Leskelődők! (vendégeknek)

Started by tsrräfkxätu, February 18, 2010, 09:56:34 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Kargarosz

Erről irkálok már pár napja, hogy nehéz észrevenni a magyar részleget aki pedig megtalálja, és nem regizik az ellen nem tudunk mit tenni.

Fmetoktu pxevopey

#121
Dehogy nehéz, hozzá kell adni a kedvencekhez (ha megtaláltad... :D )!  ;D Nekem bejött...  ;D  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Nekem spontán mikor feljöttem na mondom még egy angol oldal, de szerencsére ismerős mondta van itt magyar részleg is csak jobban át kell nézni.

Fmetoktu pxevopey

Nekem Google barátom segített!  :D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Tirea Tawä

Én is regisztráltam, aztán körülnéztem,  és simán rátaláltam a magyar részlegre...
Szerintem nem olyan nehéz. Ha az ember látja, hogy van kínai, cseh, dán, stb... akkor végignézi, és megtalálja a magyart!  :D

Ez a topic pedig különösen azoknak szól, akik a magyar részleget böngészik vendégként. Ha utána regisztrálnak, akkor már keresniük sem kell.  ;)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Na igen... ha valaki nem találja meg a klánt, más nyelven pedig nem akar társalogni, akkor mi nem igazán tehetünk sokat, viszont, ha már megtalálta, csak kell még egy kis biztatás, arra ez a topic kifejezetten jó (is lehet ::))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Úgy ám! Amikor én regeltem, nem láttam, hogy vannak lejjebb is topicok, bár lehet csak azért mert egyből rámentem a Na'vi Ni'aw-ra ;D
Mondom úristen ezek itt perfectől nyomják a na'vit ;D

Kargarosz

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on September 14, 2010, 01:14:26 PM
Úgy ám! Amikor én regeltem, nem láttam, hogy vannak lejjebb is topicok, bár lehet csak azért mert egyből rámentem a Na'vi Ni'aw-ra ;D
Mondom úristen ezek itt perfectől nyomják a na'vit ;D

Na de kérem azért vannak itt kivételek is. ;D

Hawnuyu atxen

De ők is itt vannak, és valamennyit még ők is tanulnak! ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

HM......már aki édes testvérem. :D

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Ne haragudj, ma Kargarosz, de még rád is bőven ragad a na'vi, ha egy olyan forumot olvasgatsz, ahol szinte mindenki na'viul -is- írogat ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Csak tudod én olyan helyekre írogatok ahol a közös nyelv ismert. ;)

Hawnuyu atxen

Én tudom, de te is tudd, hogy még ott is írogatunk na'viul! ;)

Lassan akár vissza is térhetnénk a topic témájához, nem?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Ahogy érzed....amúgy se én tértem el elsőnek a tárgytól. ;)

Tìtxur Lefpomtokx

Hmm, most is látok 2-3 magyar-t aki nézelődik. Akár regisztrálhat is ;)

Kargarosz

NE habozzanak a vendégek REGIZZENEK MOST AZONNAL! ;D ;D

Tirea Tawä

Én is kiszúrtam valakit...
Tessék regisztrálni: mi nem harapunk, csak a palulukan!  ;)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Tìtxur Lefpomtokx

És már bővültünk is egy új taggal! Látjátok? Ilyen egyszerű ;D

Gyertek ti is!

Kargarosz