem baj a ballagás, csak de :'( ;D

(és közben persze a másik én elvette a követ ;) oeyä tskxe!)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

No igen az idő úgy halad, hogy észre se vesszük. Most vagyok 20 éves, de szinte fel se tudom fogni, hogy ilyen hamar elment az idő.

A követ pedig visszaveszem már csak azért is. :)