Leskelődők! (vendégeknek)

Started by tsrräfkxätu, February 18, 2010, 09:56:34 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

én myvip-en iwiw en szoktam faliujság /kör üzeneteket küldeni........ Talán jó valamire 8)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Valamire biztos jó. Ha csak egy ember olvassa el, jön ide és regisztrál, mondom: REGISZTRÁL, akkor már megérte ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Miért kell ennyire erőltetni a dolgot? Ez nem kényszer... engem például nem kellett lasszóval befogni...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Egy kis bátorítás nem árthat... :-[ ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on September 08, 2010, 01:53:24 PM
Miért kell ennyire erőltetni a dolgot? Ez nem kényszer... engem például nem kellett lasszóval befogni...

Vagy csak szegények nem találják meg, hogy hol kell regizni. :D

na’rìngä hawnuyu

Mondjuk én azzal "szórakozom, hogy facebbok on és iwiw en a faliujságra írogatok na'vi ul  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Látom te is jól kis elfoglaltsággal töltöd az idődet. :D

Fmetoktu pxevopey

Mostanában megint rengeteg  magyar guest nézi a topicokat... Regizzetek már légyszi!!!!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

1 vendég még nem sok (a regisztrálásra adott javaslatot számoktól függetlenül támogatom). A rekord 5-6 volt, ha jól emlékszem (amit láttam) ;D :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Fmetoktu pxevopey on September 12, 2010, 10:29:58 AM
Az az 1 is számít...  ;D

Mondtam én, hogy nem????
Még szép, hogy számít, de az 5-6... az már sok.
És az az egy lehet, hogy csak nem akart gombokat nyomogatni (csak nem lépett be, de már regisztrált) :P ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Gyerünk, emberek! Regisztrálni!  ;)

Valakinek jönnie kell a HN-ben...
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Off:
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Reméljük látja... Volt ma fent a fórumon, úgyhogy van rá esély! :)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Tirea Tawä

Van egy új magyar tag!!!

http://forum.learnnavi.org/profile/?u=7048

;D ;D ;D

Mégiscsak ér valamit ez a topic!  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Már csak egy jó reklámrendszer kellene ééééés :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

... ééééés lenne egy csomó új magyar!  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

TökY

Ér bizony! Bár nem gondoltam volna hogy a fórumon találok egy ilyen magyar közösséget de szerencsére rátaláltam!

Fmetoktu pxevopey

Ezek szerint e topic hatására regiztél?  :)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."