Leskelődők! (vendégeknek)

Started by tsrräfkxätu, February 18, 2010, 09:56:34 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tìtxur Lefpomtokx

Nézd meg a Játék-kérdések topikban ;)

Kargarosz

Aki vendég, és sikeresen megtalálta az oldalt csak REGIZZEN nyugodtan. Nem harapunk.

Jól esik még most is leírni. ;D

Letrr'ong atanvi



Kargarosz

Sok a vendég tessenek csak Regizni nyugodtan ingyen van. ;D

Tirea Tawä

Bejelentkezek. Gondoltam megnézem, ki mit csinál, erre mit látok?
Megint legalább négy vendég nézelődik nálunk... Nem lehet, hogy csak véletlenül!

Gyerünk, na'vik, regizni!  ;)  :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Az elmúlt egy héten 3, azaz három új taggal bővül a buddy-listám... nem, nem amerikaiakat, vagy angolokat vettem fel, legalábbis nem annak vallják magukat.

Tehát azért valamiféle jótékony hatása lehet is ennek a topicnak, legalábbis addig, amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik, de ha azért regisztrál valaki, hogy elmondja, hogy milyen rossz ez a topic... nos, ez rossz, vagy ? :P ;D ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na de akkor miért nem hívod ide őket fórumozni? ;D

Hawnuyu atxen

Mert itt vannak, csak nem írnak :-[ :-X
Hátömszóvalizé ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hát akkor meg vedd rá őket, hogy írjanak  ;D

P.A.'li makto

QuoteAki vendég, és sikeresen megtalálta az oldalt csak REGIZZEN nyugodtan. Nem harapunk.

Én speciel igen...!  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Ismerik a na'vik az "ultra" szót? Akkor lehetne mondani, hogy "URH" (a HRH helyett) :P

Pamtól pedig nem kell félni, csak azokat harapja meg, akik sokszor használják a "bolond égember" kifejezést. Na'viul. Hibásan. ;) :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

QuotePamtól pedig nem kell félni, csak azokat harapja meg, akik sokszor használják a "bolond égember" kifejezést. Na'viul. Hibásan. 
Ez nem igaz! Igenis kéretik Pamtól nagyon-nagyon félni! (Gyakorlatilag közveszélyes!  ;D)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Pam, te túl sok eltungawng-t ettél :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on October 24, 2010, 09:41:23 AM
Pam, te túl sok eltungawng-t ettél :P
Kérsz te is?

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Nem, köszi, a mai adag már bőven megvolt :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Köszönöm a képet úgy érzem megjött az étvágyam. ;D

P.A.'li makto

Egészségetekre, ma eylan sí smuktu! Ami az enyém, a tiétek is!  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Kicsit telhetetlen vagyok úgy hogy kérek desszertet is. ;D

Tirea Tawä

Jujj, ez fincsi!  ;D Maradt még nekem is? Ha megsütitek, szívesen fogyasztok belőle!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás