Leskelődők! (vendégeknek)

Started by tsrräfkxätu, February 18, 2010, 09:56:34 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

MEgsütni??? Nektek Na'viknak jó lesz az úgy alanatur ;D

na’rìngä hawnuyu

QuoteEz nem igaz! Igenis kéretik Pamtól nagyon-nagyon félni! (Gyakorlatilag közveszélyes!  )
Tanusíthatom hogy tényleg harapós is tud lenni  ;)
Vacsora  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 24, 2010, 04:51:57 PM
QuoteEz nem igaz! Igenis kéretik Pamtól nagyon-nagyon félni! (Gyakorlatilag közveszélyes!  )
Tanusíthatom hogy tényleg harapós is tud lenni  ;)
Vacsora  ;)

Na igen, de ahhoz vagy felbosszantani kell, vagy éheztetni ;D
Tudod, nem is evett semmit előtte ;) :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Bárcsak regiznének a vendégek , és többen lennénk.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on October 25, 2010, 07:31:08 AM
Bárcsak regiznének a vendégek , és többen lennénk.
Ezek a "vendégek" gyakran klántagok, akik lusták bejelentkezni, vagy csak éppen ólálkodhatnékjuk van!!!

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Igen, mert a könyvjelzőim közt rögtön a maygar részleg van mentve és mikor betölt még látogatóként jeletit meg, valószínüleg :P
Ezért lehet minden nap 1 látogató aki furcsa mód pont akkor jelenik meg mikor én  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

De nem szokott ilyen lenni túl sokszor... ha pedig ólálkodni szeretnétek, azt majd a találkozón ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

QuoteDe nem szokott ilyen lenni túl sokszor
Fogadunk?  ;)

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Vigyázz ma Hawn.... pont Ő az egyik  ;)  ;)  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 25, 2010, 01:54:30 PM
Igen, mert a könyvjelzőim közt rögtön a maygar részleg van mentve és mikor betölt még látogatóként jeletit meg, valószínüleg :P
Ezért lehet minden nap 1 látogató aki furcsa mód pont akkor jelenik meg mikor én  ;)
Quote from: Hawnuyu atxen on October 25, 2010, 01:57:18 PM
De nem szokott ilyen lenni túl sokszor...

Én erre írtam. meg egyébként is, az első bármitcsinálásnál azonnal azt mutatja, hogy be vagy jelentkezve, szóval...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Szóval lehet hogy mégis ért valamit hogy annyi helyen hirdettem a fórumot ??  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Quote from: na'rìngä hawnuyu on October 26, 2010, 06:45:40 AM
Szóval lehet hogy mégis ért valamit hogy annyi helyen hirdettem a fórumot ??  ;D

Hány helyen hirdetted a fórumot?

na’rìngä hawnuyu

Hány helyen? Ööööm  vagy 20, meg ahány embernek elküldtem üzenetben iwiw/myvip/facebook stb-ken keresztül.....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Egyenlőre sajna ők se akarnak megérkezni ide....de talán egyszer idetalálnak.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on October 27, 2010, 12:41:59 PM
Egyenlőre sajna ők se akarnak megérkezni ide....de talán egyszer idetalálnak.
Egyszer már kérdeztem, most ismét kérdem: miért olyan fontos, hogy lasszóval fogjunk magunknak ide embereket?  ???

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Lasszóval? Hogy jön ide a lasszó? Én csak annak örülnék, ha minél többen lennénk nem akarok én senki se erőszakkal rávenni, hogy regizzen. Attól függetlenül reménykedni még lehet.

Hawnuyu atxen

Nem lasszózunk, csak hirdetjük, hogy van ilyen is, mert lehet, hogy van, aki szívesen tanulna velünk, csak nem tudja, hogy van egy ilyen hely :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Alapjába én se tanulás miatt jöttem ide, hanem a társaság miatt meg ugye a filmről is bőven el lehet beszélgetni.

Hawnuyu atxen

Akkor pedig még azzal is lehet kampányolni, hogy ez egy Avatar forum... egy nagyon aktív Avatar forum (magyar viszonylatokban legalábbis) :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Pontosan amúgy minél jobban reklámoznunk kéne más forumokon oldalakon.