JÁTÉK-Oeyä tskxe

Started by Hawnuyu atxen, March 08, 2010, 12:59:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

txoayä syulang

Aki egyébként amint kiengedték a kórházból, azon volt, hogy elrejtse a követ. Mialatt pedig el akarta rejteni, épp az én búvóhelyemre rejtette.

Oeyä tskxe! :D
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


Kargarosz

De mivel kiküldtem az embereimet így elhozták nekem a kis kavicsot. RDA mindörökké. ;D ;D

na’rìngä hawnuyu

Én meg csak sétálgatok az erdő szélén magamnak, és láss csodát--> Tskxe!!! De rég láttalak, gyere, ne légy itt magadnak egyedül szegénykém :P
<Oeyä Tskxe>
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Annyi idő eltelt már az utcsó gazdacsere óta, hogy csak úgy találok egy csontvázat az erdőben a kezében egy kővel, és hopp, így lett
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

add ide megmosom (ha ideadod, akkor Oeyä tskxe! ha nem akkor nem .P)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on October 04, 2011, 03:07:57 PM
add ide megmosom (ha ideadod, akkor Oeyä tskxe! ha nem akkor nem .P)

Ezt az ajánlatot át kell gondolnom...
Megtettem...
NEM :D
Tskxe lu mi oeyä :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Miért veszekedtek mindig ezen a kövön? Úgy igazságos, ha egyikőtök sem kapja meg! El is veszem rögtön!
Oeyä tskxe!!! :DDDD

Hawnuyu atxen

Ha a mienk nem lehet, akkor a tied se legyen... az az igazságos, ha egy pártatlan tag kapja meg, tehát mondjuk legyen
Pamä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

De..de...
Én ebbe nem egyezek bele!  ;D
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on October 08, 2011, 01:42:49 AM
De..de...
Én ebbe nem egyezek bele!  ;D
Oeyä tskxe!

De... de... de beleegyezel.
Pamä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Grr... >:( Most akkor csak azért sem veszem el.

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Szegény kövecskével nem foglalkozik senki...Majd én a szárnyaim alá veszem...Bár nem vagyok ikran, de nem baj, a szárnyaim alá veszem.  :P
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on November 05, 2011, 03:56:18 AM
Szegény kövecskével nem foglalkozik senki...Majd én a szárnyaim alá veszem...Bár nem vagyok ikran, de nem baj, a szárnyaim alá veszem.  :P
Oeyä tskxe!

Nem vagy ikran, de tudsz repülni? Nos, toruk biztos nem vagy, akkor viszont marad az ikranay, illetve valami bogár...
Nem számít, egy légycsapó (legfeljebb 6m átmérőjű lesz) megoldja :D
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Széép, bántalmazod a pandorai állatokat egy kőért? Ezért méltó büntetés jár...
Oeyä tskxe!

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on November 05, 2011, 07:43:38 AM
Széép, bántalmazod a pandorai állatokat egy kőért? Ezért méltó büntetés jár...
Oeyä tskxe!

Akkor biológia óra: a Pandorán minden nagyobb. Ott is vannak bogarak, feltételezhetjük, hogy vannak szúnyogok is.
Őszintén, mit csinálnál, ha egy szúnyog, ami akkora, mint te vagy, neked repülne? Én inkább lecsapnám, mintsem előétel legyek a napi menüben...
Tehát akkor döntsük el, kinek volt igaza, és
Oeyä tskxe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Hawnuyu atxen on November 05, 2011, 07:56:46 AM
Quote from: Pay'itan on November 05, 2011, 07:43:38 AM
Széép, bántalmazod a pandorai állatokat egy kőért? Ezért méltó büntetés jár...
Oeyä tskxe!

Akkor biológia óra: a Pandorán minden nagyobb. Ott is vannak bogarak, feltételezhetjük, hogy vannak szúnyogok is.
Őszintén, mit csinálnál, ha egy szúnyog, ami akkora, mint te vagy, neked repülne? Én inkább lecsapnám, mintsem előétel legyek a napi menüben...
Tehát akkor döntsük el, kinek volt igaza, és
Oeyä tskxe!
Látom már megint csak a veszekedés megy, így hát.... Oeyä tskxe!
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Pay'itan

Nincsenek igazságtevők! Oeyä tskxe!  ;D

Ayane-chan

Quote from: Pay'itan on November 05, 2011, 08:06:06 AM
Nincsenek igazságtevők! Oeyä tskxe!  ;D
De most már vannak... és különben is, a lányoké az elsőbbség...szóval... Oeyä tskxe!  :P
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Pay'itan

Quote from: Kalina Tìrey on November 05, 2011, 08:07:05 AM
Quote from: Pay'itan on November 05, 2011, 08:06:06 AM
Nincsenek igazságtevők! Oeyä tskxe!  ;D
De most már vannak... és különben is, a lányoké az elsőbbség...szóval... Oeyä tskxe!  :P
És az elsőbbség hogy jön ide? Már máskor is volt nálad a kő! Inkább add nekem, nehogy rossz kezekbe kerüljön!
Oeyä tskxe!