Leskelődők! (vendégeknek)

Started by tsrräfkxätu, February 18, 2010, 09:56:34 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Quote from: [Navi]JakeSully on February 26, 2011, 02:22:05 PM
Szal tanulom a nyelvet is + sokat sokat lógok itt

És ez már szinte több is, mint beilleszkedés ;D
Üdv közöttünk és jó tanulást :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Adam Bryant

Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Kargarosz

#242
Quote from: [Navi]JakeSully on February 26, 2011, 02:22:05 PM
Hali most regisztráltam és rohad jó az oldal
Jake Sully szavaival idézném a nyelvel A nyelt rohadt nehéz csak gyakorolni gyakorolni
Szal tanulom a nyelvet is + sokat sokat lógok itt

Üdvözöllek testvér közöttünk! Érezd jól magad az oldalon. A nevedből ítélve te sem az RDA-hoz csatlakozol, de semmi gond még megbocsájtok. :D
Esetleg egy kis Bemutatkozást te is írhatnál magadról. :D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on February 27, 2011, 05:53:54 AM
Esetleg egy kis Bemutatkozást te is írhatnál magadról. :D

Csak azt már inkább a Beköszönőbe ;)

És mint mindig:
Íme a követendő példa :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Adam Bryant

Quote from: Kargarosz on February 27, 2011, 05:53:54 AM
Üdvözöllek testvér közöttünk! Érezd jól magad az oldalon. A nevedből ítélve te sem az RDA-hoz csatlakozol, de semmi gond még megbocsájtok. :D
Esetleg egy kis Bemutatkozást te is írhatnál magadról. :D

Hát igen RDA-val jelenleg anyit foglalkozom hogy a GTA San Andreas játékba A Samsont és Scorpion helikoptert modellezem
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Kargarosz

''Hát igen RDA-val jelenleg anyit foglalkozom hogy a GTA San Andreas játékba A Samsont és Scorpion helikoptert modellezem''

Micsoda pontosan nem értem amit írtál.

Daryus

Quote''Hát igen RDA-val jelenleg anyit foglalkozom hogy a GTA San Andreas játékba A Samsont és Scorpion helikoptert modellezem''

Micsoda pontosan nem értem amit írtál.
csak azt mondta, egyszerűbbre fordítva, hogy készt olyan kinézeteket a helikopterhez mint a Samson és a Skorpio... jake vagy átscripteled teljesen? :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Nos akkor így már érthető a gondolatmenet. Köszönöm az eligazítást. 8)

Daryus

mellesleg ha kész vagy velük igényt tartanék rá én is ;)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Mostanság elég sok vendéget szoktam kuksolni az oldalon. Akinek tetszik az oldal, és többször feljárogat olvasni nyugodtan regisztráljon. Senkinek nem fogjuk leharapni a fejét csak a kék macskáknak. ;D ;D jó elnézést csak vicc volt nem kell komolyan venni. ;D ;D

Igaz a Na'vi nyelvvel foglalkozik az oldal,de vagyunk itt többen is akik a film, és a társaság miatt jönnek föl nap mint nap úgyhogy kedves vendégek ez ne vegye el a kedveteket nem kötelező kék nyelven tanulni.

Nem kell parázni regizzetek csak nyugodtan.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on September 11, 2011, 04:53:31 AM
Nem kell parázni regizzetek csak nyugodtan.
Tudod, Kargarosz, vannak olyanok is, akik már regisztráltak a fórumra, de mivel pont "leskelődni" szeretnének, ezért használják vendégként. Végül is nem törvénybe ütköző cselekedet...  ;)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on September 11, 2011, 08:12:25 AM
Quote from: Kargarosz on September 11, 2011, 04:53:31 AM
Nem kell parázni regizzetek csak nyugodtan.
Tudod, Kargarosz, vannak olyanok is, akik már regisztráltak a fórumra, de mivel pont "leskelődni" szeretnének, ezért használják vendégként. Végül is nem törvénybe ütköző cselekedet...  ;)

Igazából én azokra értettem akik kicsit tartanak vagy félnek beregisztrálni, de sokszor feljárnak olvasni. Biztos akad ilyen karakter a lényeg, hogy ne habozzon a regisztrációval.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on September 12, 2011, 09:55:55 AM
Igazából én azokra értettem akik kicsit tartanak vagy félnek beregisztrálni, de sokszor feljárnak olvasni. Biztos akad ilyen karakter a lényeg, hogy ne habozzon a regisztrációval.
Persze, hogy rájuk gondoltál, Kargarosz, tudom én azt!  :)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Mindig nézem az új regisztrációsakat, és mi tűnt fel, hogy a gogi néven futó felhasználó magyar.

A beköszöntő topicba várjuk írásodat! Előre is üdvözlet!  :)

Kargarosz

Mostanság megint egyre több vendéget szoktam felfedezni a Magyar portálon. Regisztráljatok csak nyugodtan emberek nem kell tartani semmitől főleg nem Na'viktól...max az RDA-tól. ;D ;D

Daryus

Quote from: Kargarosz on November 01, 2011, 02:40:10 PM
Mostanság megint egyre több vendéget szoktam felfedezni a Magyar portálon. Regisztráljatok csak nyugodtan emberek nem kell tartani semmitől főleg nem Na'viktól...max az RDA-tól. ;D ;D

mind az 1-től .P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

No igen kissé elnyomásban vagyok ezért nem ártana egy kis erősítés, de szerintem egymagamba is elég jól állom a sarat. ;D ;D

Hawnuyu atxen

Nekem az az érzésem szokott fennállni, hogy nem regisztrálni, hanem bejelentkezni kéne... nem tudom, hogy mennyire alaptalanul...
Ha nagyon az rossz, ha nem, akkor de :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

No igen hazudnék, ha azt mondanám erre nem gondoltam. De azért vannak olyan témák amikhez már elég rég írtunk, és olyanokat olvasnak a vendégek azért az már jelent valamit szerintem. :)

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on November 01, 2011, 04:23:14 PM
No igen hazudnék, ha azt mondanám erre nem gondoltam. De azért vannak olyan témák amikhez már elég rég írtunk, és olyanokat olvasnak a vendégek azért az már jelent valamit szerintem. :)

Véglis :D reméljük, hogy ez esetben regisztrálnak is :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!